in

Sandbox Nedir? Bilinmeyen Özellikleri ile The Sandbox!

Sandbox nedir

Sandbox Nedir? Bilinmeyen Özelikleri ile The Sandbox!

Bu içeriğimizde: SAND token nedir? The Sandbox projesinin özellikleri nelerdir? sorularının cevaplarına ve bu projeyle ilgili bilinmesi gereken diğer detaylara yer verdik.

Sandbox Nedir?

The Sandbox, kullanıcıların bir yandan keyifli oyunlar oynayıp diğer yandan token kazanmasını sağlayan blockchain destekli bir oyun ekosistemidir. SAND ise bu projeye ait ERC-20 standardı bir tokendır.

Sandbox projesinin özellikleri nelerdir?

  • Sandbox, kullanıcıların kendi oyun ekosistemini oluşturabileceği ve oyun-içi ögeleri tokenlaştırabileceği bir metaverse projesidir.
  • Kullanıcılar, oynadıkları oyunlardaki başarılara ve yerine getirdikleri görevlere göre ödüller kazanırlar. Bununla birlikte, oyunlarda kazandıkları NFT’leri daha sonra satma imkânına sahiplerdir.
  • Kullanıcılar, platform üzerinden Metaverse arazileri satın alabilir. Bu sanal arsaları istedikleri gibi dizayn edebilir ve satabilirler.
  • Projeye ait SAND token ile platformdaki işlem ücretleri ödenebilir. Ayrıca platformdaki Marketplace bölümünden oyun-içi ögeler yine SAND token ile satın alınır.
  • Yatırımcılar, SAND tokenlarını stake edebilirler. Bu sayede stake ettikleri süreç boyunca pasif gelir elde ederler.
  • Projenin ATARI ve Crypto Kitties gibi oldukça önemli bir konuma sahip şirketlerle ortaklıkları bulunmaktadır.
  • Bu platformun desteklediği Game Make sayesinde oyuncular, ücretsiz 3D oyunlar oluşturabilirler ve bunları paylaşabilirler. Bununla birlikte, kullanıcıların Game Make ile oyun geliştirmek için herhangi bir kodlama deneyimine sahip olması zorunlu değildir.

LAND ve Asset

LAND, The Sandbox platformunda, kullanıcıların alıp satabileceği ve istediği gibi dizayn edebileceği sanal arazilerdir. Oyuncular, bu Land’ler üzerinde oyun oynayabilir, etkinlikler düzenleyebilir ya da başka bir kullanıcıya kiraya verebilirler. Bununla birlikte, projenin geliştirici ekibi, bu LAND’lerin yüzde 10’una sahiptir ve düzenleyecekleri etkinlikler için kullanmaktadırlar. Asset ise bu platformda oyuncular tarafından içerikler için oluşturulan ERC-1155 standardı bir tokendır.

Sandbox gelecekte ne vadediyor?

Ethereum tabanlı bir metaverse projesi olan The Sandbox, oyuncuların hem merkeziyetsiz bir şekilde kendi ekosistemlerini yaratarak keyifli oyunlar oynayabileceği hem de bu oyunlar üzerinden bir kazanç elde edebileceği önemli platformlardan biridir. Sunduğu avantajlar nedeniyle projeye ait SAND token, gelecek vadeden kripto varlıklar arasında yer almaktadır.

SAND nereden alınır?

SAND tokenın satın alınabileceği bazı kripto para platformları şunlardır: Bybit, OKX, Binance, KuCoin, Huobi Global, FTX ve Paribu.

İlgili:

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para türleri ve kripto para platformlarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5/5 - (2 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Windows guncelleme

Windows Güncellemesi Nasıl Kaldırılır?

Video duzenleme programlari

En İyi Video Düzenleme Uygulamaları!