in

iPhone’da Telefon Görüşmeleri Nasıl Kaydedilir?

iPhone'da Telefon Görüşmeleri Nasıl Kaydedilir?
iPhone'da Telefon Görüşmeleri Nasıl Kaydedilir?

iPhone’da Telefon Görüşmeleri Nasıl Kaydedilir?

Bu içeriğimizde iPhone’da telefon görüşmesini kaydetme konusuna değiniyoruz. Fakat bu konuyu ele almadan önce küçük bir uyarıda bulunmamız gerek. Eğer karşı tarafın izni olmadan telefon görüşmesi kaydetme konusuna eğilim gösteriyor ve kaydediyorsanız bu başınızı ağrıtabilir. Bu yüzden bu içeriğimizin herhangi bir tavsiye içermediğini, tamamen eğitim ve bilgi için hazırlandığını lütfen unutmayın.

Bu içeriğimizde anlatacağımız yöntemlerden biriyle iPhone’da telefon görüşmelerini kaydetme konusuna çözüm bulabilirsiniz. Ancak yaşadığınız yerde bu konuyla ilgili yasalara dikkat etmeyi unutmayın!

Bu yollar aslında yasal olduğu taktirde oldukça kullanışlı ve basit. Her ne kadar iOS 15 birçok yeni özelliğe sahip olsa da ne yazık ki henüz bir arama kaydı uygulamasına sahip değil. Sahip olacak mı? Bu soru da biraz muallak. Ancak yine de, bir iPhone’dan telefon görüşmesi kaydetmek için birçok seçenek var. Neye erişiminiz olduğuna ve neyi kaydetmek istediğinize göre dikkatli bir şekilde seçmeniz gerekiyor.

iPhone’da Telefon Konuşmasını Kaydetme:

iPhone’da telefon konuşmasını kaydetme için birçok seçenek mevcut. Bu liste dışına da tabii ki çıkabilirsiniz. Listemizin ilk sırasında Rev Call Recorder adlı uygulama var. Çoğu kullanıcı için ideal bir uygulama. Çünkü çoğu kullanıcının istediği tek şey ücretsiz bir uygulama olması. Bu uygulama da iPhone’da telefon görüşmesi kaydetme konusunda ücretsiz hizmet veriyor. Ücretsiz özelliği kayıtların uzunluğunu da sınırlandırmıyor. Ancak hızlıca belirtmekte fayda gördüğümüz bir diğer konu da bu uygulamaların gizlilik sözleşmelerine göz atmadan kullanmamanız. Mutlaka gizlilik sözleşmelerini ve detaylarını iyice araştırıp okuyun. Bu tür uygulamalarıdan herhangi birisini App Store’da aradığınızda farklı birçok seçenek ile de karşılaşabilirsiniz. İkinci uygulamamızın adı Google Voice. Kullanımı kolay olan bu uygulama ile sınırlı bir arama kaydetme özelliği var. Hesabınızı ayarladıktan sonra aşağıdaki yolu izleyin:

Ayarlar > Aramalar > Gelen Arama Seçenekleri > Kayıt Özelliğini Açın.

Kayıt işlemi bittiğinde e-postanıza gönderiliyor. Uygulamadaki sesli mesajlarınız arasında bu kayıtları görebilirsiniz. Normal telefon görüşmesi olmadığını unutmayın.

Bunlarla birlikte RecordiaPro ve Recordator adlı iki farklı uygulama daha var. Bu iki uygulama da kullandıkça öde paketi sunuyor. Kısacası evet ücretli.

Eğer ‘yok ben herhangi bir ödeme yapmam, iPhone görüşme kaydetme için daha farklı bir yol var mı?’ Diye sorarsanız farklı manuel yollara göz atabilirsiniz. Örneğin akıllı telefonunuzun hoparlörünü açıp başka bir cihaza sesi dinletebilirsiniz. Android Görüşme Kaydetme Uygulamaları Nelerdir? Uygulama Derlemesi!

iPhone’da Telefon Görüşmeleri Nasıl Kaydedilir – İlgili: Zoom Toplantıları Nasıl Kaydedilir? Zoom Görüşme Kaydetme!

5/5 - (2 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bybit-Oracle Red Bull Racing

Bybit, Oracle Red Bull Racing’in Ana Takım Ortağı Oldu!

telefonun-hafizasi-dolunca-nasil-temizlenir

Telefonun Depolama Alanı Nasıl Boşaltılır? 6 Basit Öneri!