Sıradaki içerik:

Çevrimiçi Alışverişi seviyor musunuz? Kaçınmanız Gereken 5 Mail Dolandırıcılığı!

sv

”Lorent Research – Lab” Üzerine;

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

blog acmak isteyenlere mukemmel bir yol haritasi sosyorol.com

Lorent Research – Lab nasıl ortaya çıktı? Neler paylaşacağız? Neler yapacağız? Bu kategoriler/başlıklar ne işe yarar? Hepsinin cevabını bu başlıkta vermeye çalıştık. Hataları, önerileri ve şikayetleri ”İletişim” kategorisinden bizlere bildirirseniz çok memnun oluruz. Atacağınız her mail bizlerin ve sitenin gelişiminde büyük rol oynayacak. Şimdiden herkese çok teşekkür ederiz.

İnternet sitemiz dostlarımız tarafından WP tema editlenerek oluşturulmuştur. İnternet sitemizin içerikleri Zet Lorento ekibi, Lorent Research – Lab ekibi ve editörler tarafından oluşturulup eklenmektedir. Site içerisindeki hiçbir şey Lorent Research – Lab ekibinin önerisi olarak görülmemelidir. Editörlerin önerilerinden Lorent Research – Lab ekibi sorumlu değildir. Fakat içerikler her zaman Lorent Research – Lab ekibi tarafından kontrol edilerek eklenmektedir. Gözümüzden kaçırdığımız ‘öneri’ içeriklerini lütfen bize iletiniz. İnternet sitemizin amacı uygulamaları tanıtmak, siber güvenlik hakkında bilgi vermek, uygulamaların nasıl kullanılacağını göstermek, ilgimizi çeken haberleri sizlere aktarmak ve siber olaylardan bahsetmekten öte bir şey değildir.

İnternet sitemizin ana içerikleri belli bir sayıyı aştıktan sonra Twitter adresimizden duyurusu yapılacaktır. Sitemizi oluşturan ve editleyen dostlarımıza sizin nezdinizde çok teşekkür ederiz.

En az 8 aylık, en fazla 1 yıllık bir süreçten sonra sitemizden beklediğimiz performansı yakalayacağımıza inanıyoruz. Bu performansı yakaladıktan sonra siz sevgili arkadaşlarımız tarafından beğenilirse, tasarımından yazılımına kadar her şeyi ana ekibimizin oluşturacağını şimdiden siz sevgili arkadaşlarımıza duyurmak isteriz. Bu yüzden her görüş, her öneri, her şikayet bizler için çok değerli. Başta da söylediğimiz gibi bu konularda bizlerle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin ve sitemizin en altında yer alan ‘’İletişim’’ kategorisini lütfen kullanın. Eğer sizler için mümkünse Twitter üzerinden de mesaj atabilirsiniz.

Lorent Research – Lab İçin Yeni Kategoriler

Sitemizin şu an kategorileri bizlere göre çok az. Fakat içerik ürettikçe yeni kategoriler eklemeyi hedefliyoruz. Bu kategoriler arasına eklemeyi en çok istediğimiz başlıklar ise ‘’Kripto Paralar’’ ve ‘’Akademi/Kampüs’’ başlıkları. Bu başlıklardan kısaca bahsetmek gerekirse ‘’Akademi/Kampüs’’ başlığında ücretsiz eğitimler vermeyi hedefliyoruz. Bu eğitimler canlı eğitimler olacak. Eğer bu şekilde gerçekleştirilmesi mümkün olmazsa farklı iş birlikleri sağlayarak internet, bilişim ve teknoloji konularıyla alakalı canlı eğitimleri destekleyerek takipçilerimizden en az 15 kişiye (her eğitim için 15 kişi) ücretsiz eğitim sunmayı planlıyoruz. ‘’Kripto Paralar’’ kategorisinde ise tamamen özgün haberlerden, datalardan ve kripto paraların ne olduğundan bahsetmeyi hedefliyoruz. Bu kategoride de iş birliği yapmayı hedefliyoruz. Buradaki iş birliğimiz ise tamamen sürpriz! 

Not: Bu içerikte bahsedilen Twitter adresimiz dışında hiçbir platformda hiçbir profilimiz yoktur. Eğer herhangi bir platformda yeni bir profilimiz olursa ”Blog” kategorisi üzerinden bunun duyusunu sizlerle paylaşacağız.

Sevgilerimizle,
Saygılar.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.