in

En İyi Yatırımcılar, Bybit WSOT 2022’ye Katılmanın Heyecanını Yaşıyor!

WSOT-2022
WSOT-2022

En İyi Yatırımcılar, Bybit WSOT 2022’ye Katılmanın Heyecanını Yaşıyor!

8.000.000 $ değerinde ödül havuzuyla Bybit World Series of Trading (WSOT) için kayıtlar 7 Temmuz 2022’de sona eriyor. Dünyanın en büyük kripto işlem yarışması şimdiden 57.000’den fazla yatırımcının kaydolmasıyla yoğun bir katılım gördü bile. Dünyanın dört bir yanındaki kripto severlerin coşkusu, global piyasadaki çalkantılara karşın bu yıl da azalmadı.

Katılımcılar, 8 milyon USDT, benzersiz tokenler (NFT’ler) ve diğer ödüllerle dolu hediyelerin bulunduğu rekor boyuttaki ödül havuzunun cazibesine karşı koyamadı. Bybit, bu büyük etkinlik ile kriptonun sosyal sorumluluk alanlarındaki güçlendirici ve destekleyici etkisini herkese göstermek amacıyla UNICEF’e 400.000 $ değerinde Bitcoin bağışı yapıyor.

En İyi Yatırımcılar, Bybit WSOT 2022’ye Katılmanın Heyecanını Yaşıyor:

Yılın heyecanla beklenen WSOT etkinliği büyüleyici bir yarışmaya dönüşüyor. Bu yıl, dünyanın en iyi yatırımcıları bir araya gelerek şu ana kadar 1.000’in üzerinde takım oluşturdular. Çok sayıda katılımcı, Bybit’in kripto piyasasındaki işlemlerin hacmi ne kadar fazla olursa olsun zaman içinde kendini kanıtlamayı başarmış, yüksek hassasiyete sahip alım-satım sistemini kullanarak kripto ile alım-satım işlemlerini üst düzeye çıkarmaya devam edecek.

Solo Yarış, Takım Yarışı ve Hız Bölgesi Ödülü kategorilerinin bulunduğu WSOT 2022’de, canlı yayın etkinlikleriyle dünyanın dört bir yanındaki kripto meraklıları bir araya geliyor. Bu yıl 1.000’in üzerinde olan takım sayısı, geçen yılki toplam 196 takımı gölgede bıraktı. Şu anda 3.241 üyesi bulunan Korean titans 유튜브매억남(없는)팀 en büyük takım konumunda bulunurken, onu 2.565 üye ile Sniper Squad ve 2.232 üye ile  스트리머사또_satto izliyor.

Kripto piyasalarında esen ters rüzgârlara karşın bu coşku -piyasada “kripto kışı” hâkim olsun ya da olmasın- kripto meraklılarından oluşan bir neslin nasıl da zorlukları fırsata dönüştürebildiğini gözler önüne seriyor. Dünyanın dört bir yanından binlerce yatırımcı 17 Temmuz 2022’ye kadar yarışmaya devam edecek. Katılımcılar yaz boyunca birçok ödül ve ücret indiriminden faydalanmakla kalmayacak, görevlere ve alım-satım işlemlerine dayalı trade ödüllerinin yanı sıra çekilişlerden hediyeler de kazanacaklar.

İlgili: Dünyanın En Büyük Kripto İşlem Yarışması WSOT 2022 Başladı!

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou WSOT ile ilgili düşüncelerini şu şekilde ifade etti: “WSOT, beklentileri aşmak demek. Dünyanın en büyük kripto işlem yarışmasında becerilerini test etmeye istekli olan katılımcılarımızın, bu kadar çok sayıda takım oluşturarak sergiledikleri iş birliği ruhundan çok etkilendim. Bu yıl WSOT’ye dünyanın dört bir yanından 57.000’in üzerinde katılım gerçekleşti ve bu, kripto topluluğunun ne kadar kapsayıcı olduğunu gözler önüne seriyor. Bu aynı zamanda finansal okuryazarlığı artırma ve sadece finansla ilgilenenlerin değil, diğer insanların da finansal araçlara erişebilmesi konusundaki hedeflerimize nasıl da yaklaştığımızın bir göstergesi.”

Bybit, yatırım miktarından bağımsız olarak en iyi kâr/zarar oranına ulaşabilen yatırımcıları üst düzeye çıkarmak amacıyla WSOT yarışmasını yarattı. WSOT 2021 etkinliğinde 35.000 katılımcı, 4.090.000 $ değerinde rekor boyuttaki bir ödül havuzunun ve 1.339 NFT ödülünün kilidini açmayı başarmıştı. Ana etkinlikte etkinlik kapsamında geçerli 136 bölgeden katılım sağlayan oyuncular 196 takım oluşturmuş ve en iyi takım 20 kat kazanç elde etmişti. Solo yarışa ise yaklaşık 20.000 bireysel oyuncu katılmış, yarışmanın kazananı %7.265,94 kâr/zarar oranına ulaşmıştı.

Zhou konuşmasına şu şekilde devam etti: “Kripto para piyasasındaki ayı sezonuna rağmen WSOT katılımcılarımızın coşkusunu görmek beni yüreklendirdi. Olağan kripto döngüsünün zor bir döneminde olmamıza rağmen kripto sektörünün hâlâ yaşam dolu ve cıvıl cıvıl olduğunu görüyoruz. Zira WSOT, Bybit’in blok zinciri teknolojisinin gücüyle herkesin büyüme fırsatına sahip olduğu yeni bir dijital ekonominin inşa edilmesine destek olma vaadi karşısında duyulan coşkuyu gözler önüne seriyor.” 

WSOT 2022 için kayıtlar 7 Temmuz 2022 saat 13.00’e (TSİ) kadar devam edecek. Hızlıca detaylara ve yarışmaya buradan erişebilir ve katılabilirsiniz.

İlgili: En İyi Yatırımcılar, WSOT 2022’ye Katıldı! Ödül Tam 8 Milyon USDT!

5/5 - (1 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

internet guvenligi

Bilgisayarınızı Koruyun: Evden Nasıl Güvenle Çalışırsınız?

disney

Disney Plus’a Nasıl Üye Olunur? Üyelik Ücreti Ne kadar?