in

Corite Coin Nedir? Nereden Alınır?

corite-coin-nedir-co-token
corite-coin-nedir-co-token

Corite Coin Nedir? Nereden Alınır?

Bu içeriğimizde Corite coin nedir? Corite coin nereden alınır? Sorularını detaylı bir şekilde inceliyor ve cevaplıyoruz. Eğer siz de son zamanlarda popülerlik kazanan Corite Coin nedir? Sorusunu soruyorsanız işte bu içeriğimiz tam da size göre!

Corite Coin Nedir?

Corite, müzik endüstrisini tanıtmak ve finanse edip müzisyenlerin kariyerlerini oluşturmasına yardımcı olmak amacıyla oluşturulmuş blok zinciri tabanlı bir platformdur. CO tokenı ise, Corite platformuna güç sağlamak için yapılmıştır.

Corite Coin Neler Yapabilir?

  • Platform aracılığıyla orijinal NFT’leri satın alma
  • Corite kitle fonlaması kampanyalarına katılmak
  • Kitle fonlaması kampanyası içeriğine erken erişim elde etme
  • Çeşitli VIP müzik deneyimlerine erişim
  • Sosyal tokenlar oluşturma ve ödülleri toplama

Corite Nasıl Çalışır?

Corite, hayranların yalnızca bir single veya albümün lansmanına katılmasına değil, aynı zamanda gelecekteki karların bir kısmını almasına da izin veren bir hayran katılımı iş modeli kullanır. Corite şu şekilde çalışır: Sanatçı, platform içinde bir kampanya kurar , destekçilerle paylaşılacak yüzdeyi belirlerler , sanatçı, potansiyel destekçilerin duyması için müziğinin bir parçasını yükler.Kullanıcılar snippet’i dinler ve projeyi destekleyip desteklememeye karar verir.Kullanıcılar projeye CO tokenları yatırarak projeyi destekliyorlar.

Prodüksiyon ve pazarlama maliyetlerini karşılayan destekçiler sayesinde sanatçılar, yol boyunca ödün vermeden vizyonlarını sunmaya odaklanabilirler. Bu şekilde Corite, blockchain teknolojisini kullanarak yeni sanatçılara pazarlama dağıtımında yardımcı olabilecek.

Corite Coin Nereden Alınır?

Kullanıcılara bir yandan staking imkânı sağlayan, diğer yandan müzik dünyasına katkı sağlayan Corite projesine ait Corite coin, dünyanın en büyük kripto para platformlarından biri olan Bybit borsasında listelendi. Yatırıcımlar, Bybit üzerinden Corite coin alım satım işlemlerini gerçekleştirebilirler. Global kripto para borsası Bybit’in Corite coin listelenmesine özel ödüller için de sizleri hızlıca buraya alalım.

bybit 1
Corite Coin nedir: Bybit

Bybit Hakkında

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli İşlem hizmetleri, madencilik, staking ürünleri ve NFT pazarının yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir kripto para borsası olma taahhüdünü sürdürüyor. Bybit; Formula One yarış takımının, Oracle Red Bull Racing’in, NAVI, Astralis, Alliance ve Virtus.pro e-spor takımlarının, Oracle Red Bull Racing Esports’un, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka futbol takımlarının partneri olmaktan gurur duyuyor.

Corite Coin Nedir sorusu ile ilgili benzer içerikler:

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaspersky-vpn-guvenli-mi-3

Kaspersky VPN Güvenli Mi? Güncellenen Kaspersky VPN’i İnceledik!

galaxy-arena-bybit

Bybit’ten Galaxy Arena Heyecanı! Türkiye’deki Kullanıcılara Özel 20.000 ESNC Değerinde Ödül Havuzu!