in ,

İngiltere ve ABD’deki Netflix İçerikleri Ücretsiz Olarak Nasıl İzlenir?

abddeki-netflix-iceriklerini-izleme
abddeki-netflix-iceriklerini-izleme

İngiltere ve ABD’deki Netflix İçerikleri Ücretsiz Olarak Nasıl İzlenir?


Bu içeriğimizde İngiltere ve ABD’deki Netflix dizileri ile filmleri ücretsiz olarak nasıl izlenir sorusunu cevaplıyoruz.

Eğer sizler de Türkiye’deki içeriklerin artık size yetmediğini düşünüyorsanız aslında bu içeriğimiz tam da size göre. Çünkü bu içeriğimizde öğrenebileceğiniz ve hoşunuza gidebileceğini düşündüğümüz çok güzel bilgiler var!

İçeriğimize tam olarak geçmeden önce hemen kısa bir bilgi vermek istiyoruz. İçerik sponsorumuz Kaspersky VPN şimdi %30 indirimli!
Detaylar: https://clik.cc/vpn30zetlorento
Peki bu %30 indirim ile neler sunuyor?

 • Kill Switch özelliği mevcut.
 • MacOS, Windows, Android ve iOS ile uyumlu.
 • 14 günlük para iade garantisi.
 • 30’dan fazla ülkede 2000’den fazla sunucu.
 • İngiltere ve ABD’deki Netflix’e, Amazon Prime’a ya da Disney+’a hızlı erişim.
 • İlgi çekici bir hıza, basit bir arayüze ve kolay bir kullanıma sahip.
 • 256 bit şifreleme sağlıyor.
 • Gelişmiş bir müşteri desteği ağına sahip.

İlgili:

Şimdi içeriğimize hızlı bir dönüş yapalım. Eğer yurtdışındaki içeriklere erişmeyi düşünüyorsanız bunun için kaliteli, hızlı ve iyi bir VPN hizmetine ihtiyacınız var. Sadece Netflix’e değil, Amazon Prime, Disney+ ya da Hulu gibi platformlara da VPN ile erişebilmeniz mümkün.

Yapmanız gereken şey aslında oldukça basit. Kaspersky VPN hizmetini indirin. (Not: Ücretsiz, sınırlı deneme sürümü var. Fakat bu deneme sürümü ile yurtdışındaki içeriklere erişemiyorsunuz. Sadece mahremiyet konusunda önlem sağlıyor. Bu yüzden aylık ya da yıllık satın alarak deneyimleyebilirsiniz.)

Kaspersky VPN hizmetini cihazınıza kurmayı bilmiyorsanız şu adımları izleyin:

 • Cihazınızın uygulama marketinden cihazı indirin.
 • Hesabınızı etkinleştirmek için My Kaspersky hesabı oluşturun ya da varsa mevcut hesabınızı kullanın.
 • Kullanmak istediğiniz sunucuyu seçin.

İşte bu kadar! Örneğin seçtiğiniz sunucu ABD’deki hızlı ve aktif bir sunucu ise anında ABD’deki Netflix’e hızlıca erişebilirsiniz. ABD’deki Netflix içerikleri sarmadı mı? O zaman Amazon Prime’da takılmaya devam edin.

PS: VPN hizmetinizi aktif ettikten sonra ABD’deki platformların içeriklerine erişme konusunda sorun yaşarsanız tarayıcınızın geçmişini temizleyin ve platforma tarayıcı üzerinden girin. Bu sayede erişim konusunda sorun yaşamazsınız.

Her şey iyi, hoş, güzel de bu kadar yabancı içeriği nasıl Türkçe alt yazılı izleyeceğiz diye sorabilirsiniz. Aslında bu da oldukça basit. Hemen Subflicks eklentisi ile bu sorunu çözebilirsiniz. Bu eklentiyi indirin ve basit arayüzünden faydalanın. Böylelikle dilediğiniz platformdaki içerikleri Türkçe alt yazılı izleyebilirsiniz.

%30 indirimli 1 yıllık Kaspersky indirimi: https://clik.cc/vpn30zetlorento

VPN Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

 • Yurtdışındaki platformlara erişip erişmediğini araştırın.
 • Türkiye’de engellenip engellenmediğini araştırın.
 • Sunucu sayısını araştırın.
 • Hız, mahremiyete verdiği önem ve güvenlik konusunu inceleyin.
 • Ücretsiz olup olmadığını, hedeflenmiş reklam sunup sunmadığını araştırın. Ücretsiz ve hedeflenmiş reklam sunan VPN hizmetlerine güvenmeyin. Çünkü kişisel verilerinizi toplar ve satarlar. Unutmayın; VPN hizmetinin temel amacı kişisel verileri korumak ve mahremiyet.
 • VPN şirketinin itibarını araştırın. Örneğin Kaspersky, 400 milyondan fazla bireysel müşteriye sahip. Bununla birlikte 666 milyondan fazla siber saldırıyı da durdurduğu net olarak biliniyor.

Netflix İçerikleri Neden Her Ülkede Farklı ve Sınırlı?

Bunun en önemli nedeni alınan ücretler ve tabii ki lisanslama sorunu. Eğer Netflix bir film veya diziyi sadece ABD için lisanslamışsa bunu hiçbir ülkedeki kullanıcılarına sunmuyor. Sadece ABD’deki kullanıcılar bu içeriği izleyebiliyor. Coğrafi engellemeler

veya sınırlamalar canınızı sıkabilir, fazla içeriğe veya daha fazla web sitesine erişiminiz engelleniyor olabilir. Bunların bütün çözümünü Kaspersky VPN hizmeti ile aşmanız mümkün. Kaspersky VPN sayesinde globalde toplamda 10.000’den fazla dizi, film ve belgesele erişebilmeniz mümkün.

İçerik sponsorumuz Kaspersky’in ürününü incelemeyi unutmayın. Bu üründe para iadesi, deneme sürümü vb. gibi ekstra hizmetlerin de varolduğunu hatırlatmak istiyoruz.

1 yıllık %30 indirimli Kaspersky VPN’i inceleyin: https://clik.cc/vpn30zetlorento

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bad-rabbit-nedir-ransomware-fidye-virusu-nedir

Bad Rabbit Nedir? Bad Rabbit Tehlikesi Hala Ürkütüyor!

aimedis-nedir-sekuritance-aimedis-hakkında

Sekuritance, Aimedis’in İlk IDO’sunu Tamamladı! Sağlık Sistemi Değişebilir!