in

Disney Plus’a Nasıl Üye Olunur? Üyelik Ücreti Ne kadar?

disney

Disney Plus’a Nasıl Üye Olunur? Üyelik Ücreti Ne kadar?

Disney Plus, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından 10 yıl süreyle yayın yapabilme lisansı alarak 14 Haziran’da Türkiye pazarına giriş yapmıştı. Marvel, Pixar, Star Wars ve National Geographic gibi pek çok başarılı yapımı bünyesinde barındıran ve bunun yanı sıra bazı yerli içeriklere de yer vermeye başlayan bu platforma nasıl üye olunduğuna ve sunduğu avantajlara içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Disney Plus’a Nasıl Üye Olunur?

  • Abone olmanızın ilk şartı olarak e-posta adresinizi girin.
  • Disney+ Üyelik Sözleşmesini okuyup onaylayın.
  • Daha sonra hesabınıza giriş yapacağınız şifrenizi oluşturun.
  • Son olarak üyeliğinizin tamamlanması için gerekli ödeme bilgilerini girin.

Bununla birlikte, iOS ve Android üzerinden platforma ait uygulamayı indirerek üye olma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Üyelik ücreti ne kadar?

Haziranda Türkiye pazarına giriş yapan ve büyük bir ilgi gören Disney+, aylık ve yıllık olmak üzere iki farklı üyelik planı sunuyor. Bununla birlikte, aylık ücret 34,99 olurken, yıllık ücret ise 349,90 TL’dir. Ancak yıllık üyelikte kullanıcılara indirim yapılıyor. Kullanıcılar, 12 ay izlemeye sadece 10 aylık bir ücret ödemesi yaparlar.

Disney+ aynı anda kaç farklı ekrandan izlenebilir?

Platforma üye olan kullanıcılar, tek üyelikle dört ekrana kadar izleme hakkına sahiplerdir. Bunun yanı sıra üyeler, akıllı telefon veya tablet fark etmeksizin 10 farklı cihazdan sınırsız içerik indirme fırsatına sahiptir. Böylece kullanıcılar, internete bağlı olmasalar bile indirdikleri içerikleri sorunsuz bir şekilde izleme imkânına sahip olur. Bununla birlikte, bazı içerikleri normalden daha yüksek bir görüntü kalitesi sağlayan IMAX teknolojisiyle izleyebilirler.

7 farklı profil desteği

Bu dijital yayın platformuna üye olan kullanıcılar, tek hesapta yedi farklı profil oluşturma imkânına sahiptir. Bu sayede aynı hesabı kullanan kişiler, kendi profillerini oluşturabilir. Böylece bir kullanıcının izlediği içerik, diğerleriyle karışmaz. Ayrıca Disney+, ebeveynlerin çocuklar için Çocuk Profili oluşturmasına imkân tanırken aynı zamanda bu profile uygun içerikler sunuyor.

İlgili:

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WSOT-2022

En İyi Yatırımcılar, Bybit WSOT 2022’ye Katılmanın Heyecanını Yaşıyor!

Cartesi

CTSI Coin Nedir? Cartesi Hakkında Detaylar!