in

Aradığınız Dizileri ve Filmleri Bulmanızı Kolaylaştıran Uygulamalar!

Streaming Service Discounts 765x453 1

Aradığınız Dizileri ve Filmleri Bulmanızı Kolaylaştıran Uygulamalar!

Video akış rehberleri; aradığınız türde içerikleri, gelişmiş bir tarama yöntemiyle bulup size sunar. İzlemek istediğiniz dizilerin ya da filmlerin hangi dijital yayın platformlarında yer aldığı gibi çeşitli bilgileri size iletir. Bununla birlikte bu rehber uygulamalar, en beğendiğiniz içeriklerin genellikle hangi dijital yayın platformlarında yer aldığını fark etmenizi sağlar. Bu nedenle gereksiz abonelikleri sonlandırmanıza ve size en çok hitap eden platformlara geçiş yapmanıza katkı sağlar.

Aradığınız Dizileri ve Filmleri Bulmanızı Kolaylaştıran Uygulamalar:

JustWatch

Bu video akış kılavuzu sayesinde; Netflix, Disney+, Amazon Video Prime, Hulu gibi çeşitli dijital yayın platformlarında yer alan içerik bilgilerine tek bir platform üzerinden erişme imkânına sahipsiniz. İzlemek istediğiniz bir filmin veya dizinin hangi yayın platformunda mevcut olduğunu buradan öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte farklı video akış hizmetlerinden ortak bir izleme listesi de oluşturabilirsiniz. Ayrıca hesabınıza özel kişiselleştirilmiş içerik tavsiyeleri de alırsınız. Bu uygulamadan ücretsiz bir şekilde faydalanabileceğiniz gibi ücretli katmanda premium sürümünü de kullanabilirsiniz.

Reelgood

Reelgood, oldukça geniş bir içerik kitaplığından tarama yaparak ve birçok kaynaktan yararlanarak; aradığınız dizileri veya filmleri bulmanıza olanak tanır. Bununla birlikte içeriklerin IMDb puanlarına da yer veren uygulama, her türde en kaliteli ve en beğenilen içerikleri listeler. Ayrıca Netflix, Apple TV, Hulu, Disney+, Amazon Video Prime; platformlarında yer alan her türde içeriklerin bilgilerine bu uygulamadan ulaşabilirsiniz.

TV Time

iOS, Android ve Web üzerinden on binlerce dizi ve film içeriğine ulaşabileceğiniz bu platform; dünyanın en büyük dizi/film takip uygulamalarından biridir. TV Time aracılığıyla istediğiniz dizilerin yeni bölümlerinin ne zaman geleceğini öğrenebileceğiniz gibi yeni içeriklerin yayıma girdiği zamanlarda bildirim almayı da tercih edebilirsiniz. 21 milyon kullanıcısı olan ve birçok dilde hizmet veren bu uygulamada kişisel tercihlerinize göre içerik önerileri alabilirsiniz. Ayrıca izlediğiniz dizi ve filmler hakkındaki görüşlerinizi platformun sohbet yorumları kısmında diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Watchworthy

Bu video akış rehberi, 200 milyondan fazla kullanıcı tarafından izlenilen ve oylanan en iyi dizi ve filmlere yer verir. Ancak bunun yanı sıra kısa bir testten sonra size özel içerik önerileri sunan uygulama; o günkü ruh hâlinize uygun dizi ve film önerilerinde de bulunur. Ayrıca izlediğiniz ve oyladığınız içeriklerden yola çıkarak düzenli olarak beğenebileceğiniz içerikleri bulur ve size sunar.

İlgili:

5/5 - (1 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vpn andrroid

En İyi Android VPN’leri!

Netflix Mayis

Mayıs Ayında Netflix’ten Kaldırılacak İçerikler!