in

OKEx Al Sat Robotu Nasıl Kullanılır? OKEx Al Sat Robotu İncelemesi!

global kripto para borsası okex - okex al sat robotu - nasıl kullanılır
global kripto para borsası okex - okex al sat robotu - nasıl kullanılır

OKEx Al Sat Robotu Nasıl Kullanılır? OKEx Al Sat Robotu İncelemesi!

Bu içeriğimizde OKEx al sat robotu nasıl kullanılır sorusunu cevaplarken aynı zamanda bu yeni hizmetin detaylarına göz atacağız. Eğer OKEx al sat robotu hakkında detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa mutlaka bu içeriğimizin size fayda sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Bu içeriğin herhangi bir yatırım tavsiyesi içermediğini hatırlatmakla birlikte; yatırımlardan ve risklerden tamamen yatırım yapan kişinin sorumluğu olduğunu da vurgulamak istiyoruz.

OKEx Al Sat Robotu Nasıl Kullanılır?

Bu içerik, tamamen OKEx al sat robotu kullanmayı ve çeşitli stratejilerin nasıl uygulanabileceğine yardımcı olabilmek adına oluşturuldu.

Global kripto para borsası OKEx, kapsamlı bir ürün ve hizmet paketi sunuyor. Çeşitli alım satım çiftlerinden DeFi tekliflerine ve pasif gelir elde etme fırsatlarından farklı otomatik ve manuel alım satım stratejilerinden yararlanılabilmesi için özelleştirilebilir bir alım satım robotu sunuyor.

OKEx al-sat robotunun üç farklı modu var: Spot örgü al-sat, buzdağı ve TWAP (yani zaman ağırlıklı ortalama fiyat) – çeşitli amaçlar ve ihtiyaçlar için uygun. Spot örgü olarak adlandırılan ilk mod, varlık oynaklığından ek kar elde etmeyi hedefleyen herhangi bir hacimde işlem yapan kullanıcılarımız için ideal. Spot örgünün parametrelerini kendiniz belirleyebilir veya önceki fiyat hareketlerine dayanan yapay zeka stratejisini seçebilirsiniz.

İkinci iki mod, daha büyük hacimlerde işlem yapan kullanıcılar için.

Hem TWAP hem de buzdağı emirleri, slipajın risk oluşturduğu durumlarda işleme girmek veya çıkmak için robotu kullanıyor.

Bu modlar, seçilen piyasanın büyüklüğüne göre hacimli işlem yapmak isteyenler için oldukça ideal. Daha az likit piyasalarda – OKEx’te listelenen daha küçük piyasa değeri olan varlıklar gibi – büyük ticaret boyutları, fiyatı potansiyel olarak olumsuz yönde değiştirebilir. Bu nedenle, bu modlar, nispeten hacimli emirler verirken faydalı olabilir.

İlgili: Metaverse Coinleri Hangileri? Tek Tek İnceledik! %300 Artan Coin Var!

OKEx’in Al Sat Robotuna Erişim:

OKEx ana sayfasında, ekranın sağ üst köşesinde yer alan Giriş butonunu kullanarak hesabınıza giriş yapın. E-posta adresinizi veya telefon numaranızı ve parolanızı girin ve Giriş’e tıklayın.

  • Alternatif olarak, OKEx uygulamasından QR kodunu taratarak da giriş yapabilirsiniz.
resize,w 576

Hesabınızda etkin olan iki faktörlü kimlik doğrulama kontrollerini tamamlayın ve Devam butonuna tıklayın.

Şimdi OKEx ana sayfasında, Al-Sat sekmesinin üzerine gelin ve açılan pencereden Temel Al-Sat’a tıklayın.

resize,w 576

Al Sat bölümünde, al sat robotunu seçmek için sol üst köşedeki açılır menüyü kullanın.

İlgili: Blok Coin Nedir? Bloktopia, Şimdi OKEx’te! Bloktopia Geleceği!

OKEx Al Sat Robotunu Durdurma ve Alım Satımları Kapatma:

Alım satım panosunun “Al sat robotu” sekmesinde alım satım robotunu kullanarak oluşturduğunuz alım satımları kontrol edebilmeniz mümkün. Burada, bugüne kadarki karlılıkları da dahil olmak üzere alım satımlarınızın ayrıntılarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca buradan robotu manuel olarak durdurabilmeniz mümkün.

Aktif bir robotu durdurmak için ilgili işlemin yanındaki Dur butonuna tıklamanız yeterli.

resize,w 576

Daha sonra varlığın işlem görmesini sürdürme veya pozisyonunuzdan tamamen çıkma seçeneğinden sizin için uygun olanı seçin ve Onayla butonuna tıklayın.

resize,w 576

İşleminiz daha sonra Robotlarım sekmesinden kaybolacak ve Geçmiş sekmesinde görünecektir.

Al-Sat Robotu sunduğu çok çeşitli trade seçenekleriyle tüm trade stratejileriniz için kolay ve zeki işlem yapmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Lütfen süreci otomatikleştirirken kar-zarar oranlarınızı ve risklerinizi göz önünde bulundurarak kullanın. İçeriğimizin tavsiye ya da yatırım önerisi olmadığını unutmayın.

Daha fazlası için OKEx’in resmi web sitesini ziyaret edin: https://www.okex.com/academy/tr/okex-al-sat-robotu-nasil-kullanilir

OKEx Hakkında:

Dünya lideri bir kripto para spot ve türev borsası olan OKEx, küresel kripto yatırımcılarının, madencilerin ve kurumsal yatırımcıların kripto varlıklarını yönetmesi, yatırım fırsatlarını geliştirmesi ve risklerden korunması için en çeşitli pazarı sunan bir global kripto varlık borsası.

Web sitesi: https://www.okex.com

Telegram: https://t.me/okexofficial_tr

Twitter: https://twitter.com/OkexTurkiye

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

google chrome kullanmalı mıyım - chrome güvenli mi

Telefonumda Chrome Kullanmalı Mıyım? Mahremiyete Saygılı Mı?

slope wallet nedir - slope finance nedir - slope cüzdan - solana wallet

Slope Finance Nedir? Slope Wallet Güvenli Mi? Slope Detayları!