in

Thodex’ten sonra Vebitcoin de çöktü!

kripto para borsası - kripto para nedir - kripto paralar hakkında - en güvenli kripto para borsaları
kripto para borsası - kripto para nedir - kripto paralar hakkında - en güvenli kripto para borsaları

Thodex’ten sonra Vebitcoin de çöktü!

Kripto para platformu Vebitcoin faaliyetlerini durdurma kararı aldı. Şirketten yapılan açıklamada “Son dönemde kripto para sektöründe yaşanan gelişmelerden dolayı işlemlerimizde beklenenden çok daha fazla bir yoğunluk meydana geldi. Bu durumun finansal alanda şirket olarak bizi çok zorlu bir sürece sürüklediğini üzülerek belirtmek isteriz. Tüm düzenlemeleri ve hak taleplerinizi gerçekleştirebilmek adına faaliyetlerimizi durdurma kararı aldık. Size en yakın sürede bilgilendirme sağlayacağız” denildi. MASAK Vebitcoin’in Türkiye’deki hesaplarına bloke koydu.

Kripto para Borsası Thodex’in ardından Vebitcoin de faaliyetlerini durdurma kararı aldığını duyurdu. Borsanın internet sitesi vebitcoin.com’da şu açıklama yer alıyor: “Son dönemde kripto para sektöründe yaşanan gelişmelerden dolayı işlemlerimizde beklenenden çok daha fazla bir yoğunluk meydana geldi. Bu durumun finansal alanda şirket olarak bizi çok zorlu bir sürece sürüklediğini üzülerek belirtmek isteriz. Tüm düzenlemeleri ve hak taleplerinizi gerçekleştirebilmek adına faaliyetlerimizi durdurma kararı aldık. Size en yakın sürede bilgilendirme sağlayacağız.”

İlginizi Çekebilir:

Hesaplarına bloke kondu

Bu arada MASAK’ın Vebitcoin’in Türkiye’de bulunan tüm finansal kuruluşlardaki hesaplarına bloke koyduğu öğrenildi.

Ayrıca söz konusu firma ve yöneticileri hakkında da inceleme başlatıldı.

Yoğunluk açıklaması yapmıştı

Vebitcoin son dönemde platformla ilgili yaşanan sıkıntılar üzerine 17 Nisan’da şu açıklamayı yapmıştı: “Bankalarımızın alt yapısında gerçekleştirdiğimiz iyileştirme çalışmaları ve son dönemlerde kripto para sektöründe yaşanan gelişmeler ile birlikte regülasyon süreçlerine olan hazırlığımızdan dolayı işlemlerimizde yoğunluk mevcuttur. Bu durum çekim taleplerinizde gecikmelere sebep olmakta, işlemleriniz beklenenden daha uzun sürede gerçekleşebilmektedir. Bu süreçleri en iyi sürede tamamlamayı hedefleyerek, kullanıcılarımız için daha akıcı ve optimize edilmiş bir ticaret deneyimi sunma hedefimiz doğrultusunda beklediğimiz yüksek standartlı ticaret faaliyetlerinizden emin olmanızı istemekteyiz. En kısa sürede işlemlerinizin tamamlanmasını sağlayacağız.”

Kaynak: Bloomberght

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram taklitten hesabı geri açma - çalınan hesabı geri alma - lorentlabs

Instagram’da Taklitten Kapanan Hesaplar Nasıl Açılır?

kripto para güvenliği - 10 adımda kripto para - kripto para nedir

10 Adımda Kripto Para Güvenliği! Kripto Para Güvenliğimi Nasıl Sağlarım?