in

Windows 10 İçin En İyi 6 Video İndirme Programı Listesi!

Windows 10 İçin En İyi 6 Video İndirme Programı
Windows 10 İçin En İyi 6 Video İndirme Programı

Windows 10 İçin En İyi 6 Video İndirme Programı Listesi!

Bu içeriğimizde Windows 10 için en iyi video indirme programları konusunu ele alıyoruz. İnternet erişimimizin olmadığı bir yere gideceğimiz zaman paniklemiş bir şekilde bilgisayarımıza ya da akıllı telefonlarımıza müzik, video, dizi veya film gibi birçok hizmeti indirip internetsiz izlemeyi ya da dinlemeyi isteriz.

Pandemi yasakları yokken internetsiz bir yerlere gidebileceğinizi düşünerekten bu içeriği hazırlamaya karar verdik. Bu programlar çoğu zaman hayat kurtarıcı program sınıfında olabilir. Çünkü sıkıntıdan patlamamanız için kullanmanız gerekebilir.. Şimdi gelin bu Windows 10 için en iyi video indirme programları hangileri birlikte bakalım!

En İyi Video İndirme Programları: 

1. 4K Video Downloader:

İndirme işlemini hızlıca ve kolayca gerçekleştirebileceğiniz bir program. 4K çözünürlükte de videolar indirebiliyorsunuz. Hangi videoyu izlerseniz izleyin, hangi web sitesi olursa olsun indirme konusunda geniş bir seçeneğe sahip. Bu yüzden dilediğiniz web sitesinden video indirebilirsiniz. Ücretsiz versiyonu sınırlı olduğu için ne yazık ki indirme limiti var.

2. Free YouTube Download:

Bu programı geçmişten bu yana kullanan birçok kişi var. Kimin bilgisayarına baksam bu programı kullanıyor. Bu yüzden listemizin ikinci sırasında yer alıyor. İndirmek istediğiniz videoları seçtiğinizde toplu olarak indirme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. İndirmek istediğiniz videoların formatını ya da kalitesini indirmeden önce ayarlayabiliyorsunuz. Bu arada unutmadan şunu söylemeliyiz ki bu program sadece YouTube üzerinde çalışıyor.

İlgili:

3. All Video Downloader:

Arayüzü ve kullanım oldukça kolay bir program. Hiç program kullanmayı bilmeyen birisi bile bu basit programı oldukça hızlı bir şekilde kullanabilir. Yine istediğiniz formatta ya da kalitede indirmenizi sağlayan bir program. Videoları topluca indirmenizi sağlarken aynı zamanda program içinde arama yapma özelliği sayesinde videoları hızlıca da bulabiliyorsunuz.

4. ClipGrab:

Herhangi bir tarayıcıda işlem yapmanıza gerek kalmadan istediğiniz videoyu hızlıca indirmenize yarayan yine kullanımı ve arayüzü basit bir program. Bu programda da program içi arama yaparak videolara ulaşabiliyor ve dilediğiniz formatta indirebiliyorsunuz.

5. WinX YouTube Downloader:

İsmi sizi şaşırtmasın. YouTube dahil yüzlerce web sitesinden hızlıca video indirebiliyorsunuz. 8K çözünürlükteki videoları bile indirmeniz mümkün. Videoları video formatı dışında farklı ses dosyaları olarak da indirmeniz mümkün. Dilediğiniz çözünürlükte dilediğiniz gibi (toplu olarak indirmeye izin veriyor.) indirebilirsiniz. En güzel haberini ise sona sakladık! Tamamen ücretsiz olması en güzel haber!

6. FastestTube:

Chrome ve Firefox kullanıyorsanız bu programa göz atabilirsiniz. Oldukça hızlı ve işlevsel özellikleri olan FastestTube, videoları 1080p kalitesinde indirmenize izin veriyor. Aslında FastestTube için bir program demek pek doğru olmayabilir. Çünkü tarayıcılarda çalışan bir eklenti. Yani bu eklentiyi direkt tarayıcınıza kuruyorsunuz. İndirmenize bile gerek kalmıyor bilgisayarınıza. Böylelikle hızlıca videoları indirebiliyorsunuz.

Sizlerin de farklı program tavsiyeleri olursa lütfen bize bildirin.

İlgili: Blok Coin Nedir? Bloktopia, OKEx’te Listeleniyor! Bloktopia Geleceği!

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facetime arama kaydetme - facetime aramaları nasıl kaydedilir

FaceTime’da Arama Nasıl Kaydedilir? Basit ve Kolay Bir Rehber!

google - google önerileri - google güvenli mi - google alternatifleri

Kullanmanız gereken 9 gizli Google arama özelliği!