in

OKEx Yıl Sonu Hediyeleri: TRX, LAT, NEAR, NULS ve NEO Dağıtılacak!

okex-earn-okex-yil-sonu-hediyeleri
okex-earn-okex-yil-sonu-hediyeleri

OKEx Yıl Sonu Hediyeleri: TRX, LAT, NEAR, NULS ve NEO Dağıtılacak!

Bu içeriğimizde OKEx yıl sonu hediyeleri etkinliğinin 4. aşamasından bahsedeceğiz. OKEx bugün, yeni bir duyuru ile 4. aşamaya geçildiğinden bahsetti. Global kripto para borsası OKEx, yeni ve mevcut kullanıcılarına özel OKEx Earn ürünlerine verdikleri sürekli desteğe teşekkür etmek için, Earn Yıl Sonu Hediyelerinin dördüncü aşamasını başlatıyor.

Gelin hep birlikte bu etkinliğe dair olan bütün detaylara yakından göz atalım. Fakat içeriğimize geçmeden önce bu içeriğimizin herhangi bir yatırım tavsiyesi içermediğini ve riskin tamamen yatırımcıya ait olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Hadi OKEx yıl sonu hediyeleri neler bakalım.

OKEx Yıl Sonu Hediyeleri 4. Aşama:

Etkinliğin dördüncü aşaması, 14 Aralık 2021 saat 06:00’da piyasaya sürülecek olan ekosistem kripto varlıkları için olacak. Kullanıcılar sadece birkaç tıklama ile kripto varlıkları stake edebilecek ve karşılığında getiri elde edebilecekler.

Etkinliğin dördüncü aşaması ekosistem kripto varlıkları aşağıdaki listelenmiştir.

  • TRX
  • LAT
  • NEAR
  • NULS
  • NEO

Katılım modeli: Flaş Fırsatlar

Etkinlik başlama tarihi: 14 Aralık 2021 saat 06:00

İlgili:

VarlıkSüreToplam LimitToplam Bireysel LimitOran (YGO)
TRX5 Gün8.024.000 TRX10.030 TRX%302
LAT5 Gün2.349.000 LAT3.915 LAT%235
NEAR5 Gün22.960 NEAR32,8 NEAR%168
NULS5 Gün409.800 NULS683 NULS%125
NEO5 Gün10.800 NEO21,6 NEO%100
OKEx yıl sonu hediyeleri

OKEx websitesi aracılığıyla Flaş Fırsatlar için, OKEx ana sayfasından üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından Earn’e tıklayın. Açılan sayfada “Flaş Fırsatlar” sekmesine tıklayın.

OKEx uygulaması aracılığıyla Flaş Fırsatlara erişmek için, uygulama ana ekranından Earn/DeFi’ye tıklayın ve ardından “Flaş Fırsatlar” sekmesine tıklayın.

Earn sayfasına buraya tıklayarak erişebilirsiniz: https://www.okex.com/earn Ancak direkt OKEx’in web sitesine erişmeyi düşünüyorsanız https://www.okex.com adresine göz atmalısınız.

İlgili: Blok Coin Nedir? Bloktopia, OKEx’te Listeleniyor! Bloktopia Geleceği!

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Ancak ve ancak ilgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve eğer gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/ kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hacker-saldirilari

Hacker Saldırıları! Hackerlar Hangi Yöntemleri Kullanıyor?

Izumi-Finance-bybit-global-kripto-para-borsası Bybit, 750.000 MOVEZ

Izumi Finance (IZI) Bybit Launchpad’de Listeleniyor!