in

Meta Coinleri Hangileri? Metaverse Coinleri Hakkında Detaylar!

metaverse-coinleri-hangileridir
metaverse-coinleri-hangileridir

Meta Coinleri Hangileri? Metaverse Coinleri Hakkında Detaylar!

Bu içeriğimizde meta coinleri hangileri? Sorusunu cevaplarken aynı zamanda metaverse coinleri hakkında da kısa bilgilere değinmeye çalışacağız. Eğer metaverse nedir? Metaverse coinleri nedir? Gibi soruları merak ediyorsanız web sitemizde zaman geçirmenizi rica ederiz. Şimdi gelin hep birlikte meta coinleri hangileri? Sorusuna cevap bulalım.

meta-coinleri-hangileri
meta-coinleri-hangileri

Meta Coinleri Hangileri?

Bu başlığımızda meta coinleri hangileri sorusunun cevabını bir liste halinde hazırladık. Hatta içeriğimizi hazırlarken meta coinleri piyasa değerine göre sıraladığımızı da hatırlatalım.

 1. Decentraland (MANA)
 2. The Sandbox (SAND)
 3. Axie Infinity (AXS)
 4. Enjin Coin (ENJ)
 5. DeFi Kingdoms (JEWEL)
 6. Render Token (RNDR)
 7. Illuvium (ILV)
 8. Radio Caca (RACA)
 9. Mobox (MBOX)
 10. UFO Gaming (UFO)
 11. Vulcan Forged (PYR)
 12. Yield Guild Games (YGG)
 13. Victoria VR (VR)
 14. StarLink (STARL)
 15. Phantasma (SOUL)

Peki meta coinleri bu kadar mı? Tabii ki değil. Ancak içeriğimizi hazırlarken ilk 15 meta coinin piyasa değerine göre bir liste oluşturduk.

Metaverse Nedir?

Metaverse; Meta ve Evren kelimelerinin bir araya gelerek oluşturduğu bir kelimedir. Bu kelime ilk kez bilim kurgu kitaplarında/filmlerinde ortaya çıkmıştır. Bu evrende beğendiğiniz bir karaktere bürünebilirken aynı zamanda beğendiğiniz bir evi, arabayı, kıyafeti, ayakkabıyı ya da gözlüğü dilediğiniz gibi satın alabilirsiniz.

Son haberlere de göz attığımızda dev teknoloji şirketleri Metaverse platformlarına çok ciddi yatırımlar yapıyor. Hatta bu ciddi yatırımları yapan dev şirketler arasında Facebook, Microsoft, Google, Puma, Adidas, Nike, Playboy gibi şirketler var.

Türkiye’deki birçok kurum ve kuruluşun yanında yine şirketler de metaverse evreni için araştırmalar yaparak metaverse evrenine girmek için çalışmalar yürütüyor.

Fakat bazı belirsizlikler ülkemizde şirketleri ve kurumları ne yazık ki durduruyor. Regülasyon sonrası belki bu belirsizlikler çözülecektir. Fakat bu konuda en fazla geç olsun güç olmasın diyebiliriz.

Telegram kanalımıza katılarak her sabah saat 10.00’da paylaştığımız bültenlerimizi okuyabilirsiniz. Telegram Kanalımız: https://t.me./Lorentlabs

Sorumluluk Reddi: Bu içerik yatırım tavsiyesi içermez. Ancak ilgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olun. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur.

Meta coinleri hangileri ile ilgili:

5/5 - (3 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nft nedir - nft hakkında - nft nasıl oluşturulur - lorentlabs - lorent research lab kripto para

NFT Nedir? NFT Hakkında Detaylar ve 5 Bilinmesi Gereken!

Metaverse 1

Sanal Arsa Nedir? Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar!