in

Bybit’ten Türkiye Kullanıcılarına Özel 15 Milyar Değerinde GCAKE Ödül Havuzu!

bybit-sifir-islem-ucreti
bybit-sifir-islem-ucreti

Bybit’ten Türkiye Kullanıcılarına Özel 15 Milyar Değerinde GCAKE Ödül Havuzu!

Yeni nesil kripto para borsası Bybit, NFT tabanlı bir oyun platformu olan Pancake Games (GCAKE)’in listelenmesi şerefine Türkiye kullanıcılarına özel tam 15 Milyar GCAKE değerinde ödül havuzu sunuyor.

Yoğun ilgi gören listelemeye yönelik düzenlenen etkinlik kapsamında kullanıcılar 2 basit görevi yerine getirerek ya da sosyal medyada paylaşım yaparak kazanma fırsatı yakalıyorlar.

Bybit’in 11 Kasım 2022’ye dek sürecek etkinliğinin detaylarına Bybit Blog içinde yer alan etkinlik sayfasından ulaşılabiliyor.

2 Basit Görevi Tamamlayanlar Ödül Havuzundan Paylarını Alıyor!

Etkinlik kapsamında 2 basit görevi en önce tamamlayan kullanıcılar 14.5 Milyar GCAKE değerindeki ödül havuzunu paylaşıyor. Bu görevlerden birincisi Bybit’e ilk yatırma işlemini GCAKE ile gerçekleştirmek ve etkinlik sonunda ödüller dağıtılana dek spot hesabında 5 USDT değerinde varlık bulundurmak. 

Görevlerden bir diğeri ise Bybit Spot Piyasası’nda ilk alım satım işlemini GCAKE/USDT işlem çiftinde gerçekleştirmek ve etkinlik sonunda ödüller dağıtılana dek spot hesabında 5 USDT değerinde varlık bulundurmak. 

Bu iki görevi yerine getiren kullanıcılar görev başına 7,250,000,000 GCAKE olmak üzere toplamda 14,500,000,000 GCAKE değerindeki ödül havuzundan paylarını alıyor.

Katılımcıların, kampanyaya katılımının geçerli olabilmesi için etkinlik sayfası üzerinden “Etkinliğe Kaydolun” butonuna tıklayarak etkinliğe katılmaları gerekiyor. 

Sosyal Medyada Paylaşanlar Kazanıyor: 50 Kişiye 10 Milyon GCAKE Hediye!

Sosyal medyada Bybit’in Türkiye kullanıcılarına özel GCAKE etkinliğini paylaşanlar da etkinlik kapsamında kazanıyor. Bybit Türkiye Twitter hesabını takip edip, Bybit’in kampanyaya ilişkin gönderisini 3 arkadaşını etiketleyerek paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından seçilecek 50 şanslı kullanıcı, kişi başı 10 Milyon GCAKE tokenin sahibi olacak. 

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için global kripto para platformu Bybit’in resmi internet sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Bybit Hakkında

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli İşlem hizmetleri, madencilik, staking ürünleri ve NFT pazarının yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir kripto para borsası olma taahhüdünü sürdürüyor. Bybit; Formula One yarış takımının, Oracle Red Bull Racing’in, NAVI, Astralis, Alliance ve Virtus.pro e-spor takımlarının, Oracle Red Bull Racing Esports’un, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka futbol takımlarının partneri olmaktan gurur duyuyor.

İlgili Bybit Launchpool nedir? Basit Bir Rehber Hazırladık!

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaspersky VPN nedir

Kaspersky VPN Gizlilik Güncellemesi Neler Sunuyor?

mobil uygulama - mobil uygulama güvenliği - siber güvenlik - lorentlabs - mobil uygulama nedir

Mobil Uygulama İndirmeden Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler!