in

Bybit Copy Trading Platformunda İşlem Ücreti Ödemeyin! Bu Fırsat Kaçmaz!

bybit-sifir-islem-ucreti
bybit-sifir-islem-ucreti

Bybit Copy Trading Platformunda İşlem Ücreti Ödemeyin! Bu Fırsat Kaçmaz!

Dünyanın en büyük kripto para platformlarından biri olan Bybit, Copy Traderlar için benzersiz bir fırsat sunuyor. Platforma ana yatırımcı olarak katılanlar, sıfır işlem ücretinin yanı sıra birçok avantajdan faydalanabiliyor. Detaylar içeriğimizde.

Bybit Copy Trading Platformunda İşlem Ücreti Ödemeyin!

Birçok kripto para platformunun aksine Bybit, copy traderlardan işlem ücreti almıyor. Bybit platformuna ana yatırımcı olarak kaydolduktan sonra iki hafta boyunca sıfır işlem ücreti indiriminden yararlanabilirsiniz.

Bybit kripto para platformu
Bybit Copy Trading

Ayrıca etkinlik dönemi: 22 Ağustos 2022 saat 13.00 ile 30 Eylül 2022 saat 13.00 (TSİ) tarihleri arasını kapsıyor.

Yatırma işlemlerinde 300 USDT’ye varan Trade ödülü kazanabilirsiniz

Bybit’in belirttiği yatırma kurallarına uyanlar, 300 USDT değerinde trade ödülü kazanabilirler. Ödülü kazanmak için etkinliğin devam ettiği süre içinde Ana yatırımcı hesabınıza minimum 100 USDT yatırın. Bu parayı etkinlik süresi olan iki hafta boyunca hesabınızda tutun. İki hafta içerisinde minimum 7 pozisyon açıp kapatın. Bütün yapmanız gerekenler bu kadar.

Daha önce Ana yatırımcı olanlar da kazanabilir

Daha önce zaten Bybit Ana yatırımcısı olanlar için de bazı fırsatlar mevcut. 1 Ekim 2022 saat 02.59’a (TSİ) kadar diğer platformlarda copy trading yapan arkadaşlarınızı davet etmeniz hâlinde, 500 USDT değerinde trade ödülünün yanı sıra %30’a kadar komisyon kazanabilirsiniz. Ayrıca davet ettiğiniz yatırımcı da söz konusu fırsatlardan yararlanmış olur.

bybit
Bybit Copy Trading

Not: İlk defa Ana yatırımcı olarak platforma katılan yatırımcılar, otomatik bir şekilde Sıfır işlem ücreti avantajından yararlanmaya ve 300 USDT trade ödülü kampanyasına katılmaya hak kazanırlar.

Kazanılan ödüller ne zaman hesaba geçecek?

Öncelikle yatırma işlemi trade ödülü 300 USDT ile sınırlıdır. Bununla birlikte, kazandığınız trade ödülü, etkinliğin sonunda yani 30 Eylül 2022’den sonraki iki hafta içerisinde hesabınıza yatmış olacak. Aynı şekilde, sıfır işlem ücreti indirimi de 30 Eylül 2022’den sonraki iki hafta içerisinde hesabınıza yansımış olur.

İlgili:

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para türleri ve kripto para borsalarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez.

5/5 - (2 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YouTube Önerileri Nasıl Sıfırlanır?

YouTube Önerileri Nasıl Sıfırlanır?

Altı Şapkalı Düşünme Tekniği nedir?

Altı Şapkalı Düşünme Tekniği Nedir?