in

Kaspersky VPN Güvenli Mi? Güncellenen Kaspersky VPN’i İnceledik!

Kaspersky-vpn-guvenli-mi-3
Kaspersky-vpn-guvenli-mi-3

Kaspersky VPN Güvenli Mi? Güncellenen Kaspersky VPN’i İnceledik!

Bu içeriğimizde global siber güvenlik şirketi Kaspersky’in VPN hizmeti olan Kaspersky VPN’i (Bilinen diğer ismiyle; Kaspersky VPN Connection) detaylı bir şekilde inceleyeceğiz. Eğer siz de Kaspersky VPN nedir? Kaspersky VPN güvenli midir? Kaspersky VPN kullanılır mı? veya Kaspersky VPN hızlı mı? gibi soruları soruyorsanız bu içeriğimiz tam da size göre! Çünkü bu içeriğimizde Kaspersky VPN ile ilgili bütün soruları cevaplıyor ve yeni güncellenen bu ürünün detaylarına yakından göz atıyoruz. Detaylara geçmeden önce resmi web sitede yer alan güncel VPN hizmetine göz atmayı unutmayın! Çünkü kaçırdığımız şeyler olabilir! Resmi website: [Kaspersky Resmi Websitesi]

İçeriğimize geçmeden önce bilinmesi gerekenler:

Kaspersky VPN güvenli mi? Kaspersky VPN nedir? Sorularına geçmeden önce şu detaylara da göz atalım:

1) Kaspersky VPN modeme kurulur mu? Sorusunun cevabı artık ‘evet.’ Çünkü yeni güncelleme ile Kaspersky VPN artık modeme kurulabiliyor.

2) Hız konusunda ödüller aldığı da bilinen Kaspersk VPN, yeni güncellemesi sayesinde performansını neredeyse 2’ye katlamış durumda.

3) Kaspersky VPN son güncellemesi ile kullanıcılarına artık daha fazla sunucu ve konum sunuyor.

4) Linux, Chromebook, FireTICK ve Android TV artık Kaspersky VPN hizmetinden kesintisiz olarak faydalanabilecek.

5) Gizlilik politikasında neredeyse %100’e yakın şeffaflık.

6) Pil koruması desteği. Artık Kaspersky VPN kullanıcıları şarj tüketiminde de artıya geçiyor. Çünkü minimize edilmiş bir şarj tüketimi mevcut.

7) En iyilerden daha iyi! Artık Netflix, Hulu, Amazon Prime Video, HBO Max, Disney+ ve BBC iPlayer birçok ülkede kesintisiz ve hızlı bir şekilde destekleniyor.

8) Güncellenen VPN hizmetinin aynı zamanda şeffaf bir şekilde sayılarla da istatistikleri açıklandı. Kaspersky VPN’i dünyada 200 milyondan fazla kullanıcı kullanıyor!

9) Torrent desteği, Kill switch özelliği, Hydra protokolü, OpenVPN (mobil için) protokolü geliştirildi!

10) Bölünmüş tünel protokolü ve bağlantı başına saniyede 2 GB’a kadar artırılmış sunucu performansı sunan premium sunucular kesinlikle kullanıcıların keşfetmesi ve bilmesi gereken özellikler arasında yer alıyor! Bu konuyla ilgili daha fazla bilgi ve fiyatlara buradan erişebilirsiniz: https://kas.pr/23tt

Kaspersky VPN nedir?

Kaspersky VPN, tam 7 yıl önce ortaya çıkan, siber güvenlik şirketi Kaspersky tarafından geliştirilen ve globalde toplamda 200 milyondan fazla kullanıcıya sahip bir VPN hizmetidir. 3000’den fazla çalışana sahip olan Kaspersky, uzun yıllardır Türkiye’deki kullanıcılarına özel Türkçe dil desteği, Türkçe müşteri hizmeti desteği, Türkçe satış desteği ve satış sonrası destek veriyor. 

Kaspersky VPN güvenli mi?

Kaspersky VPN, daha önceden Android, iOS, MacOS ve Windows için kullanılırken yeni güncelleme sayesinde artık VPN’i desteklemeyen ürünlerde de kullanılabiliyor? Nasıl mı? Aslında oldukça basit. Çünkü modeminize kuracağınız Kaspersky VPN ile bütün cihazlarınızı ve internet trafiğinizi siber korsanlardan, ağınıza müdahale eden komşulardan, sizi takip etmek isteyen kişi veya kişilerden hızlı bir şekilde koruyor. Kaspersky; Avustralya, Avusturya, Brezilya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, Hindistan, İsrail, İtalya, Japonya, Kazakistan, Malezya, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya Federasyonu, Güney Afrika, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere, Amerika Birleşik Devletlerive Güney Kore gibi ülkelerde satış ofislerine sahip. Satış ofisi dediğimiz zaman birçok kullanıcının aklına ‘O zaman bu şirket kullanıcı verilerini hükümetler veya emniyet güçleri ile paylaşıyordur.’ Cümlesi geliyor olabilir. Hayır, satış ofislerinin temel amacı satılan ürünlere yönelik ülkelerdeki müşterilere satış öncesi ve sonrası destek sunmak. Kısacası örneğin Türkiye’de satış ofisleri bulunsa da veriye dair herhangi bir şey Türkiye’de değil.

