in

BIT Token Bybit’te Listelendi! 8 Milyon $BIT Dağıtılacak!

kripto para borsası bybit - bybit - kripto para - kripto para borsaları bybit - bybit güvenli mi - bybit türkiye çalışanları
kripto para borsası bybit - bybit - kripto para - kripto para borsaları bybit - bybit güvenli mi - bybit türkiye çalışanları

BIT Token Bybit’te Listelendi! 8 Milyon $BIT Dağıtılacak!

BIT Token Bybit’te Listelendi! 8 Milyon $BIT Dağıtılacak Lansman Sürecinde 2. Aşama Başlıyor: Bybit Launchpool

Dünyanın en büyük DAO’larından biri olan BitDAO’nun yerel tokeni BIT, 28 Eylül itibariyle Bybit’te listelendi. Dünya çapında kripto para yatırımcıları için popüler bir platform olan Bybit ise kullanıcılarına toplam 8 Milyon BIT Token dağıtacağını duyurdu. Dağıtım sürecinin ilk aşaması olan Launchpad 28 Eylül’de tamamlanıyor ve aynı gün ikinci aşama başlıyor: Bybit Launchpool. Referans kullanıcı ile BIT kazanma ve Airdrop gibi etkinlikler de bu hafta içinde başlıyor olacak.

Lansman sürecinin ilk etkinliği olan Launchpad, 5 milyon BIT Tokenin kullanıcılara dağıtılmasıyla 28 Eylül itibariyle tamamlandı, şimdiyse gözler ikinci etkinlik olan Launchpool üzerinde. Bybit Launchpool hem kullanıcıları hem de projeleri korurken, yenilikçi kripto projelerini ve gelecek vaat eden projelere yatırım yapmak isteyebilecek kullanıcıları birbirine bağlamaya yardımcı olmak amacıyla tasarlandı. Launchpool, yerel yasal gerekliliklerle uyumlu olarak KYC L1’i tamamlamış Bybit kullanıcılarına açılıyor.

Bybit, yalnızca alım-satım satım odaklı bir platform olmaktansa sunduğu yatırım ve finansal yönetim araçlarıyla diğer borsalardan ayrılıyor. Bybit Launchpool, kullanıcıların token stake ederek yüksek yıllık yüzde getiri oranlarıyla yeni tokenler elde etmeleri için tasarlandı. Launchpool’un ilk hizmeti ise BIT token ile açılıyor.

BitDAO’nun yerel tokeni olan BIT Token nedir?

BitDAO; Bybit, PayPal’ın kurucusu Peter Thiel, Founders Fund, Pantera, Dragonfly, Spartan, Alan Howard, Kain Warwick, SushiSwap, Polygon ve çok daha fazla oluşum tarafından desteklenmekte ve dünyanın en büyük DAO’larından biri hâline gelmeyi amaçlamaktadır. Kelime anlamıyla DAO, “Merkeziyetsiz Otonom Organizasyon” anlamına gelir ve hiçbir merkezî kuruma bağlı olmayan açık ve şeffaf oluşumları temsil eder. BitDAO’nun vizyonu ise açık finans ve merkeziyetsiz tokenlerle işleyen bir kripto ekonomisidir. Projenin büyümesi için aldığı bağışlar devam ederken BitDAO’nun geliştirilmesi adına gelecekte Ar-Ge merkezleri ve BitDAO vakfı kurulacaktır.

Bybit – BitDAO ilişkisi

BitDAO’nun ilk destekçilerinden olan Bybit, BitDAO’nun hazinesine katkıda bulunmayı taahhüt etti. Katkının, 2021 oranlarına göre yılda 1 milyar doları aşması bekleniyor. BitDAO hazine bakiyesi 16 Eylül itibariyle 540 milyon doların üzerinde.

Bybit’ten BIT Token alıp satmak için: https://go.bybit.com/e/ECcTDVb2Ujb

BIT Launchpool, 28 Eylül’de başlıyor: 500.000 BIT dağıtılacak!

Kimlik doğrulaması olan KYCL1’i tamamlamış tüm kullanıcılar, Bybit Launchpool sayfasına girerek 28 Eylül’den itibaren BIT stake edip BIT kazanabilecekler.

Her kullanıcının günlük ne kadar getiri elde ettiğini, etkinlik süresince toplam ne kadar BIT stake edildiği belirleyecek, yani ne kadar çok yatırımcı tarafından BIT stake edilirse kullanıcı başına oranlanan getiri o kadar fazla olacak.

Kullanıcılar, stake ettikleri BIT’leri istedikleri zaman platformdan geri çekebilecekler. Bu şekilde Launchpool dönemi 12 Ekim’e kadar devam edecek.

Bybit’in BIT listelemesi, katılımcılar için lansman ödülleri ve ücretsiz hediyelerden oluşacak. BIT listelemesi ve airdrop ile ilgili zamanlama ve prosedür güncellemelerini Bybit sosyal medya hesaplarından öğrenebilirsiniz.

Bybit Launchpad ve yaklaşan token lansmanları hakkında daha fazla ayrıntı için: https://go.bybit.com/e/dwmDTmC1Ujb

Bybit Hakkında:

Küresel bir kripto para ticaret platformu olan Bybit Mart 2018’de, kripto tüccarlarının ultra hızlı eşleşen bir motor, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteği bulabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi çevrimiçi ticaret hizmetleri ve bulut madenciliği ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor ve gelişmekte olan dijital varlık sınıfı için en güvenilir platform olma taahhüdünü sürdürüyor.

Daha fazla bilgi için: https://go.bybit.com/e/m8hHacB7bjb

Bybit’i takip etmek için:

Twitter: https://twitter.com/bybitturkiye

Telegram: https://t.me/BybitTurkish

  • Bu içerik sponsorludur.
  • Bu içeriğimiz asla yatırım tavsiyesi ya da öneri değildir. İçeriğimiz tamamen bilgi ve haber amaçlıdır. Yatırımcılar, yatırımlarından kişisel olarak sorumludur.
İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ilginç web siteleri - az bilinen siteler - az kişinin bildiği web siteleri - kaliteli web siteleri - zaman geçirmek için siteler - lorentlabs webtekno - webtekno ilginç siteler

Kaliteli ve İlginç Web Siteleri Can Sıkıntınızı Alacak! (Videolu İçerik)

bitDAO nedir - bitdao hakkında - bitdao bybit - kripto para borsası bybit

BitDAO Nedir? BitDAO, Şimdi Bybit Borsasında!