in

iPhone için En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Uygulamaları Derlemesi!

iphone video düzenleme uygulamaları - ios video düzenleme uygulamaları - iphone uygulamaları - ücretsiz iphone uygulamaları
iphone video düzenleme uygulamaları - ios video düzenleme uygulamaları - iphone uygulamaları - ücretsiz iphone uygulamaları

iPhone için En iyi Ücretsiz Video Düzenleme Uygulamaları Derlemesi!

Bu içeriğimizde iPhone için en iyi ücretsiz video düzenleme uygulamalarını derlemeye çalıştık. Bazı kullanıcılar iOS için en iyi ücretsiz video düzenleme uygulamaları diye arama yapacaktır. Evet bunlar işte o uygulamalar. Eğer sizler de videolarınızı mobilde düzenlemek istiyorsanız bu uygulamalar kesinlikle işinize yarayacak. Bu uygulamaları App Store üzerinde bulamazsanız mutlaka alternatiflerine göz atın. Bu uygulamaların yine bir kısmı Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda da var. Uygulama mağazanızı kontrol etmeyi unutmayın. Her ne olursa olsun cihazlarınıza .apk dosyaları indirmeyin ve kurmayın. Çünkü bu tür dosyalar cihazınıza ve verilerinize zarar verir.

  • iMovie: Bu uygulamayı sanırım Apple’ın herhangi bir cihazını kullanıp da bilmeyen yoktur. iMovie video düzenleme uygulaması bütün Apple cihazlara yerleşik olarak geliyor. Kullanım kolaylığı ve basit arayüzü ile bilinen iMovie ile birçok işleminizi hızlıca yapabilirsiniz. Bu uygulama ile fragmanlar oluşturabilir, iCloud üzerinden içe aktarabilir, farklı filtrelere sahip olabilirsiniz. Eğer video düzenleme uygulaması olarak kullanmadıysanız mutlaka bir göz atın. Fakat kullanımı ilk başta zor gelebilir çünkü profesyonel bir uygulama. Basit arayüzüne hızlıca alışacağınızdan da şüphemiz yok.
  • Videorama: Pixabay üzerinden ücretsiz video ve fotoğraf indirmenizi sağlayan bu uygulama farklı seçenekleri ile oldukça başarılı. Bir videoyu yatay bir şekilde, dikey bir şekilde ya da kare şeklinde ayarlayabilirsiniz. Videonuzu düzenlerken yine iMovie adlı Apple’ın yerleşik uygulamasında olduğu gibi düzenleme zaman çizgisi üzerinden metin, fotoğraf, müzik veya filtre gibi birçok seçeneği ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Videorama her ne kadar ücretsiz seçenek sunsa da belli özelliklerine erişim için ücretli/uygulama içi satın alım seçeneği mevcut. Fligranı belli photoshop uygulamaları ile kaldırmanız mümkün. Fakat bu hem seçtiğiniz görselin ya da videonun görüntü kalitesini düşürür hem de emek çalmak demek. Bu yüzden bu tür şeyleri kullananlar mutlaka satın alsın.

İlgili:

  • Magisto: Sosyal medya paylaşımı konusunda diğer seçeneklere göre birkaç tık daha iyi durumda olan Magisto’yu kullanırken tek bir tık ile düzenlediğiniz videonuzu Facebook, Instagram, Twitter ve daha birçok sosyal medya platformunda hızlıca paylaşabilirsiniz. Her ne kadar ücretsiz sürüm özelliği olsa da yine Videorama gibi uygulama içi satın alım ve pro özellikler sunuyor. Bu pro özelliklere erişebilmek için ödeme yapmanız gerekiyor. Ücretsiz sürüm ile maksimum 2.30 dakikalık videoları düzenleyebiliyorsunuz. Bu, Instagram ya da Twitter videoları için oldukça yeterli bir süre. Yukarıdaki diğer uygulamalar gibi metin, fotoğraf, ses vb. gibi dosyaları videolarınıza eklemeniz mümkün.
  • VideoShop: Ekstra filtreler için bu uygulamayı tercih edebilirsiniz. Ücretsiz olan VideoShop adlı uygulama iPhone için en iyi ücretsiz video düzenleme uygulaması derlememizin 4. sırasında yer alıyor. Basit bir arayüze sahip. Bu uygulama ile ses dosyalarının yanında kendi sesinizi de videolarınıza ekleyebilirsiniz. Revize ve ekleme konusunda diğer uygulamalara göre oldukça başarılı duruyor. Tabii yine bazı seçeneklerde filigran sunan VideoShop içinde uygulama içi abonelik seçeneği var. Uygulamanın aboneliğini satın aldığınızda ekstra özellikler sunuyor. Ek filtreler, 4K video dışı aktarma, filigran kaldırma ve daha fazla ekstra özelliğe sahip olabilirsiniz.
  • Bu uygulamaların yanında farklı uygulamaları da incelemenizi öneririz. InShot, KineMaster, Adobe Premiere Rush, FilmMaker Pro, VivaVideo, RePlay gibi birçok uygulamayı inceleyebilirsiniz. Bu uygulamaların hepsi iPhone için video düzenleme uygulaması. Lorentlabs üzerinden farklı içeriklere hızlıca erişebilirsiniz.
5/5 - (2 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

whatsapp sahibi kimdir - facebook whatsapp'ın sahibi mi - whatsapp kullanımı

WhatsApp’ın Sahibi Kimdir? Dünyadaki En Popüler Mesajlaşma Uygulamasının Tarihi!

youtube videolarını indirme - youtube video indirici - youtube video indirme siteleri - youtube video indirme programları

YouTube Videolarını İndirme İşlemi İçin Site ve Uygulama Önerileri!