in

Bybit, GrabPic NFT Platformunu Kullanıma Açtı!

bybit-grabpic
bybit-grabpic

Bybit, GrabPic NFT Platformunu Kullanıma Açtı!

Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto para borsası Bybit, kullanıcılarının en yeni NFT’leri oldukça avantajlı fiyatlardan ve işlem ücreti ödemeden satın alabilecekleri NFT platformu olan GrabPic’i kullanıma açtığını duyurdu. Bybit kullanıcıları, bu platformdan satın aldıkları NFT’lerle ikincil piyasada alım-satım yaparak kâr elde edebilecekler. 

Bybit, kullanıcılarının taleplerini göz önünde bulundurarak  mevcut yenilikçi ürün yelpazesine GrabPic NFT platformunu ekledi. GrabPic platformu, kripto alanında aktif sanatçıların kaliteli ve nitelikli NFT projeleriyle birlikte çeşitli GameFi projeleri, Metaverse projeleri ve çok daha fazlasını kullanıcılara sunuyor. Bybit NFT Pazarı’nda yer alan GrabPic platformu, NFT alanına ilgi duyan ve bu alanda çalışmalar yapmak isteyen sanatçıların ve yaratıcı bireylerin teknoloji alanında karşılarına çıkan engelleri de en aza indirmeyi hedefliyor. Bunun yanı sıra GrabPic platformu, uygun fiyatlı ve eşsiz  NFT’lerin platformda listelenmesiyle bu eserlerin kitlelerle buluşmasını sağlıyor. GrabPic’in amacı, yetersiz hizmet alan içerik üreticiler  ve koleksiyonerler için “daha demokratik bir NFT deneyimini mümkün kılmak.”

İlgili: Bybit NFT Marketi Nedir? Kullanım Rehberi!

Gelecek aylarda GrabPic platformunda NFT yatırımcıları için eğlenceli bir şekilde  ödül kazanabilecekleri yeni fırsatların sunulacağı birçok özellik kademeli olarak kullanıma açılacak. 

GrabPic lansmanı kapsamında Zero to Hero, Mamo.wtf ve SIMP projelerinin nitelikli NFT’leri kullanıcıların ilgisine sunacak.

Zero to Hero, Bybit tarafından sunulan ilk NFT kitap koleksiyonu. Bu yeni NFT koleksiyonu, kripto ve NFT topluluğunca tanınan fikir lideri Anndy Lian tarafından oluşturuldu. NFT dünyasının geleceği hakkında heyecan duyan herkes, GrabPic platformunda tanıtımı yapılacak olan Zero to Hero NFT’lerine göz atmaya davetli. Tek sınırın kişinin hayal gücü olduğu NFT dünyası hâlâ ilk zamanlardaki heyecanını koruyor… Erkenden bu alana dâhil olan kullanıcılar, yeni fırsatlar peşinde koşarken kendi serüvenlerinin “kahramanı” olabilirler.  

GrapPic platformunda yer alacak 10.000 parçadan oluşan Mamo.wtf ve SIMP projeleri, kripto alanında aktif sanatçılar tarafından oluşturulmuş profil fotoğrafı (PFP) türünde NFT projeleridir. Yapay zekâ, uzay, uygarlıklar ve çok daha farklı konulara değinen ve piksellerden ibaret olmanın ötesine geçen bu projelerde kullanıcılar, her birinde anlamlı ayrıntıların işlendiği eserlerle buluşuyor.  

İlgili:

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında asla temel alınmamalı. Yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olun. Eğer ihtiyacınız varsa bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/ kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur. 

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

messenger whatsapp

WhatsApp’ta Yazı Stilleri Nasıl Değiştirilir?

oyun

Bilgisayarda Oyun Performansını Artıran İpuçları!