İsim / Başlık : Lorent Research Lab.
E-posta : lorentlabs@protonmail.com

Lorent Research Lab, kullanıcılarının internet, bilişim ve teknoloji konularını temel alarak içerikler üretmeyi hedeflemiş ve aynı zamanda kullanıcılarına bu temel konular çerçevesinde haberler, uygulama incelemeleri, siber güvenlik, kripto para, uygulama karşılaştırmaları ve uygulamaların nasıl kullanılacağı ile ilgili basit ve temel bilgilerin yanında ayrıca profesyonel bilgiler de sunmayı hedeflemiştir. Lorent Research Lab. (www.lorentlabs.com) gizlilik ilkesi içeriğinden bundan sonra ‘Web Sitesi’ olarak anılacaktır.

İşbu Web Sitesindeki içerikler Lorent Research Lab Topluluğu, sosyal medya takipçileri, ana ekip ve Zet Lorento ekibi tarafından hazırlanmaktadır. Web Sitesi yönetimi bu içerikleri dilediği zaman detaylı bir şekilde revize etme, kaldırma, ekleme ya da çıkarma hakkını saklı tutar. Yönetim bu hakka sahiptir. Web Sitesi içerisinde bulunan ve telife tabi tutulan bir görsel, içerik veya metin Web Sitesi yönetimi tarafına lorentlabs@protonmail.com adresine bildirildikten sonraki 72 saat içerisinde revize etme, kaldırma ya da değiştirme işlemini gerçekleştirmekle yükümlüdür.

İşbu Web Sitesini kullanan kişiler, tanıtımı yapılan bir uygulama, ürün, kripto para veya hizmet ile ilgili vereceği kararları Web Sitesi’nden bağımsız olarak karar verdiğini, Lorent Research Lab. içerik üreticilerini, yönetimini ve Web Sitesi’ni maddi ve/veya manevi hiçbir şekilde sorumluluğu olmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kullanıcı, Web Sitesi’nde bulunan bilgilere istinaden maddi ve/veya manevi bir zarara uğradığı iddiasında bulunamaz.

Kullanıcılar, arama motorlarının ve üçüncü parti uygulamaların sunduğu verilerin kullanılması adına (Örneğin; Google Analytics) mevcut verilerinin kullanımını açık bir şekilde kabul eder. Web Sitesi, bu verilerin herhangi bir taraf ile paylaşılmayacağını beyan ve taahhüt eder.

Web Sitesi, kullandığı alan adı içerisine yerleştireceği herhangi bir görsel, banner veya link ile kullanıcılarını farklı bir web sitesine yönlendirdiğinde; kullanıcının karşılaşacağı içerik ve gizlilik politikalarında lorentlabs.com’un ve yönetiminin herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul ve taahhüt eder.

Web Sitesi’nin kullandığı alan adı içerisinde içeriklere yapılan yorumlarda veya değerlendirme kategorisinde bir ürünün değerlendirilmesi esnasında, kullanıcılar isimlerini ve mail adreslerini paylaşmak zorundadırlar. Bu paylaşımdaki mevcut isim ve mailler herhangi bir üçüncü parti uygulama, web sitesi veya şirket ile  asla paylaşılmayacağını Web Sitesi yönetimi kabul ve taahhüt eder. Ayrıca Web Sitesi, işbu web sitesi özelinde değil, bütün web sitelerinde yapılan yorum ve değerlendirmelerin anonim bir isim ve mail ile gerçekleştirilmesini tavsiye eder. Ayrıca kullanıcılar yorumlarının veya değerlendirilmesini kaldırılmasını mail adresimizden talep edebilirler. Web Sitesi yönetimi, yorum veya değerlendirilmelerin kaldırılmasını 72 saat içerisinde gerçekleştirmeyi kabul eder.

lorentlabs.com Yönetimi