in

Sekuritance, Aimedis’in İlk IDO’sunu Tamamladı! Sağlık Sistemi Değişebilir!

aimedis-nedir-sekuritance-aimedis-hakkında
aimedis-nedir-sekuritance-aimedis-hakkında

Sekuritance, Aimedis’in İlk IDO’sunu Tamamladı! Sağlık Sistemi Değişebilir!

RegTech platformu olan Sekuritance, sağlık sistemini ve kullanıcı memnuniyetini yükseltmeye yönelik bir eSağlık platformu olan Aimedis’in ilk IDO’sunu tamamladı. Gelin bu konunun detaylarına yakından bakalım.

Aimedis, 25 Kasım 2021’de Binance Smart Chain’de (BSC) Sekuritance portalı aracılığıyla $AIMx token’larını piyasaya sürmek için Sekuritance ile ortaklık kurdu.

Blockchain’e dayalı e-Sağlık platformu Aimedis, platformunu tıbbi ve bilimsel NFT pazarında tanıtarak tıp dünyasında devrim yaratmayı planlıyor. Platform, Sekuritance’ın blok zinciri düzenleyici çözüm desteği ile piyasaya sürülecek olan $AIMx token’ı ile tamamlanacak. Aimedis, nihai olarak hastaları ve bakıcıları tıbbi olarak onaylanmış bir sosyal ağa yönlendirecek. Şeffaflık ve rahatlık için verileri hastaneler, araştırma tesisleri, ilaç şirketleri ve yapay zeka şirketleriyle kapalı döngülere dahil ederek sahte haberlerden kaçınmalarına yardımcı olacak. Ek olarak, tıbbi verilerin toplanma, dağıtılma, değerlendirilme ve para kazanma şeklini değiştirirken yeni bir gelir akışı da sunacak.

İlgili: Sekuritance Nedir? Siber Güvenliğin Tokenize Hali! Bilinmesi Gereken Her Şey!

Jonathan Camilleri Bowman, “Bu, yüzlerce katılımcıya yardımcı olduğumuz ve sadece birkaç saat içinde $AIMx’in halka açık satışı için ürüne ulaşmalarına yardımcı olduğumuz Aimedis için ilk, ancak kesinlikle sonuncusu değildi,” dedi. Unutmadan; Bowman, Sekuritance’ın CEO’su. “Bunun, Sekuritance’ın IDO dünyasına yaptığı yolculuk için doğru yönde bir adım olduğunu söyleyebilirim.” diye de ekledi.

$AIMx, platform, sosyal, tıbbi metaverse ve NFT Marketplace içinde gelecekteki kararlarda yönetişim sağlayabilecek. Toplam mevcut $AIMx tokenlarının %2’si, Sekuritance platformu aracılığıyla ilk IDO’dan 5 yıl sonra yakılacak. 5 yıl sonra, merkezi olmayan yönetim, burn programının devam etmesine karar verebilecek. 

Aimedis:

Aimedis aynı zamanda ProBit Global üzerinden bir IEO gerçekleştirdi. Yine benzer bir şekilde hızlıca tükendi.

“Hem IDO hem de IEO’nun tüm satışlarının başarıyla bitirildiğini duyurmaktan gururlu, mutlu ve müteşekkiriz; Aimedis’in Kurucusu ve CEO’su Michael J. Kaldasch, “Arkamızda böylesine özverili ve harika bir topluluğa sahip olduğumuz için mutluyuz.” diye de ekledi.

Sekuritance, bireylere ve ticari şirketlere uyumluluk, düzenleyici işlem izleme ve kimlik yönetimi sağlarken, platformunu daha yeni piyasaya sürdü. O zamandan beri, hizmet olarak uyumluluk çözümü 25’ten fazla kamu satışı, 40’tan fazla özel satışın başlatılmasına yardımcı oldu. Sekuritance teknolojisini entegre etmek için çalışan tescilli uyumluluk teknolojisi olan KYC/AML Sekur.Transact altyapısını kullanarak 70 milyon doların üzerinde doğrulama yaptı.

Sekuritance:

En çok bilinen ve bir RegTech platformu olan Sekuritance ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen https://www.sekuritance.com/ adresini ziyaret edin. Aimedis hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen https://www.aimedis.io adresini ziyaret edin.

Sekuritance Hakkında:

Sekuritance RegTech

  • Uçtan uca AML, KYB, KYC,
  • Onchain analizi,
  • Satıcı yönetimi,
  • Lehtar onboarding,
  • Yatırımcı kontrolü,
  • MFA kontrolleri,
  • Blockchain cüzdan kontrolleri,
  • Siber risk değerlendirmeleri dahil olmak üzere her eGRC ihtiyacı için tek bir platform sağlıyor.

Aimedis Hakkında:

Aimedis – 2017’den beri geliştirilen; blockchain teknolojisine dayalı bir e-sağlık platformu. Web, iOS ve Android için mevcut. 2020 sürümünde piyasaya sürülen Aimedis, sağlık kayıtları, doktorlarla görüntülü sohbet, randevular, reçeteler, giyilebilir cihazlar, tıbbi sosyal medya iletişimi, benzersiz bir tıbbi ve bilimsel-ilaç NFT pazarı gibi tüm ilgili e-Sağlık uygulamalarını birleştiriyor. İlgili tüm işlemleri özel bir ortamda görüntülüyor. Aimedis ayrıca, VR/AR’yi rehabilitasyon sürecine entegre eden Aimedis Sanal Hastane bilgi sistemi ve çevrimiçi rehabilitasyon gibi profesyoneller için özel araçlar da içeriyor.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

abddeki-netflix-iceriklerini-izleme

İngiltere ve ABD’deki Netflix İçerikleri Ücretsiz Olarak Nasıl İzlenir?

lastpass-guvenli-mi-nasıl-kullanilir

LastPass Güvenli Mi? Parola Yöneticisi LastPass Nedir? Nasıl Kullanılır?