in

Akıllı Saat Uygulamaları Listemizi Gördünüz Mü? [Güncel]

akıllı saat uygulamaları listesi - akıllı saat uygulamaları - akıllı saat uygulaması - smartwatch apps
akıllı saat uygulamaları listesi - akıllı saat uygulamaları - akıllı saat uygulaması - smartwatch apps

Akıllı Saat Uygulamaları Listemizi Gördünüz Mü? Bir Liste Yaptık!

Doğru uygulamalarla doğru işler yapabilirsiniz. Bu akıllı saat uygulamalarını özenle derledik ve bir liste oluşturduk. Listemizde hangi uygulamanın ne işe yaradığına da değineceğiz. Eğer bir akıllı saat uygulamaları listesine ihtiyacınız varsa bu güncel uygulamaları sakın kaçırmayın.

Aşağıdaki akıllı saat uygulamaları listemizdeki uygulamaların cihazınızla uyumlu olup olmadığını araştırmayı ve teyit etmeyi lütfen unutmayın.

Akıllı Saat Uygulamaları:

  • Parkking: Arabanızı nereye park ettiğinizi hatırlamakta güçlük çekiyorsanız bu uygulama tam da size göre. Her ne kadar arayüzü bazı cihazlarda düzgün çalışmasa da cihazınıza indirip inceleyebileceğiniz bir uygulama. Tabii ki türevi uygulamaları da kontrol edebilirsiniz. Akıllı saatinize indirebileceğiniz uygulamaları derya deniz olduğunu unutmayın.
  • Google Keep: Notlarınızı akıllı saatinizden kontrol etmek ister misiniz? Bunun için Google Keep’i indirebilirsiniz. Oldukça işe yarayan bir uygulama. Android ve iOS cihazlarla uyumlu.
  • AccuWeather: Minimalist bir uygulama olan AccuWeather, bir hava durumu uygulaması. İhtiyacınız olursa bu uygulamaya göz atmayı unutmayın.
  • Wear Casts: Bu uygulama ile akıllı saatlerinize podcastleri kolayca indirin. Yeni bir şeyler arıyorsanız bu uygulama üzerinden yeni podcastleri keşfedebilirsiniz.
  • Google Authenticator: Google Auth’un ne işe yaradığını hatırlıyor musunuz? Profillerinize güvenlik katmanı ekleyen Google Auth’u akıllı saatlerinizde de kullanabilirsiniz. Eğer Google Auth hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz web sitemizden içeriğimizi okuyun.
  • Hesap Makinesi: Akıllı saatinizde herhangi bir hesap makinesi varsayılan sistemin içinde gelmiyorsa, cihazınıza hesap makinesi indirebilir ve hesaplarınızı saatiniz üzerinden yapabilirsiniz.
  • Watch Face App MR TIME (Android): Bu uygulama ile saatinize yüzlerce yeni tasarım ekleyebilirsiniz. Uygulamaya düzenli olarak yeni tasarımlar geliyor. Uygulama hem ücretsiz hem de ücretli olarak kullanılabiliyor.
  • Su İçme Hatırlatıcısı: Su içmenin faydasını sanırım hepimiz biliyoruz. Fakat bazı kişiler bu faydayı bilse bile suyu çok az içiyorlar. Bu uygulama bu konuda çözüm ortağınız olacak. Su içmeyi unutuyor ya da istemiyorsanız bu uygulama işinizi görür.
  • Lifesum: Ne yediğinizi ya da ne içtiğinizi merak ediyor ve hatırlamıyorsanız harfi harfine kaydını tutan bir uygulamaya ihtiyacınız olabilir. İşte Lifesum uygulaması bu işe yarıyor. Akıllı saat uygulamaları listemizde olmazsa olmaz uygulamalarımızdan bir tanesi.
  • Telegram: Akıllı saatlerinize indirip kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Telegram’ı akıllı saatleriniz üzerinden kulanabilmeniz mümkün ve basit.

Bu uygulamaları yanında önerebileceğimiz tabii ki birçok akıllı saat uygulaması var. Bunların başında My Passwords, ViewRanger, Strava, Things 3, Google Fit, Just Press Record, Glide gibi uygulamalar geliyor. Eğer akıllı saat uygulaması arıyorsanız bu içeriğimizdeki uygulamalar eminiz ki sizi mutlu edecektir.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

neighbor alice

ALICE Nedir? My Neighbor Alice Projesi ve Geleceği!

Ben Zhou

Bybit Kripto Ekosisteminde Şeffaflığa Dikkat Çekiyor!