in

Glimpse, Geleceğin Sosyal Medyası! Her Kullanıcı Gelir Elde Edebilecek!

glimpse - glimpse nft nedir - glimpse nft - glimpse nasıl kazandıracak - GLMS token nedir - GLMS token inceleme
glimpse - glimpse nft nedir - glimpse nft - glimpse nasıl kazandıracak - GLMS token nedir - GLMS token inceleme

Glimpse, Geleceğin Sosyal Medyası! Her Kullanıcı Gelir Elde Edebilecek!

Son zamanların en büyük gündemi olan merkeziyetsiz sosyal medya platformu aslında geçtiğimiz aylarda hayata geçirilmiş ve ciddi bir şekilde ilerleme kaydetmişti. Bir süredir yakından takip ettiğimiz ve ‘geleceğin sosyal medyası’ dediğimiz platformun detaylarına gelin yakından bakalım!

Neredeyse herkes Twitter, Facebook, TikTok, Instagram ve Snapchat gibi platformlardan en az bir tanesini sık sık kullanıyor. Birçok kişi de bu saydığımız platformların neredeyse hepsini kullanıyor. Bol bol paylaşımlar yapıyor. Peki bu paylaşımlardan herhangi bir gelir elde ediyor mu? Eğer kullanıcı bir fenomen değilse sanırım herhangi bir paylaşımdan gelir elde edemiyor.

Az takipçisi olan mikro influencerlardan çok takipçisi olan sosyal medya yöneticileri artık sosyal medya paylaşımlarından gelir elde edebilecek. Merak ettiğiniz konuyu biliyoruz. Peki nasıl diye soruyorsunuz. Hemen cevaplayalım!

Glimpse Nedir?

Glimpse, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayan yeni bir sosyal medya platformu. Glimpse’ı kullanarak, reklamlara veya diğer gelir kaynaklarına güvenmeden oluşturduğunuz her içerikten para kazanabilmesi mümkün. Yani artık yüzbinlerce takipçinizin olmasına gerek yok. Ya da herhangi bir sponsorlu içerik girmeniz gerekmiyor. Bu platform, kısa videolarınızı NFT haline getirmenize ve bunu satmanızı sağlıyor. Tabii ki sadece bu kadar değil. Glimpse, birçok yenilik ile karşımıza çıkıyor. Örneğin; Glimpse kullanıcıları NFT koleksiyonu oluşturabiliyor. Glimpse üzerinden koleksiyonları takip edebilmeniz mümkün. Açık artırmalara katılıp ilginizi çekebilecek NFT’leri alabilir ya da satabilirsiniz. Ayrıca sadece satın almakla ya da satmakla kalmayıp Glimpse üzerinden NFT takası da gerçekleştirebiliyorsunuz!

Glimpse, $GLMS adında bir token’a sahip!

Glimpse kendi bünyesinde bir de $GLMS adında token bulunduruyor. Bu token’ın Ekonomisi ve Dağıtımı ise tam olarak şöyle:

  • Özel – %17.5
  • Ekip ve danışmanlar – %13
  • Genel – %2
  • Ekosistem fonu – %25
  • FD Rezervi ve Hazine – %25
  • Topluluk ve pazarlama – %15
  • DEX lansmanı – %2.5
  • GLMS Token toplam token arzı: 360.000.000
  • İlk dolaşımdaki arz: 23.760.000

Glimpse Token:

Glimpse ve ekibinin $GLMS token konusundaki güvenleri oldukça yerinde. Kullanıcılarına çeşitli ödüller ve teşvik sağladığı da bilinen bir gerçek. Bu teşvikler ve ödüller, her platformda olduğu gibi kullanıcıların bağlılığını artırırken aynı zamanda Glimpse ve GLMS token kullanıcılarını da artırmayı hedefliyor. Ayrıca NFT üreticileri NFT ürettiğinde platform üzerinden bonuslar da kazanabiliyorlar.

Glimpse Nasıl Kazandıracak?

TikTok yayıncıları ya da Twitch yayıncıları sürekli canlı yayın açarak izleyen kişilerin hediye göndermesini bekleyebilirler. Fakat bu platform, bu sorunu çözüyor. Yani eğer bir yayıncıysanız herhangi bir şekilde yayın açarak insanların size hediye göndermesini beklemenize gerek yok. Peki bu sorunu nasıl çözüyor? Glimpse, içerik oluşturucuların videolarını NFT’lere dönüştürmesine olanak tanıyor. Bununla birlikte içerik izleyicileri, içerik üretenlerden özel NFT videolar talep edebiliyorlar. Bu da içerik oluşturucuların kişiselleştirilmiş içerik üreterek bu durumdan en iyi şekilde yararlanabilecekleri anlamına geliyor. İçerik oluşturucular, videolarını sabit bir fiyattan satabilirken aynı zamanda açık artırmaya da koyabiliyorlar. Ekstra olarak da sattıkları bir NFT’den telif hakkı alabiliyorlar. Yani satılan NFT 3. Bir kişiye tekrardan satılırsa yine ekstradan ödeme alıyor. Bunun da komisyon oranını ayarlamak tabii ki yine içerik üreticisinin elinde.

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve eğer gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/ kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur.

Daha fazla bilgi için Glimpse web sitesine mutlaka göz atın. Güncel bilgilerden faydalanmayı düşünürseniz Twitter veya Telegram’dan da takip etmeyi unutmayın.

İçeriklerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter hesabımızdan veya Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. YouTube kanalımıza abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çin'deki Tianfu Kupası Etkinliği! - Tianfu kupası - çin'li hackerlar yarıştı - ödül için hack - çin hack yarışması

Çin’deki Tianfu Kupası Etkinliği! Nasıl Korunmalıyız? Neler Oldu?

Xiaomi sağlık uygulaması - Xiaomi mi health - Xiaomi uyku takibi - Xiaomi uyku analizi

Xiaomi ile Uyku Takibi ve Analizi Yapabilirsiniz. Adım Adım Anlattık!