in

Android Görüşme Kaydedici: Bu Uygulamalar Nelerdir?

android görüşme kaydetme - android görüşme kaydedici - görüşme kaydedici uygulamalar - iphone görüşme kaydetme
android görüşme kaydetme - android görüşme kaydedici - görüşme kaydedici uygulamalar - iphone görüşme kaydetme

Android Görüşme Kaydetme Uygulamaları Nelerdir? Uygulamaları Derledik!

Bu içeriğimizde Android görüşme kaydetme uygulamalarını derledik. Geçtiğimiz aylarda iPhone için yazdığımız görüşme kaydetme uygulamaları içeriğimizde de belirttiğimiz gibi bu uygulamaların kullanımının riskli olduğunu içeriğimize başlamadan hatırlatmak istiyoruz. Risk nerede diye sorarsanız hem gizlilik hem de KVKK kapsamında sorun yaşamak mümkün. Öncelikle izinsiz ses kaydı almanın yasal olarak sorumluluk gerektirdiğini unutmayın. Bu yüzden içeriğimizin herhangi tavsiye ya da öneri içermediğini hatırlatmak isteriz. Aynı zamanda bu uygulamaların gizlilik sözleşmelerini, ses kayıtlarını nerede ve nasıl depoladıklarını vs. araştırmayı unutmayın.

Android görüşme kaydetme uygulamalarını indirmek için Google Play Store’a göz atabilirsiniz. Görüşme kayıt uygulamaları genelde üçüncü parti uygulamalar olduğu için gizlilik konusunda endişe duymanız kesinlikle doğru bir tercih olacaktır.

Android Görüşme Kaydedici Uygulamalar:

Appliqato:

Bu uygulama Android için en çok kullanılan görüşme kaydetme uygulamaları arasında yer alıyor. Bu içeriği hazırlarken Appliqato adlı uygulamanın 2.5 milyona yakın değerlendirme aldığını görüyoruz. Bu görüşme kaydedici uygulama ile kaydettiğiniz kayıtları saklayabilir, üzerine not ekleyebilir ve hızlıca paylaşabilirsiniz. Unutmadan bu uygulama tamamen ücretsiz. Tabii ki premium özelliği de bir seçenek. Bu seçenekte de belli ücretli özellikler sunuyor. 100 milyondan fazla indirmeye sahip olan Appliqato, 5 puan üzerinden 3.8 puana sahip.

İlgili:

Cube ACR:

623.377 değerlendirme ile 5 puan üzerinden 4.1 puana sahip. Yine Android görüşme kaydedici uygulamalar arasında en çok kullanılan uygulamalardan birisi olan Cube ACR, 10 milyondan fazla indirmeye sahip. Bu uygulamada uygulama içi satın alımlar da mevcut. Farklı özelliklere farklı ödemeler yapıyorsunuz. Uygulamanın boyutu 11 MB’yken Appliqato’nun boyutu ise 7.5 MB’dır. Sadece telefon görüşmesini değil aynı zamanda farklı sosyal medya ya da platformun görüşmelerini de kaydedebilirsiniz. Bu uygulama ve sosyal medya platformları arasında Facebook, Telegram, WhatsApp, Viber, Skype gibi birçok uygulama mevcut.

Blackbox Call Recorder:

Profesyonel bir arama kaydedici olan Blackbox Call Recorder, arayüz bakımından oldukça kullanışlı duruyor. Cube ACR gibi bulut yedekleme ve kayıt kalitesi ayarları gibi farklı özellikler sunuyor. 97.800 kişinin değerlendirmesini alan Blackbox Call Recorder adlı Android görüşme kaydetme uygulaması, 5 puan üzerinden tam 4.2 puana sahip. 5 milyondan fazla indirmeye sahip olsa da uygulamanın en son güncellemesi ne yazık ki 2019 yılına ait. Aynı zamanda yine ekstra özellikler için ek ödemeler talep ediyor.

Smart Recorder:

Android için ücretsiz ve kullanımı oldukça basit bir arayüze sahip olan Smart Recorder adlı uygulama 470.706 değerlendirme ile 5 puan üzerinden 4.5 puan alan bir uygulama. Fakat uygulamanın indirme sayısı da yine 10 milyonun üzerinde. Dosya boyutu 3.8 MB olan bu uygulamanın güncel olduğunu da hatırlatmak istiyoruz. Yani son güncellemesi yakın zamanda gerçekleştirilmiş. Blackbox Call Recorder gibi son güncellemesi 2019 yılına değil, 2021 yılına ait. Uygulama her ne kadar ücretsiz olarak gelse de yine uygulama içi satın alımlar mevcut.

Call Recorder Automatic:

447.712 değerlendirme ile 5 puan üzerinden 3.9 puan alan Android arama kaydedici uygulaması Call Recorder Automatic, toplamda 50 milyondan fazla indirmeye sahip. Listemizin en çok indirilen uygulaması olduğunun farkında mısınız? 50 milyondan fazla kişi bu uygulamayı indirmiş ve kullanıyor. Uygulama içi satın alım tabii ki diğer uygulamalarda da olduğu gibi bu uygulamada da mevcut. Son güncellemesi tabii ki yakın zamanda gerçekleşmiş. Bu uygulama, çağrılarınızı otomatik olarak kaydetme özelliğine sahip. Kayıtları listeleme özelliğini kişiselleştirmeniz mümkün. Bilinmeyen arayanların kim olduğunu da otomatik olarak gösterme özelliği sunuyor. Fakat bu özelliğin aktif olması için o numaranın sistem içerisinde mevcut olması gerekiyor. Bu da veri gizliliği konusunu akıllara getiriyor.

İlgili:

İçeriği Oyla

2 Comments

Leave a Reply
  1. Merhaba, özellikle bu tarz uygulama listeleri yaparken listenize open source olan programları da koyarsanız harika olur. Teşekkür ederiz

One Ping

  1. Pingback:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bulut yedekleme - bulut yedekleme siteleri - bulut yedekleme uygulamaları - bulut yedekleme teknolojisi

Bulut Yedekleme Kullanıyor Musunuz? Bu 3 Özellikten Emin Olun!

dns sunucuları - ücretsiz en iyi dns sunucuları - iyi ve ücretsiz dns sunucuları - dns ıp adresleri

En İyi ve Ücretsiz DNS Sunucularının Güncellenmiş Listesi!