in

Telefonunuza İndirebileceğiniz En Gerekli Uygulamalar

Telefon kullanımını eğlenceli hale getirme amacınız mı var? İşlevselliği ön planda tutan uygulamalara mı ulaşmak istiyorsunuz? O zaman bu içeriğimiz tam size göre. Çünkü bu listemizde telefonunuza indirebileceğiniz en gerekli uygulamalar nelerdir onlardan bahsediyoruz. Fotoğraf düzenleme uygulamasından kitap okuma uygulamasına kadar günlük yaşantınızı kolaylaştıracak her türlü uygulamaya yer verdik.

Listemize başlamadan önce uygulamalara hem Ios hem de Android marketlerden erişmenizin mümkün olduğunu belirtelim.

1) Pockets

2022’nin bol bol kitap okuduğunuz bir yıl olmasını istiyorsanız bu uygulama tam size göre. Çevrimiçi kitaplarınızı ve makalelerinizi kaydetmenize olanak sağlayarak internetsiz ortamda bile kullanabileceğiniz kitap okuma uygulaması Pocket listemizin ilk sırasında. Pockets’i diğer kitap okuma uygulamalarından ayıran en önemli nokta ise neredeyse tüm tarayıcılarda eklentisinin olması. Bu eklentileri tarayıcınıza yükleyerek çevrimiçi olarak kitapları veya makaleleri kaydedebilirsiniz. Daha sonra kaydettiğiniz bu kitapları ve makaleleri telefonunuzdan okuyabilirsiniz.

2) Snapseed

Fotoğraf düzenlemesi Snapseed listemizin iki numarasında. Özellikle fotoğraf düzenleme uygulamalarının mobil tarafında ne kadar iddialı projelerin olduğunu biliyoruz. Ancak Snapseed kapsamlı düzenleme araçları sunarak kendini gösteriyor. Google tarafından geliştirilen ve ücretsiz olan uygulamaya göz atarak ne demeye çalıştığımı anlayabilirsiniz.

3) Moovit

Sıradaki uygulamamız Moovit ile otobüs, metro ve vapur seferleri başta olmak üzere pek çok toplu taşıma vasıtalarının saatlerini ve hangi duraktan kalktıklarını takip edebilirsiniz. Özellikle büyükşehirde yaşayanların ihtiyaç duyacağı uygulama aynı zamanda yeni bir şehire seyahate gittiğiniz zaman çok işinize yarayacak. Dünyada 3400 Türkiye’de 21 şehir hatlarını içinde barındırıyor. Bu da toplu taşıma uygulamaları içinde en kıymetlisi olmasının nedenlerinden sadece biri.

4) Kayak

Yakın zamanda seyahate çıkmayı planlıyorsanız bu uygulamayı mutlaka indirin. Otelleri, uçakları hatta kiralık arabaları dahi başta fiyatları olmak üzere pek çok konuda karşılaştırabilmeniz mümkün. Özellikle artırılmış gerçeklik teknolojisi kullanarak bavul boyutunuzu uçak için uygun olup olmadığını ölçmesi muazzam bir imkan. Ayrıca binlerce siteyi tarayarak fiyatları analiz etmesi oldukça iyi bir özellik. Seyahat planınız varsa mutlaka indirmeniz gereken uygulamaların başında Kayak geliyor.

5) Meditopia

Kendinizi stres altında hissettiğiniz zaman veya uyumaya başlamadan önce aklınızı kemiren düşüncelere daldığınız anlarda bu uygulamaya çok ihtiyacınız olacak. Meditasyon hizmetinin yanı sıra uyku hikayeleri, motivasyon ve farkındalığınızı güçlendirerek seanslar da sunan Meditopia bu alandaki en iyi uygulamalardan bir tanesi. Binden fazla meditasyon ile her gününüzü daha kaliteli yaşamanıza yardımcı olacak Meditopia listemizin beşinci sırasında.

Telefonunuza indirebileceğiniz en gerekli uygulamalar listemizin sonuna geldik. Sizin için yararlı olacağını düşündüğümüz uygulamalara yer verdik. Sizin de bu listede olmasını beklediğiniz uygulamalar var mı? Varsa bizimle paylaşabilirsiniz. Sağlıcakla kalın!

İlgili :

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tlm 1 1

TLM Coin Nedir? Alien Worlds Nasıl Oynanır?

OBS Studio Nedir? Ekran Kaydı Alma ve Canlı Yayın Aracı!

OBS Studio Nedir? Ekran Kaydı Alma ve Canlı Yayın Aracı!