in

Türkiye’de Olmayan Dizi ve Filmleri İzlemek Artık Çok Daha Kolay!

netflix - netflix için vpn - en iyi vpn - kaspersky vpn - vpn

Türkiye’de Olmayan Dizi ve Filmleri İzlemek Artık Çok Daha Kolay!

Türkiye’de Olmayan Netflix, Amazon Prime, Disney+ ve Daha Fazla Platformun İçeriklerini Nasıl İzleyeceğinizi Anlattık!

Bu içeriğimizde Türkiye’de olmayan Netflix, Amazon Prime, Disney+, Hulu, HBO Max ve BBC iPlayer’a nasıl erişileceğini kısaca anlatacağız. Bu rehber içeriğimiz sayesinde Türkiye’de bulunmayan dizi, film, belgesel, anime ve daha fazla içeriğe hızlıca erişebileceksiniz. Eğer Türkiye’de olmayan dizileri, filmleri, animeleri ve belgeselleri izlemek istiyorsanız rehberimize hızlıca başlayalım!

Türkiye’de Olmayan Dizi, Film, Anime ve Belgeselleri Nasıl İzleyebilirim?

Netflix, Amazon Prime, Disney+, Hulu, HBO Max ve BBC iPlayer gibi platformlar içeriklerini kullanıcılarına sunarken bölgesel olarak sunuyor. Bu nedenle ABD’deki ya da İngiltere’deki bir kullanıcının izlediği içeriklerin çoğuna Türkiye’den erişemiyoruz. Hindistan’daki kullanıcı da Kanada’daki içeriklerin hepsine erişemiyor. Bu ülke örneklerini çoğaltmamız, daha fazla örnek vermemiz mümkün. Ancak bu örneklerle daha fazla zaman kaybetmeyerek Kaspersky VPN hizmetinin son güncellemesiyle İngiltere ve ABD’deki bütün Netflix, Amazon Prime, Disney+, Hulu, HBO Max ve BBC iPlayer içeriklerine Türkiye’den erişilebilir kıldığını söylemek istiyorum. 

kaspersky vpn - kaspersky vpn güvenli mi - vpn sorunları - en güvenli vpn
Türkiye’de Olmayan Dizi ve Filmleri İzlemek Artık Çok Daha Kolay!

Türkiye’de Olmayan Dizi ve Filmleri İzlemek Artık Kaspersky VPN ile Çok Daha Kolay!

Son aldığı güncelleme ile birçok yenilik sunan Kaspersky VPN, sadece dizi, film, anime ve belgesel platformlarına erişmekle kalmıyor aynı zamanda birçok yeni özelliğini de kullanıcılarına sunuyor. Ama bir dakika! Konumuz yurtdışındaki platformlar. Bu yüzden bu konuyu tamamladıktan sonra Kaspersky VPN konusuna değinelim. Ama ben merak ettim, önce bir Kaspersky VPN’in yeni özelliklerini incelemek, satın almak, sunduğu 3 aylık ücretsiz BluTV hizmetinden yararlanmak istiyorum derseniz şuradan hizmeti inceleyebilirsiniz: https://kas.pr/23tt.

Bu arada biz de içeriğimize devam edelim.

Netflix platformu örneği ile Kaspersky VPN hizmetini kullanarak yurtdışındaki içerikleri nasıl izleyeceğinizi şöyle anlatacağım:

1- Kaspersky VPN hizmetini cihazınıza kurun.
2- ABD ya da İngiltere konumunu seçin ve sunucunuzun aktif olarak çalıştığını kontrol edin.
3- Önceden tarayıcı geçmişinizi temizleyin ve tarayıcınızdan Netflix’in resmi web sitesine girin.
4- Netflix profilinize giriş yapın.
5- İşte bu kadar!
6- Artık seçtiğiniz konum hangisiyse (ABD seçtiyseniz ABD, İngiltere seçtiyseniz İngiltere) o ülkenin Netflix içeriklerine erişebilirsiniz.

