in

Copy Trade Nedir? Copy Trading Size Neler Sunabilir?

kripto para madenciliği kötü amaçlı yazılım - kripto para madenciliği nedir - monero - bitcoin - siber güvenlik
kripto para madenciliği kötü amaçlı yazılım - kripto para madenciliği nedir - monero - bitcoin - siber güvenlik

Copy Trade Nedir? Copy Trading Size Neler Sunabilir?

Bu içeriğimizde: Copy Trading nedir? Hangi avantajları sağlar? Sorularının cevaplarına ve konuyla ilgili bilmeniz gereken detaylara yer verdik.

Copy Trade Nedir?

Copy Trading, yeni başlayan yatırımcıların; deneyimli yatırımcıların alım-satım stratejisini takip ederek işlem gerçekleştirmesini ifade eder. Hem yeni başlayan yatırımcının hem de işlemleri takip edilen deneyimli yatırımcının gelir elde ettiği, kazan-kazan mantığına dayalı bir sistemdir.

Bybit Copy Trading:

Bybit Copy Trading, yeni yatırımcıların; benzer başarıyı yakalamak için seçtikleri tecrübeli yatırımcılar ile kendi işlemlerini senkronize etmesine olanak tanır. Bununla birlikte, yeni başlayan yatırımcılar, elde ettikleri kârın sadece %10’unu komisyon olarak tecrübeli yatırımcılara verirler.

Bybit Copy Trading Size Neler Sunabilir?

Takipçilerinizden Komisyon Kazanın

Ana yatırımcı olup kendi takipçi kitlenizi oluşturursanız, dünya çapında kullanıcıların yer aldığı ağda bu yatırımcılarla etkileşime girebilirsiniz. Ayrıca takipçilerinizin net kârının %10’u gibi çeşitli ödüller kazanırsınız.

Uzman Yatırımcıların Kazandıran İşlemleriyle Ustalaşın

Bybit’in Ana Yatırımcı ağına erişerek, başarılı yatırımcıların yaptığı işlemleri otomatik bir şekilde kopyalayabilir ve kâr/zarar oranınızı gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.

Şeffaf

Bybit Copy Trading oldukça şeffaftır. Yaptığınız bütün alım-satım işlemleri, kâr ve zararlar, özetle gerçekleştirdiğiniz bütün işlemleri istediğiniz zaman görüntülebilirsiniz.

Otomatik

İşlemleri kendiniz gerçekleştirmek zorunda değilsiniz. Bir Ana yatırımcı seçtikten sonra bütün işlemler otomatik bir şekilde kopyalanarak gerçekleşir.

Düşük Tutarlarla Giriş

İşlemlere başlamak için büyük bir sermayeye gereksinim yok. Düşük bir tutarla da yatırım işlemlerine başlayabilirsiniz.

Güvenilir

Yapılan işlemlerin ve elde edilen gelirlerin, bütün yatırımcılar için adil bir şekilde gerçekleşmesi çok önemlidir. Bunun için Ana yatırımcılar sıkı bir denetimden geçerler.

İlgili:

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para ve kripto para borsalarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5/5 - (6 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

photo 2022 08 24 13 30 23

Bybit Fan Token Etkinliğini Kaçırmayın! Ödül Çekilebilir 10.500 USDT!

Disney-Plus

Disney Plus Hata Kodu 41 Nasıl Düzeltilir?