in

Bybit Fan Token Etkinliğini Kaçırmayın! Ödül Çekilebilir 10.500 USDT!

photo 2022 08 24 13 30 23

Bybit Fan Token Etkinliğini Kaçırmayın! Ödül Çekilebilir 10.500 USDT!

Yeni nesil kripto para borsası Bybit; birbirinden değerli ödüllerin olduğu Fan Token kampanyası ile kazandırmaya devam ediyor. Favori futbol kulüplerinin fan tokenlerini Türkiye kullanıcıları ile buluşturan Bybit, 10.500 USDT değerindeki ödül havuzu ile fan token heyecanını üst düzeye taşıyor.

Kullanıcılarına ayrıcalıklı bir işlem deneyimi sunan, dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Bybit, Türkiye kullanıcıları için düzenlediği yeni fan token etkinliği ile kazandırmaya devam ediyor. Dünyanın önde gelen futbol kulüplerinin fan tokenleri ile düzenlediği kampanya kapsamında Bybit, kullanıcılarını 10.500 USDT değerinde ödüllerle buluşturuyor.

22 Ağustos – 12 Eylül tarihleri arasında düzenlenen kampanya kapsamında kullanıcılar farklı etkinlikler üzerinden ödül alma şansına sahip olacak. Kampanya detaylarına etkinlik sayfasından ulaşmak mümkün.

Bybit’e İlk Yatırma İşlemi Yapanlara 5.000 USDT Değerinde Ödül Havuzu!

Futbolseverleri fan token dünyasının en avantajlı fırsatlarıyla buluşturan Bybit, ilk yatırma işlemi yapan ilk 1000 kişiye çekilebilir 5 USDT değerinde Airdrop armağan ediyor. Bybit Spot Piyasası’nda işlem gören AC Milan, Arsenal, Barcelona, Manchester City, Galatasaray, Paris Saint-Germain, Juventus, Inter gibi takımların fan tokenlerinin bulunduğu geniş ürün yelpazesinden dilediğini seçerek ilk yatırma işlemini gerçekleştiren kullanıcılar, ödül havuzundan payını kapıyor. Kazananlardan olmak için Bybit etkinlik sayfasını ziyaret ederek ilgili görevleri yerine getirmek yeterli.

Bybit Spot Piyasasında İlk Trade İşlemi Yapanlara Çekilebilir 5.000 USDT Değerinde Ödül Havuzu!

Kazandıran kampanya kapsamında Bybit’te ilk Spot alım-satım işlemini Bybit Spot Piyasası’nda listeli 8 fan tokenden biri ile gerçekleştiren ilk 500 kullanıcı 10 USDT değerinde Airdrop’un sahibi oluyor. 

Etkinliği Paylaşanlar Kazanıyor!

Bybit’in sunduğu kolay, hızlı ve güvenilir spot işlemlerinin yanı sıra sosyal medya üzerinden de ödül kazanmak mümkün. Bybit Türkiye resmi Twitter hesabını takip ederek, etkinlik tweetini alıntılayarak 3 arkadaşını etiketleyip paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından 25 şanslı kullanıcı, kişi başı çekilebilir 20 USDT değerinde Airdrop’un sahibi oluyor.

Hatta etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi almak için Bybit’in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili: Bybit, GrabPic NFT Platformunu Kullanıma Açtı!

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

klavye gecmisini temizleme

iOS ve Android Cihazlarında Klavye Geçmişi Nasıl Silinir?

kripto para madenciliği kötü amaçlı yazılım - kripto para madenciliği nedir - monero - bitcoin - siber güvenlik

Copy Trade Nedir? Copy Trading Size Neler Sunabilir?