in

Bybit’ten Türkiye Kullanıcılarına Corite Listelemesine Özel 2500 USDT Airdrop!

Izumi-Finance-bybit-global-kripto-para-borsası Bybit, 750.000 MOVEZ
Izumi-Finance-bybit-global-kripto-para-borsası Bybit, 750.000 MOVEZ

Bybit’ten Türkiye Kullanıcılarına Corite Listelemesine Özel 2500 USDT Airdrop!

Bybit, Corite’nin yerel tokeni CO’nun listelenmesi şerefine Türkiye kullanıcılarına tam 2500 USDT dağıtıyor!

CO, Bybit spot piyasasında CO/USDT işlem çiftinde Bybit kullanıcılarına sunuldu. Şimdi sıfır işlem ücreti ile Bybit spot piyasasında istenilen tutarda işlem yapmanın tam zamanı. 

Play-to-Earn (P2E) konseptini müzik sektörüne taşıyan, fanlarının beğendikleri sanatçıları, müzikleri fonlayabilecekleri ve destekleyebilecekleri, müzik sektörünü dönüştürmek gibi iddiali bir misyonu bulunan blok zinciri tabanlı bir platform olan Corite için Bybit, Türkiye kullanıcılarına özel birbirinden kazançlı etkinlikler hazırladı.

16 Ekim 2022 tarihine dek sürecek etkinliğin detayları Bybit blog üzerinde bulunan etkinlik sayfasında yer alıyor. Etkinliğe katılımın geçerli olması için etkinlik sayfası üzerinde yer alan ‘Etkinliğe Kaydolun’ botununa tıklayarak basit görevleri yerine getirmek yeterli.

Alım-Satım İşlemi Yapanlar 2000 USDT’yi Paylaşıyor!

Etkinlik dönemi boyunca Bybit Spot Piyasası’nda CO/USDT işlem çiftinde alım-satım işlemi gerçekleştirenler, 2.000 USDT değerindeki ödül havuzundan eşit miktarda pay alıyor. Kazandıran etkinliğin detayları etkinlik sayfası’nda yer alıyor.

Sosyal Medyada Paylaşanlar Kazanıyor: 25 Kişiye 10 USDT Hediye!

Etkinlik kapsamında etkinlik tweetini paylaşanlar da kazanıyor. Bybit Türkiye Twitter hesabını takip edip, Bybit’in kampanyaya ilişkin  gönderisini 3 arkadaşını etiketleyerek paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından seçilecek 25 şanslı kullanıcı, kişi başı 10 USDT değerindeki ödülün sahibi olacak.

bybit - kripto para borsası - kripto para - global borsa - bitdao

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için Bybit’in resmi web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Bybit Hakkında:

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli İşlem hizmetleri, madencilik, staking ürünleri ve NFT pazarının yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir kripto para borsası olma taahhüdünü sürdürüyor. Bybit; Formula One yarış takımının, Oracle Red Bull Racing’in, NAVI, Astralis, Alliance ve Virtus.pro e-spor takımlarının, Oracle Red Bull Racing Esports’un, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka futbol takımlarının partneri olmaktan gurur duyuyor.

bybit-Oracle Red Bull Racing

İlgili:

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve eğer gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/ kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Siber Suçlar

Siber Suçlar’dan Korunmanın 5 Yolu

NFT Koleksiyonu

5 Popüler NFT Koleksiyonu! İşte Merak Edilenler!