Not: Netflix platformunun uygulamasını denemek yerine bu yolu izlerseniz %100 kesin çözüme kavuşursunuz.

İyi de ben bu içeriklerin birçoğunu alt yazı olmadan nasıl izleyeceğim dediğinizi duyar gibiyim. Bunun için de hemen Subsflicks eklentisini kuruyorsunuz ve mısırınızı kolanızı da yanınıza alarak güzel bir içeriği izlemeye başlıyorsunuz. Siz bu güzel içeriği izlerken Kaspersky VPN kullanmayan kişiler de Türkiye’deki Netflix içeriklerine girerek saatlerini içerik seçmeye harcamaya devam edebilirler.

Gelelim Kaspersky VPN hizmetinin yeniliklerine. Güncelleme ile neler yaptılar?

1- Önce fiyat konusuna değinmek istiyorum çünkü 1 yıllık satın alımda 5 cihaz için sadece 270 TL olan bu ürünü aldığınızda aynı zamanda 3 aylık BluTV üyeliğine de kavuşuyorsunuz. Basit bir matematikle oldukça karlı iş. Küçük bir sır: 5 arkadaş birlikte alırsanız 54 TL’ye geliyor kişi başı 1 yıllık. Hesap makinesi açmayın diye bu sırrı da paylaşmak istedim. Dediğim gibi şuradan da bu detayların daha fazlasına ulaşmanız mümkün: https://kas.pr/23tt

2- Artık modeme kurulabiliyor. Modeme kurup tek tek cihazlara kurma derdinden kurtulabilirsiniz. Bunun için şu yolu izleyin:

* my.kaspersky.com/VPN adresine gidin.

  • Aşağıda OpenVPN aracılığıyla kuruluma tıklayın.
  • Açılan sayfadan sunucunuzu seçin. 
  • Sonraki sayfadaki kullanıcı adını, parolayı alıyor, .ovpn dosyayını indirin.

Sonra modem arayüzüne girin. Geri kalan kısım da mevcut modeminizle alakalı bir durum. İnternet servis sağlayıcılarının verdikleri bazı modellerde işe yaramadığını şimdiden hatırlatmak isterim.
 
3- Linux, Chromebook, FireTICK ve Android TV artık Kaspersky VPN hizmetinden faydalanabiliyor.

4- Pil koruma desteği, Torrent desteği, Kill switch özelliği, Hydra protokolü, bölünmüş tünel protokolü ve OpenVPN (mobil için) protokolü yeni güncelleme ile geldi.

5- Hız, şeffaflık gibi konularda yenilikler yapıldı. Artık eski halinden 2 kat daha hızlıyken şeffaflık konusu ise %100’e yakın bir duruma geldi.

Daha birçok yeniliği mevcut. Bunlara buradan bakmanız mümkün: https://kas.pr/23tt

En önemlisi 30 gün para iadesi var. Bu oldukça önemli. Ayrıca Türkçe müşteri hizmeti, Türkçe dil desteği, satış öncesi ve sonrası Türkçe destek de Kaspersky VPN hizmetini diğerlerinden ayıran en önemli özellikler arasında yer alıyor. Çünkü en ufak sorunda karşınızdaki kişi Türkçe konuşuyor ve çözümü hemen anlıyor.

Bu güzel özelliklerin yanında içeriğimizin başlığında da dediğimiz gibi en önemli şey ise Türkiye’de olmayan dizi, film, belgesel ve anime gibi daha birçok içeriğe dilediğiniz zaman erişebiliyorsunuz!

Türkiye’de olmayan dizi ve filmleri izlemek artık çok daha kolay başlığı ile ilgili: Kaspersky VPN Güvenli Mi? Güncellenen Kaspersky VPN’i İnceledik!

4.7/5 - (3 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kripto-para-zenginleri

Kripto Para Zenginleri: 4 Büyük Balina! Kim Bu Zenginler?

Bilgisayarıma Virüs Bulaştığını Nasıl Anlarım?

Siber Sorunlar! ABD ve Rusya Arasındaki NotPetya Krizi!