in

Glimpse Nedir? Glimpse IDO Hakkında Bilinmesi Gerekenler!

glimpse nedir - glimpse nft - glimpse nft hakkında - nft IDO - kripto para
glimpse nedir - glimpse nft - glimpse nft hakkında - nft IDO - kripto para

Glimpse Nedir? Glimpse IDO Hakkında Bilinmesi Gerekenler!

Bu içeriğimizde Glimpse nedir? sorusunu cevaplarken aynı zamanda bugün saat 19.00’da kendi web sitesinde stake programı açılacak olan Glimse NFT’nin IDO’su hakkında bilinmesi gereken detaylara da yer vereceğiz. Sosyal medya platformlarında herkes paylaşım yapıyor. Peki bu paylaşımlardan bir kazanç elde etmeyi hiç düşündünüz mü? Bu içeriğimizi en çok sosyal medya fenomenleri ve influencerlar sevecek. Çünkü Glimpse, herkesin işine yararken en çok da onların işine yaracak. Peki Glimpse nedir? Gelin birlikte inceleyelim.

Glimpse Nedir?

Dijital sanat eserlerini NFT olarak satan ve milyonlarca dolar kazanan sanatçıları veya kişileri duymuşsunuzdur. Fakat sosyal medya ile NFT’leri birleştirip yepyeni bir dünya yaratıldığını biliyor muydunuz? İşte Glimpse tam olarak bu dünyanın kapılarını aralıyor.

Influencerların ve sosyal medya fenomenlerinin içeriklerinden para kazanmaları için yeni bir seçenek sunma girişiminde bulunan Glimpse, NFT’lerin heyecanını sosyal ağların keyfiyle birleştiriyor. Eğer TikTok ya da Instagram gibi platformlarda videolar çekerek paylaşımlarda bulunuyorsanız NFT pazarına katılmak için şimdiden daha iyi bir zaman olamaz. Bildiğiniz gibi herhangi bir sosyal medya platformunda bir içerik üretmek şimdilik para kazandırmıyor. Tabii ki sponsorlu içerikler ya da iş birlikleri kurarak kazanç sağlamanız mümkün. Fakat bu tür çalışmalar yapabilmek için de ciddi bir emek ve zaman harcamak gerekiyor. Yüzbinlerce ya da milyonlarca takipçinizin olması size para kazandırmaz.

Fakat Glimpse ile her şey oldukça farklı. Glimpse’ı kullanarak, reklamlara veya diğer gelir kaynaklarına güvenmeden oluşturduğunuz her içerikten para kazanabilirsiniz. Glimpse, kısa videolarınızı NFT haline getirmenize ve bunu satmanızı sağlıyor. Tabii ki sadece bu kadar değil.

Glimpse kullanıcıları şunları da yapabiliyor:

 • Glimpse üzerindeki açık artırmalara katılabilirsiniz.
 • NFT koleksiyonu oluşturabilirsiniz.
 • Oluşturduğunuz NFT koleksiyonlarını satabilirsiniz.
 • NFT satın alabilirsiniz ya da takas edebilirsiniz.
 • Koleksiyonları takip edebilirsiniz.
 • Influencerları ve ünlüleri takip edebilirsiniz.

Glimpse, sanatçıların ve içerik oluşturucuların mevcut üretmekte olduğu içeriğin benzersiz değerini temsil eden zincir içi içerik tabanlı belirteçler geliştirerek bu duygudan yararlanmayı amaçlıyor.

IDO Hakkında:

Glimpse belirteci – $GLMS – şu anda yayında ve Glimpse IDO, 6 Eylül’de (bugün) BSCPad’de piyasaya çıkıyor. BSCPad’i bilmeyenler için: Binance Akıllı Zincir Ağı için ilk merkezi olmayan IDO platformu. IDO’nun ardından Glimpse, Pancakeswap ve Uniswap’ta ve kısa bir süre sonra diğer önde gelen merkezi borsalarda da varolacak.

2021’in 4. çeyreğine kadar Glimpse, $GLMS stake etmenin kullanıcıların ilgi kazanmasını ve uygulama içi reklamları kaldırmasını sağlayacağı $GLMS stake programına başlamayı da hedefliyor.

Glimpse Token:

Glimpse’in $GLMS’ye güveni oldukça tam. Kullanıcılara çeşitli ödüller ve teşvikler de sağlayacak. Bu durum tabii ki her platformda olduğu gibi kullanıcıların bağlılığını ve katılımını artırmaya yardımcı olacak. Glimpse üzerinde farklı ödüller de mevcut. Bu ödüller arasında NFT üreticileri, ürettikleri her yeni NFT için bonuslar kazanabilecek. Kullanıcılar, getirdikleri her yeni kullanıcı için başlangıç bonusu adı verilen bonustan faydalanabilecek. Her yeni platform gibi Glimpse de reklam amacıyla airdroplar yapacak. Bunların hepsinin yanında ek olarak bir de aylık olarak yapılacak olan yarışmalar ile kullanıcılara sınırlı NFT paketlerinden hediyeler dağıtılacak.

GLMS Ekonomisi ve Dağıtımı:

 • Özel – %17.5
 • Ekip ve danışmanlar – %13
 • Genel – %2
 • Ekosistem fonu – %25
 • FD Rezervi ve Hazine – %25
 • Topluluk ve pazarlama – %15
 • DEX lansmanı – %2.5

GLMS Token toplam token arzı: 360.000.000

İlk dolaşımdaki arz: 23.760.000

Bu içerik sponsorludur, hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ya da öneri içermez. Kişiler, yapacakları bütün yatırımlardan kendileri sorumludur.

Glimpse Web Sitesi: www.glimpsenft.com

Glimpse Türkçe Telegram Topluluğu: https://t.me/glimpseTR

Lorentlabs üzerinden farklı içeriklerimizi hızlıca okuyabilirsiniz.

İçeriği Oyla

1 Comments

Leave a Reply

One Ping

 1. Pingback:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

clubhouse hesabı silme - clubhouse hesabı devre dışı bırakma - clubhouse hesabı nasıl silinir - clubhouse hesabı devre dışı bırakma - nasıl kullanılır

Clubhouse Hesabını Silme ve Devre Dışı Bırakma İşlemi Nasıl Yapılır?

skype güvenli mi - skype güvenilir mi - skype hakkında - skype özellikleri - görüntülü görüşme uygulamaları

Skype Güvenli Mi? Görüntülü Sohbet Uygulaması Skype İncelemesi!