in ,

Google’da En Çok Aratılan NFT Koleksiyonları!

Googleda en cok aratilan NFT ko

Bu içeriğimizde: Google’da en çok aratılan NFT koleksiyonları hangileridir? En çok aratılan NFT koleksiyonu hangisi oldu? Sorularının cevaplarına ve diğer detaylara ulaşabilirsiniz.

Google’da en çok aratılan NFT koleksiyonları!

Design Bundles ajansının sağladığı bilgilere göre; dünyada Google’da en çok aratılan NFT koleksiyonları belli oldu. Dünyanın dört bir yanından en çok merak edilen ve Google’da en çok aranan NFT koleksiyonları arasında ilk sırayı Axie Infinity aldı. Ancak bu NFT koleksiyonunu ikinci sırada The Sandbox izlerken üçüncü sırada da NBA Top Shot yer aldı. Bununla birlikte global çapta Google’da en çok aranan ilk 10 NFT koleksiyonu ise şöyle:

  1. Axie Infinity: 3.860.000
  2. The Sandbox: 553.000
  3. NBA Top Shot: 477.000
  4. Sorare: 417.000
  5. Decentraland: 201.000
  6. Rarible: 192.000
  7. Cryptokitties: 111.000
  8. Gods Unchained: 111.000
  9. Crptopunks: 96.000
  10. Bored Ape Yacht Club: 59.000

Axie Infinity

Design Bundles ajansının sağladığı rapora göre; son ayda Google üzerinde en çok aranıp birinci sıraya yerleşen NFT koleksiyonu Axie Infinity oldu. Bununla birlikte Google’da 3.86 milyon kez aranarak rekor sayıya ulaşan Axie Infinity, Pokemon oyunundan ilham alınarak geliştirilen ve blockchain destekli olan bir oyun projesidir. Bu projenin tokenleri ise AXS ve SLP’dir. Ayrıca Axie Infinity hakkında ayrıntılı bilgiler için bu içeriğimize Axie Infinity Nedir? AXS Token Özellikleri Nelerdir? göz atabilirsiniz.

The Sandbox

Söz konusu bu rapora göre Google üzerinde en çok araştırılan NFT koleksiyonları arasında The Sandbox, 553.000 kez aramayla ikinci sırada yer aldı. Ethereum destekli bir metaverse projesi olan Sandbox, kullanıcıların bir yandan keyifli oyunlar oynarken bir yandan da token ödülleri kazanmalarını ve sahip oldukları NFT koleksiyonları aracılığıyla kazançlarını artırmalarını sağlamaktadır. Ancak Sandbox projesiyle ilgili detaylı bilgiler için bu içeriğimize Sand Coin Nedir? Metaverse Coinlerinden Sandbox’ın Geleceği ve Projesi! göz atabilirsiniz.

İlgili içerikler:

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para türleri ve kripto para platformlarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5/5 - (1 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Siviller için Siber Güvenlik Tehdidi

Rusya’nın Ukrayna İşgali: Siviller için Siber Güvenlik Tehdidi!

Wi-Fi Hızını Arttırma Yolları! Ücretsiz Yöntemler!

Wi-Fi Hızını Arttırma Yolları! Ücretsiz Yöntemler!