in

Bybit Türkiye Kullanıcılarına Özel 20.000$ Ödüllü Trade Yarışması!

bybit-turkiye-trade-ödülü
bybit-turkiye-trade-ödülü

Bybit Türkiye Kullanıcılarına Özel 20.000$ Ödüllü Trade Yarışması!

Kullanıcılarının kripto varlıklarla işlem deneyimini en üst düzeye çıkarma yolunda “Bybit ile Seviye Atlayın” mottosuyla hareket eden Bybit, Türkiye’deki kullanıcılarına özel kampanyaları ve ödülleriyle de kullanıcılarına seviye atlatıyor.

Bybit’in Türkiye’deki kullanıcılarına özel Trade Yarışması için kayıtlar 06 Ocak 2022 Perşembe günü saat 15.00 (TSİ) itibarıyla başladı. 20.000 $ ödül havuzundan pay alabileceğiniz bu heyecan dolu, muhteşem kampanyaya etkinlik sayfasından hiç vakit kaybetmeden kaydolabilirsiniz.

Trading Yeteneklerinizi Gösterin! En Yüksek Kâr/Zarar (%) Sıralamasına Göre 20.000 $ Değerinde Ödül Havuzundan Payınızı Alın!

06 Ocak 2022 Perşembe günü saat 15.00’te (TSİ) başlayan kayıt dönemi, 18 Ocak 2022 Salı günü saat 15.00’e (TSİ) kadar devam edecek. Bu zaman diliminden sonra yeni kayıt yapılamayacaktır. Trade Yarışması 10 Ocak 2022 Pazartesi günü saat 15.00’te (TSİ) başlayacak olup 20 Ocak 2022 Perşembe günü saat 15.00’e (TSİ) kadar devam edecektir.

Trade Yarışması’nda en ön sıralarda olmak ve ödül havuzundan payınızı almak için acele edin! Geçen her bir dakika önemli! 

Kullanıcıların Trade Yarışması’na katılabilmesi için hesaplarında en az 50 USDT olmalı. Vadeli işlemlerdeki işlem hacimleri minimum 1000 USDT’ye ulaşmalıdır.

Bybit Türkiye Kullanıcılarına Özel 20.000$ Ödüllü Trade Yarışması detaylar: https://go.bybit.com/ffq7WoYYAmb

Kullanıcılar, yarışma boyunca yalnızca USDT-M Vadeli Sözleşmelerle alım-satım işlemi yapabilir. Yarışma süresince diğer vadeli işlemlerde yapılacak işlem hacimleri dikkate alınmayacaktır. 

İlgili:

Ödül havuzu, maksimum 20.000 $ olmak üzere yarışmaya katılan kullanıcı sayısına göre artacaktır. Katılımcı sayısı 5.000’i geçtiğinde ödül havuzu maksimum seviye olan 20.000 $ seviyesine ulaşacak. Katılımcılar 6.000 $’a kadar ödül kazanma şansına sahip olacaktır. 

Bybit’in Türkiye’deki kullanıcılarına özel, 20.000 USDT ödül havuzu bulunan “Trade Yarışması” için katılım ve ödül şartlarına, yarışmanın hüküm ve koşullarına, kâr/zarar (%) oranının ve sıralamanın nasıl hesaplanacağına ve katılımcı sayısı ile kâr/zarar (%) oranı sıralamasına göre belirlenen ödül miktarlarına ilişkin detaylı bilgiye etkinlik sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bybit: 7/24 kesintisiz ve güvenilir işlem deneyimi:

Global bir kripto para platformu olan Bybit; 2018 yılının Mart ayında kuruldu. Ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteği ile profesyonel platform. Şirket, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri sunuyor. Ayrıca DeFi madenciliği ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir platform olma taahhüdünü sürdürüyor. 

Fiyat dalgalanmaları yüzünden pozisyonunuz haksız yere kapandığında Bybit, kullanıcılarının varlıklarını adil piyasa fiyatından telafi eder. Bybit’in 7/24 müşteri desteği ile kullanıcılar, özellikle yardıma ihtiyaç duyduklarında asla cevapsız kalmazlar.

Güvenlik alanında yapılan yatırımın büyüklüğü, bir şirketin genel güvenlik taahhüdünün ve kapasitesinin önemli bir göstergesidir. Güvenlik alanında yaptığı yatırımlarla sektöre öncülük eden Bybit, bütçesinin yüzde 25’ini bu alana ayırıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında asla temel alınmamalı. Yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olun. Eğer ihtiyacınız varsa bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/ kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur. 

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dil Öğrenebileceğiniz Uygulamalar - 5 Öneri

Dil Öğrenebileceğiniz Uygulamalar – 5 Öneri

ava-labs-togg-anlaştı-emin-gün-sirer

Ava Labs ve TOGG İmzaları Attı! Blockchain Anlaşması Yapıldı!