in

Bir VPN ile Neler Yapabilirsiniz? İşte Bugüne Kadar Yaptıklarımız!

kaspersky vpn seo - lorentlabs seo - kaspersky vpn güvenli mi
kaspersky vpn seo - lorentlabs seo - kaspersky vpn güvenli mi

Bir VPN ile Neler Yapabilirsiniz? İşte Bugüne Kadar Yaptıklarımız!

VPN kullanırken neler yapabileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Birçok şeyi yapabilirsiniz. Fakat bütün VPN hizmetleri tabii ki aynı hizmeti vermiyor ve aynı ücrete ya da aynı kaliteye sahip değil. Bu içeriğimizde kulandığımız Kaspersky VPN ile neler yapabildiğimizi anlatacağız. Eğer Kaspersky VPN hizmetini incelemek, ilk ay %70 indirimden faydalanmak ya da deneme sürümünü ücretsiz indirmek isterseniz hemen bakınız: https://kas.pr/134

VPN hizmetlerini çevrimiçi gizlilik, bilgisayar korsanlarından korunmak ya da reklam verenlerden kaçmak için kullanmak, kulağa oldukça makul geliyor. Fakat bir VPN hizmeti kullanıyorsanız kendinizi bunlarla sınırlandırmayın.

Kaspersky VPN hizmetini gizlilik ve güvenliğin ötesinde kullanmaya başlayın.

  • Daha ucuz rezervasyon: Araç kiralamak, uçak bileti almak ya da bir otelde kalmak mı istiyorsunuz? Bu noktada Kaspersky VPN size yardımcı olabiliyor. Ek belgeler talep etmeyen şirketlerden bir VPN sayesinde daha ucuza ürün/hizmet alabilirsiniz. Nasıl mı? VPN hizmetinizin sunucularından farklı konumları seçerek mevcut alışveriş sitelerinin farklı konumlardaki fiyat listesine göz atabilir ve alışveriş yapabilirsiniz.

Bizim tavsiyemiz – VPN’iniz açıkken farklı sunucu konumlarını test edin ve fiyatların nasıl farklı olduğunu görün.

  • Online alışverişin tadını en iyi fırsatlarla çıkarın: Bulunduğunuz yere bağlı olarak, bazı perakendeciler ürünlerinin fiyatını artırabilir. Bu fark, ülkeler arasındaki vergiler ve ithalat maliyetlerinden kaynaklanıyor olabilir. Örneğin bir Macbook Air mi almak istiyorsunuz? Zaten ülkelere göre bu fiyat farkını biliyorsunuz. Fakat daha küçük ürünlerde de bu tür farklılıkları görmeniz ve daha ucuza almanız mümkün.
  • Dizi, film ve belgesel bulmakta zorlanmayın: Kaspersky VPN [https://kas.pr/134j] kullanarak ABD’deki Netflix, Amazon Prime, Hulu ve Disney+’a erişebilirken aynı zamanda İngiltere’deki Netflix ve BBC iPlayer’a erişebileceğinizi biliyor muydunuz? Koronavirüs pandemi sürecinde yaşadığınız ülkede izleyecek herhangi bir içerik yoksa Kaspersky VPN ile bu sorunu hızlıca çözebilirsiniz. Türkçe alt yazı seçeneği için Subflicks eklentisini indirebilirsiniz. Böylelikle alt yazı sorunu da ortadan kalkmış olur.

Bizim tavsiyemiz – Kaspersky VPN hizmetini indirin ve ABD’deki Netflix içeriklerine hızlıca erişerek Türkiye’de olmayan binlerce içeriğe hızlıca erişin.

  • Görüşlerinizi anonim olarak bildirin: Çevrimiçi gizliliğinizi korumak istiyorsanız sosyal medya profillerinizde görüşlerinizi bildirmekten çekiniyorsanız Kaspersky VPN kullanarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Unutmayın; Kaspersky VPN, IP’nizi maskeler ve verilerinizi şifreler.

İlgili:

  • İnternet bağlantınızı hızlandırın: Bir VPN hizmeti genelde interneti yavaşlatan bir hizmet/ürün olarak görünüyor değil mi? Aslında mevcut internet hızınızın yavaşlamasının temel nedeni verilerinizin şifrelenmesinden ve seçtiğiniz sunucunun yoğunluğundan kaynaklanıyor. Fakat internet servis sağlayıcınız herhangi bir sosyal medya platformunu yavaşlatırsa Kaspersky VPN ile bu sorunu ortadan kaldırabilir, mevcut yavaşlatılan hızda değil de normal hızda sosyal medya platformlarını kullanmaya devam edebilirsiniz.
  • Daha fazla ‘ücretsiz’ hizmet ve web sitesi: LorentLabs olarak bizim içeriklerimize her yerden ücretsiz bir şekilde erişebiliyorsunuz. Fakat bazı ülkelerdeki web siteleri sadece kendi ülkelerinde yaşayan kullanıcılara ücretsiz hizmet veriyor. Örneğin X bir ülkede bulunan A adlı web sitesine giriş yaptığınızda sizden ücretli abonelik talebinde bulunması oldukça mümkün. Fakat konumunuzu Kaspersky VPN üzerinden o ülkede gösterirseniz (Bunu 2 tık ile gerçekleştirebiliyorsunuz ve Türkçe) ücretsiz bir şekilde o web sitesinin içeriklerinden faydalanabilirsiniz.
  • Skype ve türevi uygulamalardan daha ucuz veya ücretsiz faydalanın: Skype ve türevi birçok uygulama her ne kadar internet üzerinden ücretsiz olarak kullanıyor olsa da birisinin sabit hattını veya cep telefonunu da Skype üzerinden aramak mümkün. Bu aramanızı yapmak için de belli bir ücret ödemeniz gerekiyor. Fakat Kaspersky VPN kullanarak bu ücreti minimuma düşürebilir ya da ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey konumları incelemek ve en uygun fiyatlı ülkeyi bulmak.
Ucuz, 5 kişinin kullanabileceği, farklı ülkelerin Netflix içeriklerine erişebileceğiniz VPN için üstteki görsele tıklayarak inceleme yapabilir veya satın alabilirsiniz.
Ucuz (ilk ay %70 indirimli), 5 kişinin kullanabileceği, farklı ülkelerin Netflix içeriklerine erişebileceğiniz VPN için üstteki görsele tıklayarak inceleme yapabilir veya satın alabilirsiniz.
İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e-posta sözlüğü terimleri seo - mail terimleri - mail sözlüğü

E-Posta Terimleri Sözlüğü! Mail Terimlerini Öğrenin

çocuklar için siber güvenlik - siber güvenliğin önemi - çocuk ve siber dünya - SEO

Çocuklar İçin Siber Güvenliğin Önemi ve Detayları!