in

Slope Finance Nedir? Slope Wallet Güvenli Mi? Slope Detayları!

slope wallet nedir - slope finance nedir - slope cüzdan - solana wallet
slope wallet nedir - slope finance nedir - slope cüzdan - solana wallet

Slope Finance Nedir? Slope Wallet Güvenli Mi?

Bu içeriğimizde Slope Finance nedir? Sorusunu detaylı bir şekilde cevaplarken aynı zamanda Slope Wallet hakkında da detaylara yer vereceğiz. Eğer Solana yatırımcısıysanız Slope Finance’ı mutlaka duyduğunuza inanıyoruz. Çünkü Slope, Solana üzerine geliştirilmiş bir üründür. Slope için topluluk odaklı ve merkezi olmayan bir borsa diyebiliriz.

Sezgisel ve basit arayüzü sayesinde kullanıcılarına oldukça farklı ve kaliteli bir kullanıcı arayüzü sunan Slope, hızlı işlemleri ve neredeyse sıfır işlem ücreti sayesinde oldukça dikkat çekiyor.

Slope DEX’in en önemli parçası aslında Slope Wallet adlı cüzdanı. Solana için geliştirilen Slope Wallet, ilk çapraz platform cüzdanı olma özelliğine de sahip. Slope o kadar geniş bir çalışma yürütmüştür ki bünyesinde Slope Wallet’ın dışında farklı hizmetleri de barındırıyor. Bunlar arasında yine en çok dikkat hizmetlerden bir tanesi de Slope NFTs Market. Slope Finance’ın Slope DAO tarafından da yönetildiğini unutmamak gerekiyor.

Hemen aşağıdaki görselden Slope DEX, Slope Wallet, Slope NFT ve Tokenomics bilgilerine göz atabilirsiniz. Detaylarına tabii ki içeriğimizde devam ediyoruz.

photo 2021 09 17 11 59 11 978x600 - Slope Finance Nedir?
Slope Finance

İlgili:

Slope ve Solana:

Blockchain’de hız ve verimlilik konusu açılıyorsa mutlaka Solana’dan da bahsetmemiz gerekiyor. Çünkü Solana, hız ve verimlilik açısından düşünüldüğünde en iyi performans gösteren bir blok zinciri protokolü. Solana, saniyede 50.000 işlem gerçekleştirebiliyor. İşlem ücretinin de neredeyse sıfıra yakın olması da Slope’un neden Solana üzerinde geliştirildiğini aslında ortaya koyuyor.

Slope, ilk olmanın avantajlarını yaratmaya çalışırken aynı zamanda kullanıcılarına eksiksiz ve sorunsuz bir deneyim sağlamayı hedefliyor. Slope kullanıcıları direkt olarak Slope Wallet DApp ile DeFi, NFT ve diğer DApp’lere erişebilme hakkına sahipler.

Eğer Ethereum veya Solana cüzdanlarınızı içe aktarmayı düşünüyorsanız Slope Wallet ile bu oldukça basit. Slope Wallet, saniyeler içerisinde Ethereum ve Solana cüzdan oluşturulmasına da izin veriyor. Ethereum’u ise yine saniyeler içerisinde Solana’ya geçirebilirler.

Yönetişim ve Slope DAO:

Slope DAO, Slope Finance topluluğunun temeli olarak görülebilir. Slope Finance, DAO tarafından yönetiliyor. Yönetişim token’ı $Slope sahibi herkes, proje yönetimine katılabiliyor. Slope DAO, ürün yinelemesi, akıllı sözleşme yükseltmeleri ve SLOPE dağıtımı dahil olmak üzere Slope Finance ekosisteminin sürdürülebilir gelişimini teşvik etmeyi amaçlıyor.

Token Ekonomisi:

 • Slope DEX’teki net işlem ücretlerin %66’sı yakma işlemleri ve $Slope satın alma işlemleri için kullanılıyor.
 • $Slope sahiplerinin sınırlı yönetime katılmaları mümkün.
 • Eğer elinizde $Slope bulunuyorsa ve stake ediyorsanız daha az işlem ücreti ödeyeceğinizi de hatırlatalım.
 • Yine elinizde bulunan $Slope token’ı stake ediyorsanız net işlem ücretlerinin %5’ini de staking ödülü olarak alabilmeniz mümkün.
 • Toplam arzı 1 milyar adettir.
 • Bu toplam arzın 160 milyonu topluluk ödüllerine, 200 milyonu takım ve danışmanlara ayrılmıştır.

Sık Sorulan Sorular:

 • Slope Wallet ücretli mi? Hayır, Slope cüzdan ücretli değil.
 • Slope Wallet mobilde kullanılabiliyor mu? Hem Android hem de iOS üzerinden kullanılabiliyor.
 • Slope Cüzdanı kullanırken dil değiştirebilmem mümkün mü? Evet, bu mümkün. Fakat şu an sadece 2 dili destekliyor. İngilizce ve Çince.
 • Slope Cüzdan NFT’yi destekliyor mu? Evet, destekliyor.
 • Yanlış bir işlem yaparsam geri alabilmem mümkün mü? Merkeziyetsiz olduğu için bu mümkün değil. Fakat herhangi bir hatayla karşılaşırsanız ekip ile iletişime geçin.
 • Bir hata bulursam ne yapmalıyım? Hata ekran görüntüsü ve ilgili açıklamayı yazarak Slope ile iletişime geçmekten çekinmeyin. Hata ödülü (1.000.000 SLOPE) kazanmak için Business@slope.finance adresine e-posta gönderin.

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve eğer gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/ kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur.

İlgili: Windows 10 İçin En İyi 6 Video İndirme Programı Listesi!

5/5 - (1 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

global kripto para borsası okex - okex al sat robotu - nasıl kullanılır

OKEx Al Sat Robotu Nasıl Kullanılır? OKEx Al Sat Robotu İncelemesi!

glms token - glms token geleceği - glimpse nft - nft nedir - glimpse nft nasıl kullanılır

GLMS Token: Tokenomics ve Dağıtıma Daha Yakından Bir Bakış!