in

İstanbul’da Kullanılması Gereken Uygulamalar: 5 Adet!

iPhone'da uygulama izleme - iphone güvenliği - lorentlabs - seo
iPhone'da uygulama izleme - iphone güvenliği - lorentlabs - seo

İstanbul’da Kullanılması Gereken Uygulamalar: 5 Adet!

İstanbul’da yaşıyor ya da İstanbul ‘a kısa bir gezi planlıyorsanız bu içerik tam size göre. Bu başlıkta sizler için İstanbul’da yaşarken/gezerken kullanılması gereken uygulamaları derledik. Vaktinizi fazla almadan sizi doğru yere götürecek en iyi uygulamalar için hazırsanız başlayalım.

istanbulda kullanilabilecek uygulamalar 1

İstanbul’da Kullanılması Gereken Uygulamalar:

Bu uygulamalara listemizde yer verirken kesinlikle bu uygulamaları kullandığımızı da içeriğimize geçmeden önce hatırlatmak istiyorum. Eğer İstanbul’da kullanılması gereken uygulamalar diye bir liste arıyorsanız işte bu listemiz tam da size göre!

Radar İstanbul:

İstanbul’da kullanılması gereken uygulamalardan ilki ile başlayalım. Bu uygulama size şehirdeki kültür sanat kategorisine ait bütün ücretli/ücretsiz etkinlikleri sunuyor. Tek bir uygulama ile şehirdeki birçok etkinlikten haberdar olabiliyorsunuz. Canınız mı sıkıldı? Hemen bu uygulamaya girin ve kendiniz için en iyi seçimi yapın.

Disoo:

İstanbul’da kullanılması gereken uygulamaların ikincisinden devam edersek bu uygulama en çok ilgiyi hakkedeceklerden biri. Yemek yemek/sipariş etmek için de en çok kullanılan uygulamalardan farklı olarak bu uygulamayı keşfetmeniz lazım. Farklı tatları uygun fiyata sunan bir hizmet. Her gün farklı indirim ve yeni tatlarla karşılaşmaya hazır olun. Öğrenciler için de özellikle tercih edilebilir.

istanbulda kullanilabilecek mobil uygulamalar 1

GeziBilen:

Sıra geldi 3 numaraya. Şehri gezerken cebinizde bir rehber olması nasıl olurdu? Süper olurdu diyorsanız bu uygulama tam size göre. Seyahatinize başlamadan ya da seyahat esnasında size rehber tadında bilgileri sunuyor. Gitmek istediğiniz yere ulaşım alternatifleri de var. Ya da oturduğunuz yerden mi yeni yerler keşfetmek istiyorsunuz? Bu noktada da simülatör altyapısı sayesinde gitmiş kadar oluyorsunuz. Sesli ve görsel desteği ile her ayrıntıyı deneyimleyebilirsiniz. Pek bilinmeyen yerleri de bu uygulama ile keşfetmek mümkün.

Circuit:

Bu uygulama gideceğiniz yerler için size en kısa rotayı oluşturuyor. Bir gün içinde birden fazla yere gitmeniz mi gerekiyor? O halde bu uygulama işinize yarayabilir. Zamandan tasarruf sağlayabilir, Nereden gideceğim derdine düşmeden kolayca ulaşım sorununuzu halledebilirsiniz. Ek olarak bu uygulamanın ücretli olduğunu hatırlatmak isterim.

Airbnb:

Airbnb sadece İstanbul için değil global olarak kullanabileceğiniz bir uygulama. Tabii yine de İstanbul’da kullanılması gereken uygulamalar listemize eklememiz gerekiyor. Yerel ev sahipleri ile misafirleri bir araya getiriyor. Evinini tamamını ya da bir kısmını kiralamak isteyen insanları bu şekilde bulabiliyorsunuz. Ortalama otel fiyatlarından daha ucuz olabileceği gibi daha pahalı seçenekler de var. Burada sizin beklentinizin ne olduğuna göre fiyat değişebilir. Avantajları şehri keşfederken o şehrin yerlilerini de yakından tanıyabiliyorsunuz. Otel yerine daha sıcak bir konaklama imkanı için deneyebilirsiniz.

airbnb 1

Zigcar:

İstanbul’da gezerken saatlik/günlük araba kiralayabileceğiniz bir uygulama. İhtiyacınıza göre seçim yapabileceğiniz bir araç çeşitliliği var. Aracı aldığınız yere koyma veya gideceğiniz yerde bırakmak üzere 2 tane tarifesi var. Müşteri hizmetleri ilgili, herhangi bir sorununuz olduğunda çözülebiliyor. Merkezi yerlerde araç bulma olasılığınızın daha fazla olduğunu da hatırlatmak isteriz.

İlgili:

5/5 - (3 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tasarim is

En İyi Tasarım Programları: 6 Adet Listeledik!

kullanici-verilerini-toplayan-uygulamalar-2

Kullanıcı Verilerini En Çok Toplayan Uygulamalar!