in

Yurt Dışında Kullanılması Gereken Uygulamalar: 7 Adet!

Telefonunuza İndirebileceğiniz En Gerekli Uygulamalar
Telefonunuza İndirebileceğiniz En Gerekli Uygulamalar

Yurt Dışında Kullanılması Gereken Uygulamalar: 7 Adet!

Tası tarağı toplayıp gitmek isteyenler burada mı? Herkesin olmuştur mutlaka böyle bir isteği ya da kısa süreli bir yurt dışı gezi planı. Gezerken / yaşarken mutlaka elinize telefonu alacak bir şeyler arayacaksınız. İşte bu yüzden sizi kolayca istediğiniz şeye götürecek yurt dışında kullanılması gereken uygulamalar içeriğimizi derledik.

Yurt Dışında Kullanılması Gereken Uygulamalar:

Hazırsanız yurt dışında kullanılması gereken uygulamalar listemize geçelim.

Rome2rio

Dünyada ulaşım uygulamaları konusunda önde gelen Rome2rio gitmek istediğiniz istikamete otobüs, uçak, paylaşımlı araçta dahil olmak üzere bütün seçenekleri sıralıyor. Aynı ulaşım aracı için de fiyat karşılaştırması da yapabilirsiniz. Neredeyse turistik birçok şehir için kullanıma uygun.

Maps.me:

Yurt dışında bulunduğunuz süre boyunca her zaman internet bağlantınız olmayabilir. Bu tür durumlarda imdadınıza Maps.me uygulaması yetişiyor. Çevrimdışı olarak kullanılabilen bu uygulama için yola çıkmadan gideceğiniz yerin haritasını indirmek yeterli. Son zamanlarda oldukça popüler olan bu uygulamayı denemeden gezmeyin.

rome2rio is

TripLingo:

Yurt dışında kullanılması gereken uygulamalardan bir diğeri TripLingo. Dil konusunda yetersiz kaldığınızda size yerel bir rehber gibi kelimeler sunuyor, çeviri yapmanıza yardımcı oluyor.

Tripadvisor:

Bir diğer popüler uygulamamız Tripadvisor. Dünyanın her yerindeki yeme, içme, gezme konaklama seçenekleri ve kullanıcı yorum ve puanlamaları elinizin altında. Siz de deneyimlerinizi paylaşabilir, başkalarının deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. İlk izlenime sahip olmanız için gerçekten faydalı.

tripadvisor is

XE Currency:

XE Currency, yurt dışı seyahatlerinizde kur oranlarını güncel olarak takip edip, o ülkenin para birimini öğrenmenize yardımcı oluyor. Tüm para birimleri arasındaki kurları inceleyebildiğiniz güncel döviz çevirme programının en güzel tarafı ise internete ihtiyaç duymadan kullanabilecek olmanız.

GetYourGuide:

Tripadvisor bağlantılı, güvenilir ve pratik bir rehber sitesi olan GetYourGuide ile seçtiğiniz lokasyondaki turları, etkinlikleri, yeme/içme seçeneklerini ve özetle şehirdeki kültürel faaliyetlere ulaşarak, seyahat sürecinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

PackPoint:

Bir yere gitmek kadar oraya giderken yanınızda ne götüreceğiniz de önemli. 21.yüzyıldaki unutkanlık istatistiklerini göz önünde bulundurunca gitmeden önce yanınıza almanız gerekenleri size söyleyecek bir uygulamanın olması kaçınılmazdı. Gideceğiniz yerdeki hava durumuna göre de size tavsiyede bulunan bu uygulama dört dörtlük bir gezi için kaçınılmaz.

Yurtdışında kullanılması gereken uygulamalar ile ilgili:

5/5 - (1 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

veri-guvenligi-nedir-2

Veri Güvenliği Nedir? Veri Güvenliğinin Önemi ve Detayları!

en iyi VR oyunlari

Sanal Gerçeklik Kullanım Alanları Nelerdir?