in ,

TLM Coin Nedir? Alien Worlds Nasıl Oynanır?

tlm 1 1

Bu içeriğimizde: TLM coin nedir? Alien Worlds nasıl oynanır? Sorularının cevaplarına ve Alien Worlds projesi hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.

TLM coin nedir?

Trilium (TLM) coin, blockhain destekli ve oyna-kazan mantığıyla geliştirilmiş Alien Worlds Metaverse projesinin tokenidir.

Alien Worlds projesi ve avantajları nelerdir?

  • Alien Worlds, merkeziyetsiz finansı destekleyen bir metaverse projesidir.
  • Bu proje, cross chain özelliğine sahiptir. Böylece çeşitli blok-zincirlerdeki kullanıcılara da oyunlara katılma hakkı tanır.
  • Ethereum, Binance Smart Chain ve WAX gibi farklı ağlarda işlev göstermektedir.
  • Kullanıcılar, oyunda yerine getirdikleri görevler sonucunda NFT ödülleri alırlar.
  • Kullanıcılar madencilik yaparak TLM tokeni veya NFT sahibi olabilirler. NFT’lerini takas edebilirler.
  • Oyuncular arasında rekabeti sağlayan Alien Worlds, oyunlara katılımı artırmak için teşvik ödülleri de vermektedir.
  • Oyunda DAO Gezegenleri vardır ve oyuncular bu gezegenlerin yönetiminde söz hakkına sahip olabilirler. Bu evrende altı tane gezegen konseyi mevcuttur. Gezegen konseyinde yer almak isteyen oyuncular, bu konseylerin seçimlerine katılabilirler.
  • TLM stake eden kullanıcılar hem yönetime katılabilir hem de ek ödüller kazanabilirler.
  • Kullanıcılar, NFT satın alabilirler. Oyuncular, bu NFT’lerle savaşlara katılım sağlar, madencilik yapar veya görevlerini tamamlar.

TLM geleceği nasıl olur?

Alien Worlds projesi, birçok DAO’ya yer vermesi, kullanıcıların proje için alınacak kararlara yön verebilmesi, merkeziyetsiz finansa dayalı bir metaverse evreni sunması ve oyunun her alanında demokratik bir işleyişin olması dolayısıyla oldukça güven ve beğeni kazanmıştır. Alien Worlds, oyuncu sayısı bakımından geniş kitleye ulaşmıştır ve bu kitlenin daha da büyümesi için çalışmaktadır. Bu metaverse projesinin tokeni olan TLM’nin de değer kazanması bekleniyor.

Alien Worlds nasıl oynanır?

Öncelikle kullanıcıların bu oyunu oynaması için bir ücret vermeleri gerekmemektedir. Alien Worlds oyununu oynamak için https://play.alienworlds.io/ bu adresten bir hesap oluşturmanız gerekir. Ancak buradan hesap oluşturmak istediğinizde bir pencere açılacaktır. Bu açılan pencereden; Alien Worlds ağını ifade eden “WAX cüzdanı” oluşturmanız gerekir. Cüzdanı oluşturup aktifleştirdikten sonra gerekli yönlendirmeleri takip ederek oyuna başlayabilirsiniz.

TLM coin nereden alınır?

TLM tokenin satın alınabileceği bazı kripto para borsaları şunlardır: Binance, FTX, KuCoin, Gate.io, Paribu.

İlgili:

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para türleri ve kripto para platformlarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5/5 - (1 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-Sim nedir? Ne işe yarar?

E-Sim nedir? Ne işe yarar?

Telefonunuza İndirebileceğiniz En Gerekli Uygulamalar

Telefonunuza İndirebileceğiniz En Gerekli Uygulamalar