in

Kaspersky VPN Secure Connection’a Yeni Güncellemeler Geldi!

kaspersky vpn'e güncelleme geldi - kaspersky vpn lorentlabs - lorentlabs - vpn güvenli mi
kaspersky vpn'e güncelleme geldi - kaspersky vpn lorentlabs - lorentlabs - vpn güvenli mi

Kaspersky VPN Secure Connection’a Yeni Güncellemeler Geldi!

Kaspersky, VPN servisi olan Kaspersky VPN Secure Connection’ın mevcut özelliklerini genişletmeye devam ediyor.

iOS kullanıcılarının çok hoşuna gidecek olan bu güncelleme aynı zamanda güvenliği ve gizliliği de oldukça iyi bir hale getirmeye devam ediyor. Bu güncellemenin yanında aynı zamanda Kaspersky VPN hizmetinin sunucu sayısını artırdığını da görüyoruz. Peki neler yeni, neler oluyor yakından bakalım.

Öncelikle iOS kullanıcılarının birçoğu için mevcut olmayan Kill Switch özelliği artık bütün iOS kullanıcıları tarafından kullanılabilir durumda. Kill Switch nedir? Sorusunu soruyor ve bu konuyla ilgili bir bilgi sahibi değilseniz hızlıca VPN Kill Switch Nedir? Neden Kill Switch Kullanmalıyım? sorusunu detaylı bir şekilde cevapladığımız içeriğimize göz atabilirsiniz.

Ah! Durun bir saniye..

Coğrafi genişlemeden önce beni ve hatta tüm ekibimizi mutlu eden bir güncellemeden bahsedeceğim..

Kaspersky VPN Secure Connection‘a gelen en önemli güncelleme kesinlikle yerel içeriklere erişim güncellemesi. Kullanıcılar zaten ABD’deki ve İngiltere’deki Netflix’e erişebiliyordu. Bunu sanırım bilmeyen yoktur. Kısa bir süre önce sadece belli bir kitleye gelen yerel içerik erişim güncellemesi şimdi bütün kullanıcılara geldi. Peki nedir bu yerel içerik erişim güncellemesi?

İlgili:

Artık Kaspersky VPN ile ABD’deki Hulu, Disney+ ve Amazon Prime Video gibi platformlara hızlıca erişebilirken yine aynı şekilde İngiltere’deki Netflix, BBC iPlayer gibi platformlara erişebiliyorsunuz.

Kaspersky ekibi ayrıca Netflix için erişim coğrafyasını da genişletti. Platform artık Almanya ve Japonya’daki kullanıcılar tarafından da kullanılabiliyor. Sonuç olarak müşteriler en sevdikleri filmleri, şovları ve spor programlarını özel, güvenli bir bağlantı üzerinden ve hiçbir kısıtlama olmadan izleyebiliyorlar.

Kaspersky, VPN hizmetinin kullanılabilirliğini küresel ölçekte genişletmek için desteklenen ülke sayısını artırmaya devam ediyor. Kaspersky VPN Secure Connection artık 53’ten fazla bölgede 2 binden fazla sunucudan oluşan bir ağa sahip ve Antarktika hariç tüm kıtalarda kullanılabiliyor. Her konumda Kaspersky ağında en az bir fiziksel sunucu yer alıyor. Bu, şirketin bağlantının kararlılığını iyileştirmesine ve kullanıcılara yüksek kaliteli, hızlı internet bağlantısı sağlamasına izin veriyor.

Kaspersky 2021’de mevcut konumlar listesine 19 yeni bölge daha ekledi. Kaspersky VPN Secure Connection şu anda dünya çapında 53 konum üzerinden bağlantı sağlayabiliyor. Bu yıl kapsama alanının 70’in üzerine çıkarılması planlanıyor.

Bu VPN hizmetinin ücretsiz deneme sürümünü indirmek ya da ilk ay %70 indirimli olarak satın almak istiyorsanız hemen buraya göz atın: kas.pr/134j

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KYC nedir SEO - KYC nedir - KYC hakkında - KYC nasıl yapılır - KYC uyumluluğu - Etkili KYC

Etkili KYC Uyumunun Önleyebileceği 7 Ciddi Suç

popüler android uygulamaları seo - lorentlabs seo - lorentlabs google play - google play uygulamaları

Bu Popüler Android Uygulamaları Kullanıcı Verilerini Riske Atıyor!