in

Blok Coin Nedir? Bloktopia, OKEx’te Listeleniyor! Bloktopia Geleceği!

blok coin nedir - bloktopia nedir - blok coin analizi
blok coin nedir - bloktopia nedir - blok coin analizi

Blok Coin Nedir? Bloktopia, OKEx’te Listeleniyor! Bloktopia Geleceği!

Metaverse coinleri hangileri diye sorduğumuz zaman aklınıza ilk gelen Blok coin oluyordur. Birçok kişiden gelen sorular üzerine blok coin nedir? Bloktopia nedir? Metaverse nedir? Gibi soruları hızlıca cevaplarken bir de sizlerle güzel bir müjdemizi paylaşmak istiyoruz.

Bloktopia, OKEx’te listeleniyor!

OKEx, spot ticaret piyasalarında Blok Token’ı listeleyeceğini duyurdu. Bu açıklamanın ardından Bloktopia etiketi Twitter gündemin de birinci sıraya oturdu.

Blok coin işlemleri OKEx’te ne zaman başlayacak?

OKEx’in resmi web sitesindeki duyuruya göre Blok coin işlemleri aşağıdaki tarih ve saatlerde başlayacak.

 1. BLOK Coin yatırma işlemleri 19 Kasım’da saat 11:00’de,
 2. BLOK/USDT için spot işlemler 19 Kasım saat 14:00’de,
 3. BLOK para çekme işlemleri 22 Kasım saat 13:00’de başlayacak.

Blok Coin Nedir?

Birçok kişi tarafından blok coin olarak bilinen Blocktopia, Bitcoin’i referans alarak (Bitcoin’in toplam adet sayısı 21 milyondur.) 21 kattan oluşan bir gökdelendir. Metaverse coinleri arasında yer alan blok coin, metaverse evrenini oluşturmak için geliştirilen oyunlardan bir tanesi. Bloktopia, görselleştirme ve kullanıcı deneyimi için ciddi bir teknolojiden yararlanıyor. Fortnite evrenindeki canlı konserleri duymuş ya da katılmışsınızdır ya da Minecraft evrenindeki mezuniyet kutlamalarını, evlilik törenlerini vs. YouTube’dan izlemişsinizdir. Bu tür etkinlikleri Bloktopia evreninde daha kaliteli görsel ve çeşitli deneyimlerle gerçekleştirmek artık mümkün.

Sanal arazi satışı olan Bloktopia da arazi almanın yanında aynı zamanda mülk de alabiliyor ve arazi ile birlikte mülkleri de satabiliyorsunuz.

Metaverse Nedir?

Metaverse, kısaca insanların yaşayabildikleri, mülk – arazi – araba – kıyafet – çanta vb. gibi şeyleri satın alıp satabildikleri, VR gözlük kullanarak bu alana girebildikleri sanal evrenlerdir. Şu an günümüzde en çok dikkat çeken metaverse evrenleri arasında Decentraland, Sandbox ve Blocktopia gibi platformlar dikkat çekiyor.

Peki metaverse coinlerinden sadece Blok coin mi OKEx’te listeleniyor? Diye sorabilirsiniz. Tabii ki hayır. Onlarca metaverse coine OKEx üzerinden erişebilirsiniz. Aşağıya erişebileceğiniz bazı metaverse coinlerini not düşelim!

 • MANA
 • SAND
 • ENJ
 • AXS
 • STARL
 • GODS
 • CELT
 • ILV ve son zamanlarda herkesin dikkatini çeken Blok coin.

Bloktopia Diğer Projelerden Neden Farklı?

Bloktopia kullanıcıları sadece sanal mülk ya da arazi sahibi olmakla kalmıyor. Aynı zamanda metaverse ve blockchain ile ilgili bilgileri de öğrenerek kendisini geliştirebiliyor. Her ne kadar bir oyun platformu olsa da Bloktopia, yaratıcılığı geliştiren ve öğreticiliği kuvvetli bir oyun. Bu yüzden diğer metaverse projelerinden oldukça farklı olarak görülüyor.

Bloktopia Geleceği:

Bloktopia, metaverse ile geleceği oluşturan projelerden bir tanesi. Bu yüzden metaverse geleceği ne kadar iyi olursa Bloktopia‘nın da geleceği o kadar iyi olacaktır. VR ürünleri gelecekte kullanmak aslında kaçınılmaz bir gerçek. Belki de zamanı gelince Bloktopia‘nın bilmem kaçıncı katındaki bir toplantı salonunda birlikte bir toplantıya gireriz.

İçeriklerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter hesabımızdan veya Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. YouTube kanalımıza abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın.

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı. Yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olun. Eğer gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/ kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur.

İlgili: Mana Coin Nedir? Decentraland (MANA) Ne İşe Yarıyor?

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

glimpse nft nedir - glimpse nft ortakları - muhabbit capital

Glimpse’in Ortakları ve Partnerleri Kim? Yakından Göz Atıyoruz!

sekuritance regtech - sekuritance nedir

Blockchain’de RegTech’in Geleceği! RegTech’i Neler Bekliyor?