in

Bybit Kripto Ekosisteminde Şeffaflığa Dikkat Çekiyor!

Ben Zhou

Bybit Kripto Ekosisteminde Şeffaflığa Dikkat Çekiyor!

Bybit kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou: “Son zamanlarda kripto piyasasında yaşananlar sektörün gidişatına yönelik ihtiyaçlara işaret ediyor.”

Dünyanın en fazla ziyaret edilen üçüncü kripto para borsası Bybit, geçtiğimiz günlerde yaşanan piyasa hareketlerinin sektör için bir uyarı niteliği taşıdığını ve müşterilerin güvenini kazanmak ile piyasa istikrarının, her borsanın bir numaralı önceliği olması gerektiğinin önemini vurgulayan bir açıklama yaptı. Bunun yanı sıra Bybit, yaşanan son belirsizliklerin fonların güvenliği, emanete dayalı olarak tutulması ve şeffaflığı konusuna dikkat çektiğini belirterek, sektörün bu konularla başa çıkmasının zorunlu olduğunun altını çizdi.

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou, “Tüm sektör olarak müşterilerimiz için elimizden gelenin en iyisini yapmak bizim görevimiz ve zorunluluğumuz” dedi. Açıklamasına devam eden Zhou, “Bybit her zaman bu alanda bir lider olmuştur. Sektördeki en üst düzey güvenlik ve güvenilirlik düzeylerini müşterilerine sunmaktadır. Elimizden gelenin en iyisini sunmak için de her zaman çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.

Zhou, müşterilerin fonları konusunda Bybit’in yaklaşımına da dikkat çekerek açıklamasını şöyle sürdürdü: “Bildiğiniz üzere Bybit bir banka değil. Müşterilerimizin fonlarını emanet olarak tutuyoruz. Müşterilerimizin fonlarını başka amaçlar doğrultusunda kullanmıyoruz. Bybit olarak tüm müşterilerimizin varlıklarının bire bir likidite biçiminde emanete dayalı olarak tutulduğunu, tamamının kullanılabilir olduğunu ve talep edilmesi durumunda gecikmeden sunulabileceğini garanti ediyoruz.” 

Bybit, son derece dalgalı piyasa koşullarında yatırımlarına devam eden kullanıcıların içini daha da rahatlatmak için sektörde atılan adımlardan da övgüyle bahsetti. Bybit uzun zamandır sektörün geneli için daha fazla güven ile itibar sunma ve müşteriler ile düzenleyici makamların güvenini kazanma konusunda yardımcı olacak şeffaflığın, sektörün tümü için bir standart olması gerekliliğinin öncü savunucularından biri oldu. 

Güven ve güvenilirlik konusunda son derece temiz olan siciline rağmen şirket, yakın gelecekte Rezerv Kanıtı programı oluşturmasının beklendiğini de dile getirdi. Söz konusu programın diğer borsalar için harika bir uygulama örneği olmasının yanı sıra açık ve şeffaf alım-satım ortamı sunulması adına durmak bilmeden harcanan çabaların bir göstergesi olacağı da belirtildi.

Geleceğe dönük olarak düşüncelerini paylaşan Zhou, şöyle ekledi: “Uzun yıllar boyunca burada olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Sürekli tetikte olmanın ve odaklanmanın yanı sıra oldukça katı süreçlere, politikalara, düzenlemelere uygun olmaya ve risk yönetimi stratejilerimizi kapsayıcı hâle getirmeye devam etmeye çok önem veriyoruz. Ayı piyasasında yolumuza devam ettiğimiz bu günlerde ürünlerimizi ve ön saflarda yer alan personellerimizi sürekli geliştiriyor, piyasalar yön değiştirdiğinde hızlı bir başlangıç yapmaya hazırlanıyoruz.” 

Eğer Bybit hesabınız yoksa bu link üzerinden kaydolabilir; hem avantajlardan yararlanabilir hem de Lorent Research Lab. ekibine destek olabilirsiniz. Ayrıca Telegram kanalımızdan anlık bültenlerimizi alabilir, Twitter üzerinden de bizleri takip edebilirsiniz.

İlgili: Bybit Launchpool nedir?

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

akıllı saat uygulamaları listesi - akıllı saat uygulamaları - akıllı saat uygulaması - smartwatch apps

Akıllı Saat Uygulamaları Listemizi Gördünüz Mü? [Güncel]

MA

Hareketli Ortalama Nedir?