in

Bybit Launchpool nedir?

bybit launchpool nedir
bybit launchpool nedir

Bybit Launchpool nedir?

Bu içeriğimizde: Bybit Launchpool nedir? Özellikleri nelerdir? Sorularının cevaplarına ve konuyla ilgili detaylara yer verdik.

Bybit Launchpool nedir?

Bybit Launchpool, yatırımcıların kripto para birimlerini stake ettikleri ve bunun karşılığında pasif gelir elde ettikleri bir platformdur. Kullanıcılar, belirli bir süre boyunca stake ettikleri kripto para varlıkları karşılığında token ödülü kazanırlar.

bybit 1
Bybit Launchpool Nedir?

Bybit Launchpool kazanç hesaplama sistemi

Kullanıcıların bir havuzda stake ettiği token sayısı, havuzdaki diğer kullanıcılar tarafından stake edilen tokenların toplam sayısına oranlanarak hesaplanır. Bununla birlikte kullanıcıların, stake işleminden ne kadar kazandıkları gün sonunda otomatik bir şekilde hesaplanır. Ancak hesaplama için stake üzerinden 24 saat geçmiş olması şarttır.

Tokenlar ne zaman stake’ten çıkarılabilir?

Bybit Launchpool platformunda stake ettiğiniz tokenları istediğiniz herhangi bir zamanda geri alma hakkınız mevcut. Ancak stake ettiğiniz tokenları geri aldığınız gün için herhangi bir getiri elde etmezsiniz. Ayrıca kazancınız her gün Türkiye saati ile 03.00’da yenilenmektedir. Bununla birlikte, tokenlarınızı stake’ten çıkardığınızda, söz konusu tokenlar hemen ByFi hesabınıza otomatik bir şekilde yatar. Tokenlarınızı stake’ten çıkarmak istediğinizde ise Emirler ve İşlemler bölümüne gidin. Daha sonra Byfi Hesabındaki Launchpool seçeneğine tıklayın.

bybit kripto para borsası - bybit - bybit launchpool nedir - launchpool bybit - stake nedir - stake etmek - pasif gelir elde etme

Kimler Bybit Launchpool’a katılabilir?

Kullanıcılar, Bybit Launchpool’a katılarak ek kazanç sağlamak istediklerinde, öncelikle KYC Seviye 1 doğrulamasını gerçekleştirmek zorundadır. Öte yandan kurumsal kullanıcılar, bu etkinliğe katılma hakkına sahip değildir.

Bybit Lauchpool nedir? Sorusu ile ilgili:

Bybit Hakkında:

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli İşlem hizmetleri, madencilik, staking ürünleri ve NFT pazarının yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir kripto para borsası olma taahhüdünü sürdürüyor. Bybit; Formula One yarış takımının, Oracle Red Bull Racing’in, NAVI, Astralis, Alliance ve Virtus.pro e-spor takımlarının, Oracle Red Bull Racing Esports’un, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka futbol takımlarının partneri olmaktan gurur duyuyor.

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında asla temel alınmamalı. Yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olun. Eğer ihtiyacınız varsa bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/ kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur.

5/5 - (2 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bybit-meetup-istanbul

Bybit Meet Up İstanbul Gerçekleşti! Gelin Etkinliğin Detaylarına Yakından Bakalım!

telefonlarda-bulunmasi-gereken-uygulamalar

Telefonlarda Bulunması Gereken Uygulamalar: 14 Adet!