in

Glimpse’in Ortakları ve Partnerleri Kim? Yakından Göz Atıyoruz!

glimpse nft nedir - glimpse nft ortakları - muhabbit capital
glimpse nft nedir - glimpse nft ortakları - muhabbit capital

Glimpse’in Ortakları ve Partnerleri Kim? Yakından Göz Atıyoruz!

Bu içeriğimizde Glimpse’in ortaklarına ve partnerlerine yakından göz atarken aynı zamanda Glimpse’in ne olduğuna değineceğiz. Eğer yeni nesil bir sosyal medyaya ihtiyacınız varsa işte bu tam olarak Glimpse!

Glimpse, sosyal medya paylaşımlarınızı hızlıca NFT’ye dönüştürmeye yarayan bir sosyal medya platformu. Blockchain tabanlı olan bu sosyal medya platformu, paylaştığınız her içerikten ekonomik gelir elde etmenizi sağlıyor.

Facebook, TikTok ya da YouTube gibi büyük teknoloji devlerinin platformlarını kullanırken herhangi bir gelir elde edemediğimiz bilinen bir gerçek. Şimdi birkaç arkadaşımız çıkıp çok takipçisi olan fenomenler ya da influencerlar ekonomik gelir elde edebiliyor diye çıkışabilir. Evet onlar gelir elde edebiliyorlar çünkü sponsorlu anlaşmalar ya da iş birliği yapıyorlar. Bu sayede kısıtlı bir gelirleri oluyor ve markanın talebine göre içerik üretiyorlar. Glimpse tam olarak bu yapıyı değiştiriyor. Çok takipçili ya da az takipçili olmanızın hiçbir önemi yok. Glimpse’i kullanırken bir içerik ürettiyseniz bu içeriği anında NFT’ye dönüştürebilir ve Glimpse’in açık pazarında yayınlayabilirsiniz.

Sadece açık pazar alanında yayınlamakla kalmayıp dilediğiniz kişilerin NFT’lerini de satın alabilir, hatta NFT’ler için açık artırmalara katılabilirsiniz. Eğer bir koleksiyoncuysanız ve birçok NFT topladıysanız bunları tekrar satmayı düşündüğünüzde üretici de yine komisyon alabiliyor ve üretenin her zaman kazandığı bir ekosisteme merhaba diyoruz. Glimpse, Geleceğin Sosyal Medyası! Her Kullanıcı Gelir Elde Edebilecek!

Peki Glimse ortakları ve partnerleri arasında kimler var?

Glimpse’in Ortakları ve Partnerleri:

Glimpse’in risk sermayesi birçok ortağı bulunurken partnerleri de oldukça önemli. Bu ortakları sayesinde Glimpse, ABD, Avrupa, APAC ve Latin Amerika dahil birçok noktada küresel hedeflerini gerçekleştirecek gibi duruyor.

İlk olarak tabii ki Türkiye’den başlayacağız. Glimpse’e yatırım yapan en önemli oluşumlardan birisi Muhabbit Capital. Türkiye’den birçok projeye yatırım sağlayan Muhabbit Capital ekibi oldukça başarılı projeleri destekliyor.

İkinci sırada SMC Capital var. SMC capital ise İngiltere merkezli bir oluşum. SMC Capital de yine Muhabbit Capital gibi en kaliteli blok zinciri projelerini bulmayı ve desteklemeyi amaçlayan oluşumlardan bir tanesi.

İlgili: Glimpse Nedir? Glimpse IDO Hakkında Bilinmesi Gerekenler!

Üçüncü sırada Titans Ventures var. Titans Ventures, Vietnam merkezli bir oluşum. Evet Vietnam, Türkiye, İngiltere gibi ülkelerin yanında neredeyse her ülkeden risk sermayesi ortakları bulunuyor. Peki diğer oluşumlar hangi ülkeden? Çin, Singapur, Güney Kore, Amerika gibi ülkelerden de birçok risk sermayesi ortağı var. Bu ortakların isimleri ise şöyle:

  • R8 Capital
  • Minted Lab
  • Wings Ventures
  • ChinaPolka
  • BMW Capital
  • Plutus VC
  • Chain Ridge Capital
  • Panda Capital
  • Ferrum Network
  • BSCPad

Bu tür risk sermayesi ortakları projeyi başarılı gördükleri ve yollarının uzun ve daha da başarılı olacağını gördüğü için yatırım yapmıştır diye düşünmeden edemiyoruz. Umarız ki bu tür platformların çalışmaları olumlu gider ve büyürler. Çünkü toplum olarak da bu tür çalışmalara ihtiyacımız olduğu aşikar.

Bu içerik herhangi bir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Tamamen haber ve bilgi amaçlıdır.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook gizlilik ayarları - facebook güvenlik ayarları - deletefacebook

Değiştirmeniz Gereken Facebook Güvenlik Ayarı! #DeleteFacebook

blok coin nedir - bloktopia nedir - blok coin analizi

Blok Coin Nedir? Bloktopia, OKEx’te Listeleniyor! Bloktopia Geleceği!