in

En İyi Telegram Botları Listemize Göz Atın! Telegram Botlarını Derledik!

en iyi telegram botları - güvenli telegram botları - 2021 telegram botları - telegram bot oluşturma - 2022 telegram botları
en iyi telegram botları - güvenli telegram botları - 2021 telegram botları - telegram bot oluşturma - 2022 telegram botları

En İyi Telegram Botları Listemize Göz Atın! Telegram Botlarını Derledik!

Bu içeriğimizde en çok kullanılan ve en iyi telegram botları listesi çıkartmaya çalıştık. Eğer en iyi Telegram botları hangileri diye sorarsanız bu içeriğimizde kesinlikle cevabını bulacağınızdan eminiz.

Telegram, son zamanlarda yaptığı güncellemeler, iyileştirmeler ve yenilikler sayesinde oldukça konuşulan bir uygulama durumunda. Tabii ki tek nedeni bu değil. Aynı zamanda WhatsApp’ın sorunlu gizlilik sözleşmesinden bu yana Telegram’a ciddi bir kullanıcı kitlesi resmen akıyor. Geçtiğimiz günlerde Facebook, Instagram ve WhatsApp’da global bir sorun yaşanmasının ardından Telegram’a yine ciddi bir kitle geçiş yaptı. Bu geçişin kalıcı olması aslında oldukça önemli çünkü Telegram’ın gizlilik sözleşmesi ve mahremiyete verdiği önem WhatsApp’a göre daha net ve açık. Bu yüzden Telegram’ı biraz daha sevmenizi sağlayacak en iyi Telegram botları listesini çıkarttık.

En İyi Telegram Botları Listemize Göz Atın! Telegram Botlarını Derledik!

Telegram botu kullanmak oldukça basit bir şey. Çoğu mesajlaşma uygulamasında böyle şeylerle karşılaşmanız çok zor. Ama Telegram kendi alanında en başarılılar arasında yer alıyor. Telegram’da bot kullanmak karışık değil mi? Diye sorarsanız aslında karışık da değil.

İlgili:

En İyi Telegram Botları Derlemesi:

Yukarıda da dediğimiz gibi Telegram dünyada en çok kullanılan ve en güvenilen mesajlaşma uygulamaları arasında yer almaya başladı. Gifler, çıkartmalar, emojiler, gizli sohbet, mesaj temizleme, kanallar, topluluklar ve sayfalar gibi birçok detaya sahip olan Telegram’ın en özel yanı kesinlikle Telegram botları.

Telegram botları:

 • Convert.io botu ile MP3, MP4 gibi dosya türleri ile YouTube videolarını hızlıca indirmenize yarıyor. Bu bot ile sadece videoyu değil, aynı zamanda sadece sesi de indirebildiğinizi unutmayın.
 • topdf_bot: Herhangi bir dosya dönüştürücüye ihtiyacınız mı var? Bu botu kullanarak (.doc, .docx, .odt, .txt or .jpg) .pdf formatına dönüştebilirsiniz.
 • PDF botu; PDF editörüne ihtiyacınız varsa bu botu kullanabilirsiniz.
 • @Zoombot; Telegram’dan Zoom aramalarını kontrol etmenize imkan tanıyan basit bir bot.
 • @Youtube; Bu bot sayesinde Telegram’dan çıkıp YouTube’a girerek şarkı, video vb. aramanıza gerek yok. Hızlıca bu botu kullanın ve Telegram içinde arama yapın ya da video gönderin.

İlgili: Telegram Çıkartmaları! Kendi Telegram Çıkartmalarınızı Yapabilirsiniz!

 • @bing botu ile arama yapabilir ve görselleri dilediğiniz gibi karşı tarafa gönderebilirsiniz.
 • @wiki; bu bot sayesinde Wikipedia’yı açabilir, inceleyebilir ve bilgileri sohbet sayfasına hızlıca ekleyerek karşı tarafa gönderebilirsiniz.
 • Deezermusicbot: Müzik arıyorsanız bu bot sayesinde bunu Telegram üzerinden yapabilirsiniz. İsim, albüm ya da sanatçı ismi arayarak hızlıca şarkılara ulaşabilirsiniz.
 • Zenplayerbot ile müzik dinleyebilir ve indirebilirsiniz.
 • Alertbot: Mesaj geldi, ben kalkmalıyım botu. Evet evet yanlış anlamadınız. Bu bota hangi saatte ne söylemesini istiyorsanız o zaman size mesaj atıyor ve gitmeniz gerekiyorsa oturduğunuz yerden kalkıyor ve kaçabiliyorsunuz.
 • GmailBot kullanarak Gmail bildirimlerinizi Telegram üzerinden alabilir ve kontrol edebilirsiniz.
 • Stickers, bir sticker oluşturma botu.
 • Trello bot, Trello panolarınız ile telegram grubunu bağlıyorsunuz ve hızlıca kontrol edebiliyorsunuz.
 • Theonenation bot, dil öğrenmek isteyen kişileri dil gruplarında toplayarak sohbet kanalı gibi bir eğitim kanalı oluşturuyor.
 • Pokerbot: Diğer Telegram kullanıcılarıyla online poker oynayabiliyorsunuz.

İçeriklerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter hesabımızdan veya Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. YouTube kanalımıza abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın.

5/5 - (1 Oy)

1 Comments

Leave a Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DuckDuckGo-Nedir-DuckDuckGo-Guvenli-Mi

DuckDuckGo Nedir? DuckDuckGo Özellikleri! Sizce Güvenli Mi?

telefona format atmak - format atınca neler silinir - ios'a format atmak - telefona format atmak - lorentlabs format

Telefona Format Atınca Neler Silinir? Casus Programlar Silinir Mi?