in ,

Netflix ve Amazon Prime Benzeri 15 Ücretsiz Web Sitesi!

netflix ve amazon prime benzeri siteler - netflix ve amazon prime alternatifleri - netflix ve amazon prime benzeri siteler - netflix ve amazon prime benzeri ücretsiz siteler
netflix ve amazon prime benzeri siteler - netflix ve amazon prime alternatifleri - netflix ve amazon prime benzeri siteler - netflix ve amazon prime benzeri ücretsiz siteler

Netflix ve Amazon Prime Benzeri 15 Ücretsiz Web Sitesi!

İnternetin hayatımızın merkezine girdiği şu günlerde artık neredeyse tüm sosyal faaliyetlerimizi dahi web sitelerinde yapabilir hale geldik. Netflix ve Amazon Prime benzeri ücretsiz web siteleri özellikle iyi vakit geçirmek isteyen ve en önemlisi de sinemada bir filme yüksek fiyatlar ödemek istemeyen kişiler için iyi bir alternatif olmuştur. Bu tarz platformların kendi içinde bazı paketleri ve ücretli kanalları olsa da genel olarak ücretsiz hizmet sağlarlar.

Netflix ve Amazon Prime Alternatif Ücretsiz Web Siteleri:

Netflix ve Amazon Prime gibi uygulamalar her ne kadar kaliteli içerikler sunsa da yüksek ücretleri sebebiyle insanları daha uygun fiyatlı ve ücretsiz platformlara yöneltmektedir. İnternet üzerinden ücretsiz olarak yayın yapan oldukça kaliteli ve bolca içeriğe sahip onlarca web sitesi vardır. Gelin ülkemizde ücretsiz olarak yayın yapan bu siteleri birlikte inceleyelim. 

1. Puhu TV:

Doğuş Grubun sahibi olduğu Puhu TV 2016 yılından bu yana internet üzerinden ücretsiz yayın yapan bir platformdur. Ücretsiz olmasının yanı sıra Şahsiyet, Fi-Çi serileri ve Dip gibi orijinal dizileri ile izleyiciyi kendine çekebilmiştir. Kendi orijinal yapımlarının yanı sıra hem yerli hem de yabancı birçok dizi, film ve programa ev sahipliği yapmaktadır.

2. Gain:

Gain yine Türk yapımı bir içerik platformu olarak karşımıza çıkıyor. Daha çok kısa ve kaliteli içeriklerin yer aldığı bu platform ülkemizde Puhu TV gibi ücretsiz hizmet sunuyor. Sitenin tek eksi yönü şu an için sadece mobil cihazlarda açılabiliyor olmasıdır. Platformda İlber Ortaylı, Vedat Milor, Engin Günaydın ve Mirgün Cabas gibi önemli isimlerin içeriklerine ulaşabilirsiniz. 

İlgili:

3. Blu TV:

Doğan Holding’e bağlı olan Blu TV ücretsiz olmasa dahi oldukça makul fiyatlarla hizmet veren bir platformdur. Özellikle Game of Thrones gibi önemli yapımları izleyebileceğiniz platfomun kendi özgü orijinal yapımları da mevcuttur. Bu platforma yıllık üyelik oluşturabiliyor veya isterseniz aylık olarak devam edebiliyorsunuz. Yıllık üyelik bedeli 154,80 TL olan platforma bu ücreti taksitler halinde ödeyip aylık 12,90 gibi bir ücret ödüyorsunuz. Aylık üyeliklerde ise 22,90 lira ödeme yapmanız gerekiyor. 

Netflix ve Amazon Prime benzeri ücretsiz web siteleri aradığınızda sizlere Puhu TV ve Gain’i önerebiliyoruz. Ancak Blu TV ve BeIN Connect gibi platformları da ilk ay ücretsiz deneyerek kullanabilirsiniz. 

Tabii ki bu platformların dışında daha birçok web sitesi mevcut. Bu web sitelerinin yanında aşağıdaki sitelere de göz atmayı unutmayın. Fakat hatırlatmak isterim ki bu web sitelerinin bir kısmı alt yazılı. Çünkü Türk şirketleri değil. Ancak bu sorunu Subflicks eklentisi ile hızlıca çözebilmeniz mümkün.

4. Pluto TV

5. Tubi

6. Xumo

7. Vudu

8. Yidio

9. FilmRise

10. Vimeo

11. Hoopla

12. SnagFilms (Belgesel)

13. DocumentaryStorm (Belgesel)

14. Popcornflix

15. Spread The Word

Her ne kadar Türk yapımı şirketler belli bir süre sonra ya da anlık olarak (aylık) ücretler istese de diğer web sitelerinden içeriklere ücretsiz olarak erişebilmeniz mümkün. Lorentlabs üzerinden daha farklı içeriklere hızlıca erişebilirsiniz.

İçeriklerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter hesabımızdan veya Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. YouTube kanalımıza abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın.

4.9/5 - (10 Oy)

4 Comments

Leave a Reply

4 Pings & Trackbacks

  1. Pingback:

  2. Pingback:

  3. Pingback:

  4. Pingback:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

michael-saylor-2

Michael Saylor Kimdir? Kariyeri, Bitcoin Yolculuğu ve Bilinmeyenler!

google aramalarınızı izliyor - google alternatifleri - google aramaları - google etkinlik kontrolleri

Google Aramalarınızı İzliyor. Bunu Nasıl Durduracağınızı Anlattık!