in ,

5 Popüler NFT Koleksiyonu! İşte Merak Edilenler!

NFT Koleksiyonu

5 Popüler NFT Koleksiyonu! İşte Merak Edilenler!

Fungible Token’ların (NFT’ler) son aylarda dijital dünyayı kasıp kavurduğuna şüphe yok. NFT’ler benzersiz ve kopyalanamayan dijital varlıklardır. Bu, her NFT’nin türünün tek örneği bir dijital sanat parçası olduğu için onları koleksiyon için mükemmel kılar.

Piyasada birçok popüler NFT koleksiyonu var, ancak burada en iyi bilinen ve en çok saygı duyulanlardan sadece birkaçı:

1. CryptoPunks NFT Koleksiyonu

Bu, etrafındaki en eski ve en popüler NFT koleksiyonlarından biridir. CryptoPunks koleksiyonu 10.000 benzersiz punk tarzı avatardan oluşur. Her avatar farklıdır ve hepsi 2017’de basılmıştır.

Koleksiyon, bazı avatarların yüz binlerce dolara satılmasıyla inanılmaz derecede popüler oldu.

img1 okaybears

2. Decentraland NFT Koleksiyonu

Decentraland, Ethereum blok zinciri tarafından desteklenen sanal bir dünyadır. Decentraland koleksiyonu, satın alınabilen, satılabilen veya alınıp satılabilen sanal arazi parsellerinden oluşur.

Decentraland koleksiyonu, etrafındaki en popüler ve iyi bilinen NFT koleksiyonlarından biridir. Aynı zamanda, bazı arazi parsellerinin 200.000 doların üzerinde satılmasıyla en değerlilerinden biridir.

3. Axie Infinity NFT Koleksiyonu

Axie Infinity, Ethereum blok zincirinde çalışan dijital bir evcil hayvan oyunudur. Oyun, oyuncuların dijital evcil hayvanlarını yetiştirmesine, eğitmesine ve savaşmasına olanak tanır.

Axie Infinity koleksiyonu, her biri benzersiz olan 1000’den fazla dijital evcil hayvandan oluşur. Koleksiyon inanılmaz derecede popüler ve bazı evcil hayvanlar 100.000 doların üzerinde satıldı.

4. SuperRare NFT Koleksiyonu

SuperRare, sanatçıların sanatlarını NFT’ler olarak basmasına ve satmasına olanak tanıyan bir dijital sanat platformudur. SuperRare koleksiyonu, platformdaki en iyi ve en popüler sanat eserlerinin bir koleksiyonudur.

SuperRare koleksiyonu son derece saygındır ve var olan en değerli NFT’lerden bazılarını içerir. Bazı eserler 1 milyon doların üzerinde satıldı.

nft

5. KnownOrigin NFT Koleksiyonu

KnownOrigin, sanatçıların sanatlarını NFT’ler olarak basmasına ve satmasına olanak tanıyan başka bir dijital sanat platformudur. KnownOrigin koleksiyonu, platformdaki en iyi ve en popüler sanat eserlerinin bir koleksiyonudur.

KnownOrigin koleksiyonu da oldukça saygındır ve var olan en değerli NFT’lerden bazılarını içerir. Bazı eserler 1 milyon doların üzerinde satıldı.

Bunlar, etrafındaki en popüler ve iyi bilinen NFT koleksiyonlarından sadece birkaçı. Başka NFT koleksiyonları da var ve her zaman yeni koleksiyonlar oluşturuluyor. NFT toplamakla ilgileniyorsanız, araştırmanızı yaptığınızdan ve tutkulu olduğunuz bir koleksiyon bulduğunuzdan emin olun.

Konu ile ilgili diğer bağlantılar:

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Izumi-Finance-bybit-global-kripto-para-borsası Bybit, 750.000 MOVEZ

Bybit’ten Türkiye Kullanıcılarına Corite Listelemesine Özel 2500 USDT Airdrop!

metaverse

Metaverse’in Kısa Tarihi! Popüler Metaverse Platfomları!