in

ABD’deki Hulu’ya Nasıl Bağlanılır ve Hangi VPN İşe Yarar?

hulu'ya erişim - hulu'ya nasıl erişebilirim - vpn ile hulu'ya erişmek - vpn güvenli mi - lorentlabs

ABD’deki Hulu’ya Nasıl Bağlanılır ve Hangi VPN İşe Yarar?

Son zamanlarda dikkatinizi çeken bir şey oldu mu? ‘Hulu, anime hayranlarının buluşma noktası oldu’ demek aslında oldukça doğru bir söylem olabilir çünkü Hulu’da oldukça ilgi çekici animeler var ve bu sadece birkaç kişinin değil, birçok kişinin dikkatini çekmiştir. Fakat Türkiye’de Hulu yok! Peki nasıl izleyeceğiz? Bu içeriğimizin sponsoru olan Kaspersky bu konuya bir çözüm buldu; Kaspersky VPN!

Kaspersky VPN ile ABD’deki Hulu’ya erişip dilediğiniz animeyi izlemeniz mümkün. Sadece Hulu’ya da değil. ABD’deki Netflix, Amazon Prime, Disney+ ve Hulu’ya erişebilirken, İngiltere’deki Netflix ve BBC iPlayer’a da hızlıca erişebiliyorsunuz. Not: Bu tür platformların VPN hizmetlerini yakalaması mümkün. Eğer bir VPN hizmeti bu platformlar tarafından yakalanırsa yurtdışındaki içeriklere erişemezsiniz. Erişebilmeniz için ürünün güncellenmesi gerekiyor. Aynı zamanda bir VPN hizmetinin aktif bir şekilde çalışması için internet servis sağlayıcınız tarafından da engellenmemesi gerekiyor. Peki bu engellemeler kalıcı mı? Diye sorarsanız hayır, değil. Kaspersky VPN bu tür engellemeleri kısa bir sürede aşabiliyor ve kullanıcılarına sunduğu aktif özellikleri yeniden sunmaya devam ediyor.

İlgili:

Sadece Hulu da olan bu içeriklere erişmek için ABD’de yaşamaya gerek yok. Bu tür coğrafi ve lisanslama engellerini Kaspersky VPN ile aşabilirsiniz. Kaspersky VPN kullanışlı mı? Arayüzü nasıl? Tek tıkla neler yapabiliyorum? Gibi soruları merak ediyorsanız ‘sınırlı-kısıtlı’ ürünü indirebilir ve bu özelliklere yakından göz atabilirsiniz. Eğer bu ürünü 1 aylık ya da 1 yıllık almak istiyorum derseniz ilk ay %70 indirimli ve 5 farklı cihazda kullanabiliyorsunuz. Tabii ki isterseniz diğer 4’ünü arkadaşlarınıza da dağıtmanız mümkün. Detaylara hemen bu link üzerinden bakabilirsiniz: https://kas.pr/134j

Hulu’ya erişmek aslında oldukça basit. Kaspersky VPN hizmetini indirin ve kurun. Ardından konumunuzu ayarlayın. Konumunuzu ABD sunucularından ayarlamayı unutmayın. Hangi ülkede yaşıyorsanız yaşayın bu VPN sayesinde konumunuz ABD’den seçtiğiniz sunucunun konumunu gösterecek. Bu sayede tarayıcınız üzerinden Hulu’ya bağlanabilir, erişebilir ve oradaki içerikleri hızlıca izleyebilirsiniz.

Hulu’da Japonca Anime Nasıl İzlenir?

Hulu, sadece İngilizce değil Japonca da izleyebileceğiniz animeler sunuyor. Hulu’da Japon animesi izlemek istiyorsanız Hulu dilini bir PC veya akıllı telefon diliyle değiştirmeniz mümkün. Yani cihaz dilinize göre ayarlama yapmanız mümkün. Peki Türkçe ayarlayabiliyor muyuz diyenler olacaktır. Maalesef Türkçe dil seçeneği Hulu da yok. Alt yazı seçeneğini de farklı eklentilerle çözmek mümkün. Hulu hesabı almak istiyorsanız da bunun için de ön ödemeli kartlar denenebilir ya da visa – mastercard seçenekleriniz yurtdışı kullanıma açıksa bu kartları da Hulu profili oluşturmak için kullanabilirsiniz. Fakat ödemelerinizin TL olarak olmayacağını hatırlatmak isterim. Hulu, Netflix’den daha katı bir IP yakalama politikasına sahip.

Bilgisayarınızda Dil Ayarları

 • İçeriği açtıktan sonra imlecinizi sol alta getirin.
 • Oynatma çubuğu üzerindeki Ayarlar (dişli) simgesine tıklayın.
 • Altyazı ve Konuşma menüsüne tıklayın.
 • Tercih ettiğiniz konuşma dilini veya istediğiniz altyazıyı buradan ayarlayın.
 • Bazı içeriklerin farklı dillerde seçenekleri yok. Bu yüzden İngilizce olarak izlemenizi öneririz.

Akıllı telefonunuzda Dil Ayarları

 • Mobil cihazınızdan Hulu’yu açın ve bir içeriği başlatın.
 • Ekrana dokunun, oynatma seçeneklerinden Ayarlar (dişli) simgesine tıklayın.
 • Altyazı ve Konuşma menüsüne tıklayın.
 • Buradan dilediğiniz altyazı ya da konuşma dilini ayarlayın.

Hulu’dan Anime İzlemek İsteyenlere Öneriler:

 • Attack on Titan.
 • My Hero Academia.
 • Black Clover.
 • Fullmetal Alchemist: Brotherhood.
 • Girls und Panzer.
 • K-On!!
 • Toradora!

Kaspersky VPN – Hulu için En İyi VPN Hizmetlerinden!

Kaspersky VPN, nerede yaşıyor olursanız olun, Hulu’da en sevdiğiniz animeye anında erişmenizi sağlayan bir VPN hizmetidir. Sadece Hulu değil, ABD’deki Amazon Prime ve Netflix’in yanında Disney+’a da erişebilirken aynı zamanda İngiltere’deki Netflix ve BBC iPlayer’a da erişebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Kaspersky VPN, yeni güncellemesi sayesinde birçok içerik sitesine erişebilirken aynı zamanda güçlü bir şekilde engellemeleri ve sansürü de aşabiliyor. Eğer Kaspersky VPN ile ilgili olarak herhangi bir problem yaşarsanız direkt Twitter üzerinden Kaspersky ile iletişime geçebilir, konuyu hızlıca çözmelerini talep edebilirsiniz. Evet, tamamen Türkçe destek, tam destek!

Kaspersky VPN hakkında detaylı bilgiye buradan sahip olurken aynı zamanda ilk ay %70 indirimden de faydalanabilirsiniz: https://kas.pr/134j

Bu içerik sponsorludur.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vpn seçerken dikkat edilmesi gerekenler

VPN Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken 3 Önemli Detay!

kripto para madenciliği kötü amaçlı yazılım - kripto para madenciliği nedir - monero - bitcoin - siber güvenlik

Kripto Para Madenciliği İçin Peşinize Düşmüş Olabilirler!