in

Bybit Sıfır İşlem Ücreti Kampanyası Uzatıldı!

bybit-sifir-islem-ucreti
bybit-sifir-islem-ucreti

Bybit Sıfır İşlem Ücreti Kampanyası Uzatıldı!

Yakaladığı büyük başarı ve kesintisiz ilgi üzerine, lider kripto borsası sıfır işlem ücreti kampanyasını uzatıyor.

Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto para borsası Bybit, yakaladığı ilgi ve başarıyı sürekli kılabilmek için başlattığı “sıfır işlem ücreti” kampanyasını 2022 yılının sonuna kadar uzattı.

Eylül ayında başlayan sıfır işlem ücreti kampanyası, kripto yolculuğuna iyi bir başlangıç yapma, finansal anlamda geleceği güçlendirme ve finansal özgürlüğü kazanma arayışındaki kripto meraklılarını hedefliyor. Bir ay sürmesi planlanan kampanya, yatırımcılardan gelen yoğun ilgi ve istek üzerine kampanya Bybit tarafından 2022 yılının sonuna kadar uzatıldı. 

Kampanya ilgi görmeye devam ediyor ve sektördeki yeni trendi belirliyor. 

Sıfır ücret kampanyası,  sektörün bugüne dek şahit olduğu en büyük sıfır işlem ücreti kampanyası olup 160’ı aşkın ülkedeki yatırımcıya şu an için 289 olan ancak sayısı hızla artmaya devam eden Spot çiftlerinde sıfır işlem ücreti sunuyor. 

Sıfır işlem ücreti kampanyasının yakaladığı başarı, Bybit’in durmak bilmeyen büyüme hızına da dikkat çekti. CoinMarketCap ve CoinGecko platformu verilerine göre ilk 10’da yer alan Bybit, bu süre zarfında sergilediği performansla rakiplerini geride bıraktı. 4. yaşını kutlamaya hazırlanan Bybit, yeni yaşını kendinden çok daha emin ve enerjik olarak karşılıyor. 

Bybit, istikrarlı bir biçimde sürdürdüğü başarısını yenilikçi yaklaşımına ve çözümlerine bağlıyor. Kripto dünyasındaki en kapsamlı ürün portföylerinden birine sahip olan Bybit, kullanıcıların kripto deneyimini üst düzeye taşımaya devam ediyor.

Lider konumdaki altyapısını geliştirmeye devam eden Bybit, kriptodaki tüm işlemlerin yapılabileceği, herkesin ulaşabileceği tek platform olma yolunda ilerliyor. 

Bybit Hakkında:

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli İşlem hizmetleri, madencilik, staking ürünleri ve NFT pazarının yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir kripto para borsası olma taahhüdünü sürdürüyor. Bybit; Formula One yarış takımının, Oracle Red Bull Racing’in, NAVI, Astralis, Alliance ve Virtus.pro e-spor takımlarının, Oracle Red Bull Racing Esports’un, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka futbol takımlarının partneri olmaktan gurur duyuyor.

Eğer Bybit hesabınız yoksa bu link üzerinden kaydolabilir; hem avantajlardan yararlanabilir hem de Lorent Research Lab. ekibine destek olabilirsiniz. Ayrıca Telegram kanalımızdan anlık bültenlerimizi alabilir, Twitter üzerinden de bizleri takip edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında asla temel alınmamalı. Yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olun. Eğer ihtiyacınız varsa bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur.  

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

internet hız testi siteleri - hız testi siteleri - internetim hızlı mı - hız ölçüm sitesi

İnternet Hız Testi Siteleri Derlemesi! İnternet Hızınızı Ücretsiz Kontrol Edin

neden vpn kullanmalıyım - güvenli vpn - kaspersky vpn connection

İnternetteki Gizlilik Riskleri ve Kaspersky VPN Özellikleri!