Tabii ki yeni güncellemede sadece bununla yetinmeyen ve kullanıcılarına daha iyi hizmet sunmak isteyen Kaspersky VPN aynı zamanda artık Linux, FireTICK ve Android TV’lerde de kullanıma hazır. Kısacası artık sadece bilgisayarlarınızı ve telefonunuzu değil; internete bağlı bütün cihazlarınızı AES256 şifreleme desteği sunan Kaspersky VPN ile korumanız mümkün. Geliştirilen Kill Switch özelliğinin yanında yeni güncelleme ile artık Kaspersky VPN, bölünmüş tünel protokolüne sahip. Bu; kullanıcıların geçmişten daha da güvenli bir şekilde internete bağlanmalarını sağlayan bir protokol olarak biliniyor. Daha fazla sunucu, torrent desteği, Hydra ve OpenVPN protokolü ise Kaspersky VPN’in aldığı güncellemenin ne kadar önemli ve dikkate değer olduğunun açıkça imzası niteliğinde.

kaspersky internet security - kaspersky antivirüs - kaspersky ürünleri - kaspersky nedir - kaspersky güvenli mi
Kaspersky VPN güvenli mi? – 2

Kaspersky VPN arayüzü nasıl?

Her VPN hizmetinde en önemli konulardan birisi de arayüz konusu. Hiç VPN kullanmayan birisi mobil cihazına VPN kurarken ne yazık ki kurulum aşamasında dahi zorlanıyor. Bunun nedeni kullanıcının konuya hakim olmamasından daha çok ürünlerin arayüzlerindeki zorluklar. Fakat Kaspersky VPN, güncelleme öncesinde de olduğu gibişimdi de oldukça kaliteli ve basit bir arayüze sahip. Hiç VPN kullanmayan bir kişi bile bu ürünü hem hızlı bir şekilde kurabilir, hem de hızlı bir şekilde kullanabilir. 

Kaspersky VPN hızlı mı?

Hız demişken hız konusuyla devam edelim. Av-test tarafından yıllardır ödül alan Kaspersky VPN hizmeti, son güncellemesi ile bağlantı başına saniyede 2 GB’a kadar artırılmış sunucu performansı sunan premium sunucular sunmaya başladı. Bu, mevcut hızın neredeyse 2 katından daha fazla hızlı sunucular demek. Herhangi bir ülkede herhangi hükümet bant genişliğini daraltırsa bu ürünü kullanarak mevcut internet hızınıza erişmeniz, sorun yaşamamanız mümkün.

Kaspersky VPN müşteri desteği iyi mi?

Kaspersky VPN güvenli mi? Sorusunun yanında birçok kişinin en çok sorduğu sorulardan birisi de müşteri desteği konusu. Müşteri desteği birçok VPN hizmetini geride bırakıyor. Twitter’dan anlık olarak sorularınızı sorabilir ve sorularınızın cevabını alabilirsiniz. Ayrıca web sitesinin destek bölümünden ve destek numarasından da iletişim kurabilirsiniz. Sosyal medya profillerini kesinlikle çok iyi kullanıyorlar. Kaspersky VPN hizmeti gibi Türkçe destek veren VPN hizmeti neredeyse yok. Satış ofisinin burada bulunmasının en önemli nedenlerinden birisi olan müşteri desteği konusunda kesinlikle başarılı bir yere sahipler.

Kaspersky VPN ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyacım var ve bunu görmek istiyorum derseniz sizi buraya alalım: [Kaspersky Resmi Websitesi]

Kaspersky VPN güvenli mi, kullanılır mı?

Hala bu soruyu soranlar için birkaç maddelik detayı daha dile getirmek isterim.

1) 1 yıllık Kaspersky VPN hizmetini satın aldığınızda 5 cihazda aynı anda kullanabiliyorsunuz. İsterseniz arkadaşlarınıza, ailenize dağıtın isterseniz farklı farklı cihazlarınıza kurun.

2) 1 yıllık ürün aldığınızda 3 aylık BluTV üyeliğiniz bedavaya geliyor. Hem dizi, film, belgesel izlersiniz hem de VPN ile internette güvenli bir şekilde dolaşırsınız.

3) Dizi, film, belgesel demişken yukarıda da bahsettiğimiz Netflix, Hulu, Amazon Prime Video, HBO Max, Disney+ ve BBC iPlayer gibi platformlara erişim son güncelleme ile Türkiye’deki kullanıcılar için de erişim daha hızlı ve kolay bir hale geldi. Nasıl yapılacağı hakkında bir fikriniz yoksa ve erişim konusunda sorun yaşıyorsanız bunu gelecekteki bir içeriğimizde detaylı şekilde anlatacağız.


4) 30 günlük para iadesi mevcut. Aldığınız ürünü kullandığınızda beğenmezseniz 30 gün içinde iade edebiliyorsunuz.

5) Free VPN ile her ne kadar dizi, belgesel, film platformlarına erişemiyor ve kısıtlı bir kullanıma sahip oluyor olsanız da hızını test etmeniz mümkün.

6) 30’dan fazla ülkede 2000’den fazla sunucuya sahip Kaspersky VPN hizmetiyle ilgili detaylara https://kas.pr/23tt adresinden ulaşabilirsiniz.

Kaspersky VPN güvenli mi sorusu ile ilgili:

5/5 - (1 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

apple-saglik-uygulamasi

Apple Sağlık Uygulaması Ne Kadar İyi, Neler Sunuyor?

corite-coin-nedir-co-token

Corite Coin Nedir? Nereden Alınır?