in

Bybit, Oracle Red Bull Racing’in Ana Takım Ortağı Oldu!

bybit-Oracle Red Bull Racing
bybit-Oracle Red Bull Racing

Bybit, Oracle Red Bull Racing’in Ana Takım Ortağı Oldu!

Önde gelen kripto para borsalarından Bybit ile Oracle Red Bull Racing arasında uzun dönemli bir anlaşma imzalandı. Bybit bu anlaşma ile Takım’ın İsim Ortağı Oracle’dan sonra en kademeli iş birliği ortağı konumuna geliyor. Bu yeni anlaşma ile Bybit, Red Bull Racing’in özel Kripto Para Borsası Ortağı olarak da görev alacak. 

Oracle Red Bull Racing, dijital ekonominin gücünü Takım’a getirecek olan önde gelen kripto borsası Bybit ile çok yıllı bir sözleşme yaparak ortaklıklarını duyurdu. Bybit, bu ortaklık ile Ana Takım Ortağı görevini üstlenecek. 2018 yılının Mart ayında kurulan kripto para borsası Bybit, yıllar içinde katlanarak büyüdü ve şu an dünya genelinde altı milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı bulunuyor. Bu yeni anlaşma ile Bybit, Red Bull Racing’in özel Kripto Para Borsası Ortağı olarak da görev alacak.

İlgili: Bybit Launchpool Nedir?

Bu iş birliği ile Oracle Red Bull Racing’in misyonu olan fan/taraftar katılımı da artacak çünkü Bybit burada devreye girip Fan Token Çıkarma Ortağı ve Teknoloji Geliştirme Ortağı görevini üstleniyor. Kripto para borsası Bybit, Takım’ı yalnızca büyüyen dijital varlık koleksiyonlarını dağıtarak değil aynı zamanda Bybit ve Oracle Red Bull Racing birlikte STEM ile ilgili meslekleri destekleyecek ve yeni bireyleri kodlama eğitimleri ile bir araya getirecek. Bybit’in sahip olduğu asıl dünya görüşü Üst Düzey yenilikleri, yetenekleri ve teknoloji gelişimlerini desteklemek. Bu görüş, Takım Milton Keynes’de Red Bull Teknoloji Kampüsü’nü geliştirip büyütürken Oracle Red Bull Racing’in asıl hedefi ile örtüşüyor.

Ortaklık ücreti, hem nakit olarak hem de BitDAO’nun yönetişim tokeni BIT cinsinden ödenecek.  BitDAO, dünyanın en büyük merkeziyetsiz otonom organizasyonlarından biri. Merkeziyetsiz ekonominin kurucularını destekliyor, BIT token sahiplerine insanların birlikte çalışması, etkileşimde bulunması ve işlem yapabilmesi için tamamen yeni yollar sunan teknolojileri teşvik etmek için tekliflerde oy verme hakkı tanıyor. 

Oracle Red Bull Racing Takımının Patronu ve CEO’su olan Christian Horner konuyla ilgili şunları söyledi:

“Bybit’i aramızda görmekten dolayı çok memnunuz. İleri düzey ve muhtemelen oyunun kurallarını değiştirecek yeni bir araç felsefesinin pistte yer almasıyla birlikte, 2022’de yeni nesil bir F1 yarışmasına girerken Ana Takım Ortağımız da teknolojinin en önde gelenlerinden biri konumunda yer alıyor. Bybit, teknoloji alanında yeniliğin ön sıralarında yer alma, rekabetçi bir tempo oluşturma ve statükoyu alt üst etme tutkumuzu Takımımız ile paylaşıyor. Bybit’in dijital yenilikler yoluyla F1’de fan/taraftar deneyimini canlandırma taahhüdü ile güçlerimizi birleştirdik. Bu Takım için de önemli bir misyon ve Bybit’in yardımı sayesinde dünyanın her yerindeki fanlar/taraftar ile daha kapsamlı, değerli ve derin bir bağ kuracağız.” 

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou ise şunları söyledi:

Oracle Red Bull Racing’in durmak bilmeyen tutkusu, cesareti ve dayanıklılığı bize ilham veriyor. Takım, oyun düzenini dijital varlıklar nasıl küresel finans sistemini değiştirdiyse o şekilde değiştiriyor. Genç bir borsa olarak, Red Bull Oracle Racing ile değerlerimizin tam merkezinde bağlantı kuruyoruz. Kriptoda hizmet hiç aksamıyor ve durmadan devam ediyor. Hız, sağlamlık ve güvenilirlik arasındaki mükemmel uyum ise kullanıcılarımızın bizim platformumuzda aradığı her şey. Şasiyi, motoru ve ustalığı mükemmelleştirmek için hiç durmak bilmeyen bir çalışma, yarışan sürücülerin aralıksız şekilde dikkatlerini koruma uğraşları ve yakıtı adrenalin olan bir oyunda güçlü bir şekilde odaklanmaları ile pistte tarihi anlara şahit olmak mümkün olacak.

İlgili: Bybit, Arbitrum Ana Ağının Entegrasyonunu Tamamladı!

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twitch-canlı-yayın-nasıl-acilir

Twitch’te Nasıl Yayın Açılır? Twitch’te Yayın Açmak için Basit Rehber!

iPhone'da Telefon Görüşmeleri Nasıl Kaydedilir?

iPhone’da Telefon Görüşmeleri Nasıl Kaydedilir?