in

Bybit 500.000 USDT ve 1000 Gizemli NFT Ödül Havuzuyla Dünya Kupası Coşkusunu Üst Düzeye Taşıyor!

bybit-dunya-kupasi
bybit-dunya-kupasi

Bybit 500.000 USDT ve 1000 Gizemli NFT Ödül Havuzuyla Dünya Kupası Coşkusunu Üst Düzeye Taşıyor!

Yeni nesil kripto para borsası Bybit, muhteşem ödüllerle dünya kupası heyacanına ortak oluyor. Etkinlik kapsamında kullanıcılar, birbirinden basit görevleri yerine getirerek Bybit Türkiye kullanıcılarına özel çekilebilir 10 USDT kazanıyor ve Bybit kullanıcılarına özel 500.000 USDT ödül havuzundan ve 1.000 gizemli NFT’den paylarını alıyorlar. 

18 Aralık 2022’ye dek sürecek etkinliğin detaylarına Bybit Blog içinde yer alan etkinlik sayfasından ulaşılabiliyor. Etkinliğe katılımın geçerli olması için bu sayfa üzerinden kayıt işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Bybit Türkiye Kullanıcılarına Özel: Çekilebilir 10 USDT

Etkinlik kapsamında 3 basit görevi en önce tamamlayan kullanıcılar 3.000 USDT değerindeki ödül havuzunu paylaşıyor. Görevler kapsamında istenilen varlık cinsinde 50 USDT değerinde ilk yatırma işlemini yaparak Bybit Kripto Kupası global etkinliğine katılıp en az bir bilet kazanmak ve yine Bybit Kripto Kupası global etkinliğinde 5 aşamadan en az birinde bir adet oy kullanmak gerekiyor.  

Dünya Kupası’na Özel 500.000 USDT ve 1.000 Gizemli NFT Ödül Havuzlu “Kripto Kupası”

18 Aralık 2022’ye dek Bybit Kripto Kupası etkinliğine katılıp, belirtilen görevleri yerine getirerek ve arkadaşlarını davet ederek bilet kazananlar, kazandığı biletlerle her aşamada favori takımına oy veriyor ve 500.000 USDT değerindeki trade ödülü havuzundan pay almak için Kripto Kupası puanlarını topluyor. Kazanan takıma ne kadar çok oy verilirse kullanıcılar o kadar çok puan topluyor ve muhteşem ödüller kazanıyor.

Bununla birlikte kazanılan biletlerle oy verilen takımın kazandığı en az 1 başarılı oy verme işlemi gerçekleştirenler her bir aşamada Gizemli NFT kazanacak 200 katılımcıdan biri olma şansı yakalıyor.

Sosyal Medyada Paylaşanlar Kazanıyor: 25 Kullanıcıya Çekilebilir 10 USDT

Sosyal medyada Bybit etkinlik tweeti’ni paylaşanlar kazanıyor. Bybit Türkiye Twitter hesabını takip edip, Bybit’in kampanyaya ilişkin gönderisini 3 arkadaşını etiketleyerek paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından seçilecek 25 şanslı kullanıcı, kişi başı çekilebilir 10 USDT’nin sahibi olacak. 

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için Bybit’in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Eğer Bybit hesabınız yoksa bu link üzerinden kaydolabilir; hem avantajlardan yararlanabilir hem de Lorent Research Lab. ekibine destek olabilirsiniz. Ayrıca Telegram kanalımızdan anlık bültenlerimizi alabilir, Twitter üzerinden de bizleri takip edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu içerik yatırım tavsiyesi içermez. Ancak ilgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olun. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur. 

5/5 - (4 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deepfake - deepfake nedir - deepfake hakkında - deepfake nasıl kullanılır - deepfake uygulamaları

Deepfake Nedir ve Neden Tehlikeli Olabilir?

bybit-movez (1)

Bybit’de Türk Lirası ile İşlem Dönemi Başladı!