in

Bybit’ten İlk Yatırma İşlemi Yapanlara Muhteşem Ödüller!

bybit-ilk-yatirma-islemi
bybit-ilk-yatirma-islemi

Bybit’ten İlk Yatırma İşlemi Yapanlara Muhteşem Ödüller!

Bybit ilk yatırma işlemi yapan Türkiye’deki kullanıcılarına birbirinden değerli ödüller sunan etkinliğini duyurdu. Etkinlik kapsamında iPhone 14 Pro, 3 Adet Apple Watch Series 8 ve özel tasarım ürünler Bybit kullanıcılarını bekliyor.

Dünyanın en çok ziyaret edilen üç borsasından biri olan Bybit, Türkiye kullanıcılarına özel hazırladığı etkinlikte, kullanıcılarını iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 8 ve özel tasarım ürünleriyle buluşturuyor. 25 Kasım 2022’ye dek sürecek etkinlik kapsamında toplam 204 kullanıcı muhteşem ödüllerin sahibi olacak. 

Yatırma İşlemi Yapanlar Kazanıyor!

Etkinlik kapsamında istenilen varlık cinsinde en az 50 USDT değerinde ilk yatırma işlemini gerçekleştiren 150 şanslı kullanıcı özel tasarım ürünlerin sahibi oluyor. Etkinliğe katılımın geçerli olabilmesi için Bybit blog üzerinde yer alan etkinlik sayfasındaki Etkinliğe Kaydolun’ butonuna tıklayarak gerekli işlemlerin yapılması yeterli.

Etkinlik kapsamında iPhone 14 Pro ve Apple Watch Series 8 de kullanıcıları bekleyen ödüller kapsamında yer alıyor. Etkinlik kapsamında, etkinlik dönemi boyunca istenilen varlık cinsinde en az 500 USDT değerinde ilk yatırma işlemi yapan 3 şanslı kullanıcı Apple Watch Series 8, en az 1000 USDT değerinde ilk yatırma işlemi yapan 1 şanslı kişi ise iPhone 14 Pro’nun sahibi oluyor.

Sosyal Medyada Paylaşanlar Kazanıyor: 50 Kişiye Özel Tasarım Ürün Seti

Sosyal medyadaki paylaşımlarla da kazanç sağlamak mümkün. Bybit Türkiye Twitter hesabını takip edip, Bybit’in kampanyaya ilişkin  gönderisini 3 arkadaşını etiketleyerek paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından seçilecek 50 şanslı kullanıcı, hoodie, termos, atkı ve bereden oluşan özel tasarım ürün setinin sahibi olacak. 

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için Bybit’in resmi web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Eğer Bybit hesabınız yoksa bu link üzerinden kaydolabilir; hem avantajlardan yararlanabilir hem de Lorent Research Lab. ekibine destek olabilirsiniz. Ayrıca Telegram kanalımızdan anlık bültenlerimizi alabilir, Twitter üzerinden de bizleri takip edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında asla temel alınmamalı. Yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olun. Eğer ihtiyacınız varsa bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur.  

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beyaz, Siyah ve Gri Şapkalı Hackerlar

Beyaz Siyah ve Gri Şapkalı Hackerlar: Aralarındaki Farklara Değindik!

Mina Protocol nedir

Mina Protocol Nedir? MINA Nereden Alınır?